Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon AVR171

700 wattový, 7.2-kanálový sieťový audio/video receiver s AirPlay, HARMAN TrueStream Bluetooth® technológiou, šesť HDMI® vstupov a Mobile High-Definition Link (MHL)
Popisarrow-icon

Výrobca

HARMAN/KARDON

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

AVR 171/230

EAN kód

0282922625794

Popis produktu

Špecifikácia

Súvisiace produkty

S možnosťou mnohonásobného pripojenia budete možno potrebovať viac zariadení
     Uvedenie Harman/Kardon® AVR 171 je našou odpoveďou na potreby výkonu a všestrannosti milovníkov domácej zábavy. Vybavený šiestimi HDMI® vstupmi, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom pre pripojenie k mobilným zariadeniam je tento vysoko výkonný audio/video receiver výnimočný.

     Ešte nebol nikdy Harman/Kardon AVR s takoutokombináciou výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový sieťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattov výkonu a šesť 3D-ready HDMI vstupov, vrátane kompatibilného s MHL pre pripojenie mobilného zariadenia. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softvérom, Bluetooth pripojením, vTuner™ Internetovým rádiom, Roku Streaming Stick™ kľúčom a DLNA® 1.5 technológiou vám umožňuje zdieľať hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibračný systém EzSet/EQ™ III získa maximum z reproduktorov. AVR 171 je taktiež ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ osvedčeniu – budete mať všetok jeho výkon v ekologickej forme.
Dôležité
- Sedem zosilňovačov s vysokým výkonm a digitálnymnapájaním, výkon 100-wattov na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5 technológia
- HARMAN TrueStream technológia
- Šesť 3D-ready HDMI vstupov, vrátane jedného s MHL a dvoma HDMI výstupmi s ARC
- Duálne výstupy pre subwoofer
- Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
- USB port na prednom paneli pre Apple produkty a USB kľúče
- Nový, kompaktný dizajn
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- vTuner (Internetové rádio) zdieľanie
- Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný/diaľkový ovládač s možnosťou učenia pre multifunkčné zariadenia
- Harman/Kardon remote app pre kompatibilné iOS® a Android™ smartfóny a tablety

Sedem zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál

     AVR 171 vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 100 wattov na kanál pre napájanie sedem kanálového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť dva aktívne subwoofery pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou – aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5
     AVR 171 môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Pre Apple zariadenia, ako sú PC a iPad, iPhone a iPod, ich môžete zdieľať pomocou zabudovanej AirPlay technológie receiveru. (AirPlay, vTuner a DLNA pripojenia vyžadujú káblové pripojenia k širokopásmovej sieti.) Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bleutooth technológie HARMAN TrueStream. USB je na prednom paneli AVR, takže môžete pripojiť zariadenia priamo bez externého adaptéra alebo bezdrôtového pripojenia. AVR je taktiež DLNA 1.5 kompatibilný, čo ponúka mnoho možností pre šírenie obsahu v domácej sieti.

Technológia HARMAN TrueStream
     HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Šesť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
     Šesť HDMI vstupov s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli. A s MHL môžete doručovať high-definition audio/video obsah z kamery, telefónu, tabletu alebo Roku Streaming Stick zariadenia priamo do HDTV cez MHL pripojenie na AVR 171.

Duálne výstupy pre subwoofer
     Je vaša miestnosť počúvania tak veľká, že potrebujete dva subwooferyna požadované basy? To nie je žiadny problém pre AVR 171, vďaka jeho duálnym výstupom pre subwoofer, ktoré poskytujú vášmu systémuveľké zosilnenie čistých nízkych frekvencií.

Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
     Ovládajte zvuk v samostatnej miestnosti pomocou jedného receivera. Vďaka prideliteľnému zosilňovaču AVR 171 môžete doručovať zvuk do druhej miestnosti bez pridania dodatočných komponentov. To znamená, že môžete sledovať šport v jednej miestnosti pri súčasnom prehrávaní upokojujúcej klasickej hudby v druhej miestnosti.

USB port na prednom paneli
     AVR 171 vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB kľúč pre prehrávanie uložených skladieb cez systém Vašej domácekj zábavy.

Nový, kompaktný dizajn
     AVR 171 preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie

     AVR 171 poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite formátom Blu-ray Disc™, otvárajúci plný potenciálfilmových zvukovych formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
     Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 171, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

GreenEdge by Harman

Technológia HARMAN GreenEdge

     HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizan AVR 171 je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 171 poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Zabudované vTuner (Interneteové rádio) zdieľanie
     AVR 171 obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie online audia celého sveta. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc.

Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
     Všetky pripojenia na AVR 171 sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené spojovacie terminály reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
     AVR 171 zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 voltový spúšťací výstup a vstup pre diaľkový IR senzor.

Harman/Kardon remote aplikácia pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
     Pre posun možnosti ovládania na vyššiu úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikácia z iTunes App predajne pre iOS zariadenia a Google Play služba pre kompatibilné Android produkty. Umožňuje vám použiť kompatibilný smartfón alebo tablet pre ovládanie AVR 171 bez uchopenia diaľkového ovládača.
Obsah balenia:
- 1x Harman/Kardon® A/V receiver AVR 171
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1x FM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia

Audio
- Stereo výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
- Multikanálový výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
- Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
- Separácia kanálu priľahlého priestorového systému:
- Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB
- Dolby Digital: 55 dB
- DTS®: 55 dB
- Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
- Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±40 A
- Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
- Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
- Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
- Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
- Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
- Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
- Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
- Selektivita (±400 kHz): 70 dB
- Potlačenie dojmu: 80 dB
- IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
- Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
- Odstup signálu do šumu: 38 dB
- Použiteľná citlivosť (skučka): 500 μV
- Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
- Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video
- Televízny formát: PAL
- Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
- Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
- Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
- HDMI: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
- Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
- Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 510 W maximum
- Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
- Hmotnosť: 5.1 kg

Zaregistrujte zariadenie a získajte tipy, ktoré vám ukážu, aký krásny môže byť zvuk. www.harmankardon.com/registermyproduct

Popis produktu

arrow-icon
S možnosťou mnohonásobného pripojenia budete možno potrebovať viac zariadení
     Uvedenie Harman/Kardon® AVR 171 je našou odpoveďou na potreby výkonu a všestrannosti milovníkov domácej zábavy. Vybavený šiestimi HDMI® vstupmi, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom pre pripojenie k mobilným zariadeniam je tento vysoko výkonný audio/video receiver výnimočný.

     Ešte nebol nikdy Harman/Kardon AVR s takoutokombináciou výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový sieťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattov výkonu a šesť 3D-ready HDMI vstupov, vrátane kompatibilného s MHL pre pripojenie mobilného zariadenia. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softvérom, Bluetooth pripojením, vTuner™ Internetovým rádiom, Roku Streaming Stick™ kľúčom a DLNA® 1.5 technológiou vám umožňuje zdieľať hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibračný systém EzSet/EQ™ III získa maximum z reproduktorov. AVR 171 je taktiež ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ osvedčeniu – budete mať všetok jeho výkon v ekologickej forme.
Dôležité
- Sedem zosilňovačov s vysokým výkonm a digitálnymnapájaním, výkon 100-wattov na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5 technológia
- HARMAN TrueStream technológia
- Šesť 3D-ready HDMI vstupov, vrátane jedného s MHL a dvoma HDMI výstupmi s ARC
- Duálne výstupy pre subwoofer
- Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
- USB port na prednom paneli pre Apple produkty a USB kľúče
- Nový, kompaktný dizajn
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- vTuner (Internetové rádio) zdieľanie
- Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný/diaľkový ovládač s možnosťou učenia pre multifunkčné zariadenia
- Harman/Kardon remote app pre kompatibilné iOS® a Android™ smartfóny a tablety

