#pozdravzprazdnin – Veľká letná súťaž s JBL na Instagrame

#pozdravzprazdnin – Veľká letná súťaž s JBL na Instagrame
Na Instagrame pripravujeme veľkú letnú súťaž pre všetkých fanúšikov značky JBL. Nažhavte svoje smartfóny, kompakty, ultrazoomy či zrkadlovky, pretože od vás budeme chcieť originálne fotečky. Určite sa pýtate, čo budete môcť vyhrať? A ako sa budete môcť zapojiť?
Pozdrav z prazdnin

Všetko podstatné sa dozviete včas ak budete sledovať oficiálny instagramový účet značky JBL @jbl_cz_sk. Nateraz vám prezradíme, že budeme súťažiť o niekoľko prenosných reproduktorov a súťaž oficiálne začne 1. júla a potrvá až do septembra.

Ako už názov napovedá vaša fotografia by mala predstavovať pozdrav z prázdnin a zároveň musí spĺňať dve podmienky. Prvou je, aby na ňom bol ľubovoľný JBL produkt a druhou je jeho zdieľanie na Instagrame cez váš osobní účet spolu s hashtagom #pozdravzprazdnin v popise fotky. Ďalšie informácie sa dozviete už čoskoro.

Pozdrav z prazdnin
Autor stál pri zrode web obchodu a aktívne Vám pomáha pri výbere produktov. Takmer dokonalo ovláda celú ponuku eshopu. Väčšinu produktov má aj odskúšaných, takže sa môžete spoľahnúť že má bohaté skúsenosti s ponukaným tovarom o ktorých aj píše. Špecializuje sa najmä na technologické vychytávky a každý produkt preštuduje dopodrobna.