Články

Športové slúchadlá, ktoré nevypadnú

Dnešná doba si vyžaduje bezdrôtové riešenia a ľudia si začínajú zvykať aj na používanie bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa pripájajú k zariadeniu pomocou technológie bluetooth. Voľnosť pri počúvaní je pohodlnejšia a človek nemusí dbať na polohu smartfónu. Tomuto riešeniu sa najviac tešia športovci, ktorým neprekáža kábel a môžu sa naplno venovať svojmu cvičeniu.
Viac informácií

Klasika v bezdrôtovom šate

Ide o malé, dizajnom nenápadné štupľové slúchadlá, ktoré sú vzájomne prepojené plochým káblom, obľúbeným hlavne pre schopnosť nezamotať sa. Vďaka magnetom na slúchadlách vám pri nepoužívaní nespadnú. V ponuke sú klasické slúchadlá v čiernej, modrej, sivej či bielej farbe.
Viac informácií

Ako na notifikácie v TomTom hodinkách

Výrobca TomTom nedávno vydal aktualizáciu pre svoje športové hodinky s ktorými získate novú funkcionalitou. Hovoríme o notifikáciach SMS správ a telefónnych hovorov na displej hodiniek. Len zo začiatku nám to nefungovalo. Čo treba spraviť?
Viac informácií

Harman Kardon Go + Play je robustní elegán s výrazným zvukem

Bezdrátový reproduktor Harman Kardon Go + Play ukazuje, jak má vypadat přenosné audio zařízení. Je sice o něco větší, ale na oplátku nabídne dokonalý zvuk.
Viac informácií

TEST Harman Kardon Aura Studio 2: UFO s nádychom luxusu a retra

Harman/Kardon je dobre známy svojim zvukom, ale i dizajnom. Je to značka, ktorá patrí do vyššej triedy, avšak jej kúsky sa dajú zohnať za stále relatívne dostupnú cenu. Nech už je to akýkoľvek produkt, spoľahnúť sa môžete, že (nielen) svojim dizajnom skutočne zaujme. Výnimkou nie je ani Aura Studio 2, ktorá prináša futuristický „UFO“ dizajn s nádychom retra.
Viac informácií

Bezdrátová sluchátka s Bluetooth do 3 500 Kč

V najnovšom čísle časopisu Stereo & Video otestovali niekoľko bezdrôtových bluetooth slúchadiel do 3.500 Kč. Aj my sme mali v teste zástupcu v podobe JBL E45BT. Pozrite si ako dopadli tieto slúchadla redaktormi, ktorý sú aj v komisii EISA.
Viac informácií

Recenze AKG N20NC – referenční poslech bez žádného vyrušování

V létě jsme vám přinesli recenzi sluchátek AKG N20, která nás velmi překvapila především svým skvělým referenčním zvukem, výborným provedením a zajímavým příslušenstvím. Když se mi tedy doma objevil aktualizovaný model, říkal jsem si, co jiného by se dalo na takovýchto sluchátkách zlepšit. Pohled na krabičku na tuto otázku ihned odpověděl. Dnes se tak podíváme na inovovaný model s názvem N20NC, který, jak již název napovídá, disponuje aktivní technologií pro potlačení okolního zvuku.
Viac informácií

Sluchátka bez kabelů

Bezdrátová sluchátka se těší stále větší oblibě a jejich výběr je obrovský. Otestovali jsme pro vás dvě cenové skupiny, takže zjistíte, zda má smysl si připlatit, jestli bude zvuk o tolik lepší a co získáte navíc. Rozdíly tu jsou, ale možná ne tak velké, jak byste čekali.
Viac informácií

Jesenný výstup na Rysy so športovými hodinkami TomTom

Na poslednú chvíľu sme využili nádherné weekendové jesenné počasie a vybehli sme si na Rysy. Nezabudli sme si zobrať aj športové hodinky TomTom Adventurer. Pozrite sa na výstup z hodiniek, ako sme to zvládli. A pochváľte sa aj vy, či ste využili posledné slnečné lúče.
Viac informácií

Recenze JBL Pulse 3 - hraje všemi barvami

V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátový reproduktor JBL Pulse 3, který musí každého zaujmout na první pohled. Tvarově připomíná reproduktor JBL Flip 4, který jsme tu měli na jaře. Pohled na první obrázek na krabici ovšem jasně ukazuje, co je tahákem tohoto modelu – RGB podsvícení. Pojďme se podívat, jestli Pulse také dobře hraje, nebo tak jen vypadá.
Viac informácií
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>