Sedem zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál

     AVR 171 vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 100 wattov na kanál pre napájanie sedem kanálového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť dva aktívne subwoofery pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou – aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5
     AVR 171 môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Pre Apple zariadenia, ako sú PC a iPad, iPhone a iPod, ich môžete zdieľať pomocou zabudovanej AirPlay technológie receiveru. (AirPlay, vTuner a DLNA pripojenia vyžadujú káblové pripojenia k širokopásmovej sieti.) Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bleutooth technológie HARMAN TrueStream. USB je na prednom paneli AVR, takže môžete pripojiť zariadenia priamo bez externého adaptéra alebo bezdrôtového pripojenia. AVR je taktiež DLNA 1.5 kompatibilný, čo ponúka mnoho možností pre šírenie obsahu v domácej sieti.

Technológia HARMAN TrueStream
     HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Šesť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
     Šesť HDMI vstupov s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli. A s MHL môžete doručovať high-definition audio/video obsah z kamery, telefónu, tabletu alebo Roku Streaming Stick zariadenia priamo do HDTV cez MHL pripojenie na AVR 171.

Duálne výstupy pre subwoofer
     Je vaša miestnosť počúvania tak veľká, že potrebujete dva subwooferyna požadované basy? To nie je žiadny problém pre AVR 171, vďaka jeho duálnym výstupom pre subwoofer, ktoré poskytujú vášmu systémuveľké zosilnenie čistých nízkych frekvencií.

Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
     Ovládajte zvuk v samostatnej miestnosti pomocou jedného receivera. Vďaka prideliteľnému zosilňovaču AVR 171 môžete doručovať zvuk do druhej miestnosti bez pridania dodatočných komponentov. To znamená, že môžete sledovať šport v jednej miestnosti pri súčasnom prehrávaní upokojujúcej klasickej hudby v druhej miestnosti.

USB port na prednom paneli
     AVR 171 vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB kľúč pre prehrávanie uložených skladieb cez systém Vašej domácekj zábavy.

Nový, kompaktný dizajn
     AVR 171 preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie

     AVR 171 poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite formátom Blu-ray Disc™, otvárajúci plný potenciálfilmových zvukovych formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
     Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 171, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

GreenEdge by Harman

Technológia HARMAN GreenEdge

     HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizan AVR 171 je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 171 poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Zabudované vTuner (Interneteové rádio) zdieľanie
     AVR 171 obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie online audia celého sveta. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc.

Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
     Všetky pripojenia na AVR 171 sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené spojovacie terminály reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
     AVR 171 zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 voltový spúšťací výstup a vstup pre diaľkový IR senzor.

Harman/Kardon remote aplikácia pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
     Pre posun možnosti ovládania na vyššiu úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikácia z iTunes App predajne pre iOS zariadenia a Google Play služba pre kompatibilné Android produkty. Umožňuje vám použiť kompatibilný smartfón alebo tablet pre ovládanie AVR 171 bez uchopenia diaľkového ovládača.

Špecifikácia

arrow-icon
Obsah balenia:
- 1x Harman/Kardon® A/V receiver AVR 171
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1x FM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia

Audio
- Stereo výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
- Multikanálový výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
- Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
- Separácia kanálu priľahlého priestorového systému:
- Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB
- Dolby Digital: 55 dB
- DTS®: 55 dB
- Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
- Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±40 A
- Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
- Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
- Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
- Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
- Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
- Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
- Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
- Selektivita (±400 kHz): 70 dB
- Potlačenie dojmu: 80 dB
- IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
- Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
- Odstup signálu do šumu: 38 dB
- Použiteľná citlivosť (skučka): 500 μV
- Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
- Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video
- Televízny formát: PAL
- Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
- Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
- Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
- HDMI: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
- Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
- Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 510 W maximum
- Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
- Hmotnosť: 5.1 kg

Zaregistrujte zariadenie a získajte tipy, ktoré vám ukážu, aký krásny môže byť zvuk. www.harmankardon.com/registermyproduct