Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon AVR161S

425 wattový, 5.1 kanálový sieťový AV receiver so spotify connect a HDMI 2.0 vstupmi a výstupom
Popisarrow-icon

Výrobca

HARMAN/KARDON

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

AVR 161S/230

EAN kód

6925281907456

Popis produktu

Špecifikácia

Súvisiace produkty

Uvedený Harman/Hardon® AVR 161S je výkonný a všestranný 5.1-kanálový audio/video receiver navrhnutý pre fanúšikov domácej zábavy, ktorí požadujú úžasný zvuk a široké možnosti pripojenia. Vybavený piatimi HDMI® 2.0 vstupmi, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom je tento vysoko výkonný AVR všetko čo potrebujete a ešte omnoho viac.

Pretože máte niekoľko spôsobov uloženia a prístupu k zábave, je dôležité, aby ich váš audio/video receiver mohol poskytnúť. Harman/Kardon AVR 161S obsahuje päť vstupov 3D-ready HDMI 2.0 (vrátane jedného MHL kompatibilného), HARMAN TrueStream Bluetooth technológiu, EzSet/EQ™ III kalibráciu a kopmpatibilitu s vTuner™ Internetovým rádiom. S funkciou Spotify Connect môžete zdieľať hudbu priamo z vášho prémiového účtu Spotify na telefóne, tablete alebo počítači. Či už použijete pripojenie cez kábel alebo zdieľate bezdrôtovo, zažijete vysoko kvalitné audio z tohto 425-wattového, 5.1-kanálového, sieťového audio/video receivera. Je veľmi ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ certifikácii, budete mať všetok výkon v príjemnej forme pre životné prostredie.

Dôležité
- Päť zosilňovačov s vysokým výkonom a digitálnym napájaním, 85-wattov na kanál
- Bluetooth technológia a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technológia
- Zabudovaný vTuner (internetové rádio)
- Päť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane jedného s MHL
- USB port na prednom paneli pre pripojeniekompatibilných Apple produktov alebo USB zariadení
- MHL pripojenie
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- Kompaktný dizajn
- Farebne označené konektory a prepojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný diaľkový ovládač s možnosťou pre viacz ariadení
Päť zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, 85-wattov na kanál
AVR 161S vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 85 wattov na kanál pre napájanie päťkanálového sieťového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť aktívny subwoofer pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou - aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez potreby hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Bluetooth
AVR 161S môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Môžete pripojiť Apple zariadenie ako je iPad, iPhone alebo iPod touch priamo k USB portu na prednom paneli a prehrávať bez potreby externého adaptéra. Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bleutooth technológie HARMAN TrueStream.

Technológia HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Viac spôsobov pripojenia, vTuner a Spotify Connect
AVR 161S obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie online audia celého sveta. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc. AVR 161S taktiež obsahuje Spotify Connect, ktorá umožňuje zdieľanie hudby priamo z vášho Spotify prémiového účtu na telefóne, tablete alebo počítači.

Päť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
Päť vstupov HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli.

USB na prednom paneli pre pripojenie ku kompatibilným Apple produktom alebo USB zariadeniam
AVR 161S vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB zariadenie pre prehrávanie skladieb cez systém domácej zábavy.

MHL pripojenie
Či už ste zachytili vlastným fotoaparátom, telefónom alebo tabletom, alebo zdieľate z Roku Streaming Stick kľúča, môžete odoslať audio/video s vysokým rozlíšením priamo do HDTV cez MHL pripojenie do AVR 161S.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
AVR 161S poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite Blu-ray Disc™ formátov, otvárajúci plný potenciál filmových zvukov formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 161S, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

Technológia HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizaj AVR 161S je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 161S poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Kompaktný dizajn
AVR 161S preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Farebne označené konektory a prepojovacie terminály reproduktorov
Všetky pripojenia na AVR 161S sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené prepojovacie terminály a konektory reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
AVR 161S zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 Voltový spúšťací výstup a výstup pre diaľkový IR senzor.

