N20U Black

AKG N20U Black

Kód tovaru: AKG N20UBLK
EAN kód: 6925281904189
Záruka: 24 mesiacov
129,00 €
Slúchadlá do uší referenčnej triedy s univerzálnym 3-tlačídlovým diaľkovým ovládačom
Skutočný AKG zvuk referenčnej kvality v prekrásne rafinovanom cestovnom prevedení s výraznými možnosťami pripojenia.
Výkon referenčnej triedy, stretávajúci sa s neobmedzenými možnosťami pripojenia vo vizuálne ohromujúcich a zvukovo jedinečných slúchadlách do uší AKG N20. Chváliace sa referenčnou kvalitou zvuku a univerzálnym 3-tlačidlovým diaľkovým ovládačom/mikrofónom, pričom sú plne kompatibilné s telefónmi s operačným systémom Android, Apple a Windows*, nastavujú tieto starostlivo prepracované slúchadlá AKG N20 nový štandard pre audio pôžitok na cestách. Náročný poslucháči ocenia veľkorysé holdovanie prvotriednym materiálom, pretkávaný kábel, ktorý napomáha zabrániť jeho zamotaniu a polo-uzavretý dizajn, pre jedinečnú akustiku a lepšiu basovú odozvu. Ako stelesnenie nepoškvrneného zvuku, prichádzajú slúchadlá N20 taktiež s kompletným balením príslušenstva, ktoré zahŕňa adaptér do lietadla, čistiaci nástroj a ochranné puzdro, pre spustenie audio akcie hneď po vybalení zo škatule.

HLAVNÉ FUNKCIE
- Univerzálny 3-tlačidlový diaľkový ovládač/mikrofón
- Kompletné balenie kvalitných doplnkov a príslušenstva
- Vynikajúci AKG zvuk

AKG N20U Silver
Univerzálny 3-tlačidlový diaľkový ovládač/mikrofón
Úplná kompatibilita so systémom Android ako aj iOS, čo vám poskytuje možnosť ovládať váš telefón, prehrávanie a hlasitosť s ľahkosťou. Môžete ľahko prepínať medzi Android, MFI a Windows kompatibilitou mobilných telefónov, pomocou jedného diaľkového ovládača*.

Kompletné balenie kvalitných doplnkov a príslušenstva
Užite si zhovievavý zvukový zážitok znásobený použitím atraktívnych hliníkových prvkov, mäkkých silikónov a odolných tkanín.

 Vynikajúci AKG zvuk
Jasný, prvotriedny akustický podpis s príjemnou basovou odozvou, ktorá posunie váš hudobný zážitok a zmysly na nové úrovne.

*Kompatibilný s populárnymi smartfónmi, telefónmi a tabletmi. Funkcie sa líšia v závislosti na vašom telefóne, tablete alebo konkrétnej aplikácii.

Citlivosť: 110dB SPL/V @ 1kHz
Impedancia: 38 ohmov
Frekvenčná odozva: 20-20kHz
Maximálny vstupný výkon: 10mW
Hmotnosť: 18g
Dĺžka kábla: 1.2m
Pripojenie: 3.5mm konektor

OBSAH BALENIA
- AKG N20 slúchadlá do uší
- Tkaninový kábel odolný voči zamotaniu
- Adaptér do lietadla
- Čistiaci nástroj
- Ochranné puzdro
- 3 páry nástavcov do uší (S, M, L)

Hodnotenia

Anonymný užívateľ   4.4.2016, 19:17:28

 
TEST AKG N20: bohatý zvuk v elegantnom tele

TEST AKG N20: bohatý zvuk v elegantnom tele

AKG je známe svojim vycibreným zvukom. Jedným z posledných zástupcov sú aj in-ear slúchadlá N20, ktoré reprezentujú vyššiu strednú triedu, pýšiacu sa nielen špičkovým zvukom, ale aj kvalitným spracovaním.
Elegantné a imidžové špunty

Elegantné a imidžové špunty

Desiatky firiem dnes ponúkajú viacero modelov in-ear slúchadiel, ktorých využitie osobne vidím z pohľadu komfortu nosenia a nízkej hmotnosti viac pri športových aktivitách ako na voľné každodenné nosenie. Na druhej stane nie všetci patríme do skupiny mladých tínedžerov či hipsterov, ktorí preferujú poriadne otvorené mušle s mohutným basom a imidžovým dizajnom, ktorý nielen počuť, ale i vidieť. Tu dostávajú priestor na prvý pohľad nenápadné slúchadlá do uší N20 od zvučného výrobcu AKG, ktoré vedia potešiť vaše uši i oči.
Recenzia: AKG N20U

Recenzia: AKG N20U

Aj keď sú slúchadlá do uší rozšírené, prémiových modelov nie je až tak veľa. Síce ponúkajú kvalitné spracovanie a perfektnú reprodukciu zvuku, ale cieľová skupina, ktorá by chcela minúť také množstvo peňazí, nie je vôbec veľká. Jeden model takýchto prémiových slúchadiel do uší – AKG N20U sme otestovali.