Audio sekcia
Stereo výkon: 85 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
Multikanálový výkon: 85 wattov na kanál, dva kanály riadené@ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separácia kanálu priľahlého priestorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±29 A
Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačenie dojmu: 80 dB
IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použiteľná citlivosť (skučka): 425 μV
Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekcia
Televízny formát: PAL
Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 450 Wmaximum
Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnosť: 4.6 kg

Obsah balenia:
- 1x Harman Kardon® AVR 161S A/V receiver
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1 xFM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia

Popis produktu

arrow-icon
Uvedený Harman/Hardon® AVR 161S je výkonný a všestranný 5.1-kanálový audio/video receiver navrhnutý pre fanúšikov domácej zábavy, ktorí požadujú úžasný zvuk a široké možnosti pripojenia. Vybavený piatimi HDMI® 2.0 vstupmi, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom je tento vysoko výkonný AVR všetko čo potrebujete a ešte omnoho viac.

Pretože máte niekoľko spôsobov uloženia a prístupu k zábave, je dôležité, aby ich váš audio/video receiver mohol poskytnúť. Harman/Kardon AVR 161S obsahuje päť vstupov 3D-ready HDMI 2.0 (vrátane jedného MHL kompatibilného), HARMAN TrueStream Bluetooth technológiu, EzSet/EQ™ III kalibráciu a kopmpatibilitu s vTuner™ Internetovým rádiom. S funkciou Spotify Connect môžete zdieľať hudbu priamo z vášho prémiového účtu Spotify na telefóne, tablete alebo počítači. Či už použijete pripojenie cez kábel alebo zdieľate bezdrôtovo, zažijete vysoko kvalitné audio z tohto 425-wattového, 5.1-kanálového, sieťového audio/video receivera. Je veľmi ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ certifikácii, budete mať všetok výkon v príjemnej forme pre životné prostredie.

Dôležité
- Päť zosilňovačov s vysokým výkonom a digitálnym napájaním, 85-wattov na kanál
- Bluetooth technológia a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technológia
- Zabudovaný vTuner (internetové rádio)
- Päť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane jedného s MHL
- USB port na prednom paneli pre pripojeniekompatibilných Apple produktov alebo USB zariadení
- MHL pripojenie
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- Kompaktný dizajn
- Farebne označené konektory a prepojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný diaľkový ovládač s možnosťou pre viacz ariadení

Špecifikácia

arrow-icon
Päť zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, 85-wattov na kanál
AVR 161S vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 85 wattov na kanál pre napájanie päťkanálového sieťového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť aktívny subwoofer pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou - aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez potreby hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Bluetooth
AVR 161S môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Môžete pripojiť Apple zariadenie ako je iPad, iPhone alebo iPod touch priamo k USB portu na prednom paneli a prehrávať bez potreby externého adaptéra. Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bleutooth technológie HARMAN TrueStream.

Technológia HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Viac spôsobov pripojenia, vTuner a Spotify Connect
AVR 161S obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie online audia celého sveta. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc. AVR 161S taktiež obsahuje Spotify Connect, ktorá umožňuje zdieľanie hudby priamo z vášho Spotify prémiového účtu na telefóne, tablete alebo počítači.

Päť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
Päť vstupov HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli.

USB na prednom paneli pre pripojenie ku kompatibilným Apple produktom alebo USB zariadeniam
AVR 161S vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB zariadenie pre prehrávanie skladieb cez systém domácej zábavy.

MHL pripojenie
Či už ste zachytili vlastným fotoaparátom, telefónom alebo tabletom, alebo zdieľate z Roku Streaming Stick kľúča, môžete odoslať audio/video s vysokým rozlíšením priamo do HDTV cez MHL pripojenie do AVR 161S.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
AVR 161S poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite Blu-ray Disc™ formátov, otvárajúci plný potenciál filmových zvukov formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 161S, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

Technológia HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizaj AVR 161S je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 161S poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Kompaktný dizajn
AVR 161S preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Farebne označené konektory a prepojovacie terminály reproduktorov
Všetky pripojenia na AVR 161S sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené prepojovacie terminály a konektory reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
AVR 161S zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 Voltový spúšťací výstup a výstup pre diaľkový IR senzor.

Audio sekcia
Stereo výkon: 85 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
Multikanálový výkon: 85 wattov na kanál, dva kanály riadené@ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separácia kanálu priľahlého priestorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±29 A
Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačenie dojmu: 80 dB
IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použiteľná citlivosť (skučka): 425 μV
Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekcia
Televízny formát: PAL
Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 450 Wmaximum
Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnosť: 4.6 kg

Obsah balenia:
- 1x Harman Kardon® AVR 161S A/V receiver
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1 xFM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia