Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon AVR171S

700 wattový, 7.2 kanálový sieťový AV receiver s AirPlay, Spotify connect a HDMI 2.0 vstupmi a výstupom
Popisarrow-icon

Výrobca

HARMAN/KARDON

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

AVR 171S/230

EAN kód

6925281907500

Popis produktu

Špecifikácia

Súvisiace produkty

Uvedenie Harman/Kardon® AVR 171S je našou odpoveďou na potreby výkonu a všestrannosti milovníkov domácej zábavy. Vybavený šiestimi vstupmi HDMI® 2.0, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom pre pripojenie k mobilným zariadeniam je tento vysoko výkonný audio/video receiver výnimočný.

Ešte nebol nikdy Harman/Kardon AVR s touto kombináciou výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový sieťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattov výkonu a šesť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane kompatibilného s MHL pre pripojenie mobilného zariadenia. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softvérom, Bluetooth pripojením, vTuner™ Internetovým rádiom, Roku Streaming Stick™ kľúčom a Spotify Connect technológiou vám umožňuje zdieľať hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibračný systém EzSet/EQ™ III získa maximum z reproduktorov. AVR 171S je taktiež ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ osvedčeniu – budete mať všetok jeho výkon v ekologickej forme.

Dôležité
- Sedem zosilňovačov s vysokým výkonom a digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technológia
- Šesť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane jedného s MHL a dvoma vystupmi HDMI 2.0
- Duálne výstupy pre subwoofer
- Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
- USB port na prednom paneli pre Apple produkty a USB
- Kompaktný dizajn
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- vTuner (Internetové rádio)
- Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný/diaľkový ovládač s možnosťou učeniapre multifunkčné zariadenia
Sedem zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál
AVR 171S vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 100 wattov na kanál pre napájanie sedem kanálového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť dva aktívne subwoofery pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou – aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
AVR 171S môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Pre Apple zariadenia, ako sú PC a iPad, iPhone a iPod, ich môžete zdieľať pomocou zabudovanej AirPlay technológie receiveru. Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bluetooth technológie HARMAN TrueStream. AVR taktiež obsahuje Spotify Connect, ktorá umožňuje zdieľanie hudby priamo z vášho Spotify premium účtu na Vašom telefóne, tablete alebo počítače. (AirPlay, vTuner a Spotify Connect pripojenia vyžadujú káblové pripojenie k širokopásmovej sieti.)

Technológia HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Šesť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
Šesť vstupov HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli. A s MHL môžete doručovať high-definition audio/video obsah z kamery, telefónu, tabletu alebo Roku Streaming Stick zariadenia priamo do HDTV cez MHL pripojenie na AVR 171S.

Duálne výstupy pre subwoofer
Ak je vaša miestnosť počúvania tak veľká, že potrebujete dva suwoofery na požadované basy? To nie je žiadny problém pre AVR 171S, vďaka jeho duálnym výstupom pre subwoofer, ktoré poskytujú vášmu systému veľké zosilnenie čistých nízkych frekvencií.

Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
Ovládajte zvuk v samostatnej miestnosti pomocou jedného receivera. Vďaka prideliteľnému zosilňovaču AVR 171S môžete doručovať zvuk do druhej miestnosti bez pridania dodatočných komponentov. To znamená, že môžete sledovať šport v jednej miestnosti pri súčasnom prehrávaní upokojujúcej klasickej hudby v druhej miestnosti.

USB port na prednom paneli
AVR 171S vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB zariadenia a prehrajte uložené skladby cez systém Vašej domácej zábavy.

Kompaktný dizajn
AVR 171S preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
AVR 171S poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite Blu-ray DiscTM formátov, otvárajúci plný potenciál filmových zvukov formátovaných s Dolby ® TrueHD a DTS-HD Master AudioTM kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 171S, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

Technológia HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizaj AVR 171S je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 171S poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Zabudovaný vTuner (Interneteové rádio) pre streamovanie
AVR 171S obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie celého svetla online audia. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc.

Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
Všetky pripojenia na AVR 171S sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené spojovacie terminály reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
AVR 171S zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 Voltový spúšťací výstup a vstup pre diaľkový IR senzor.

Audio sekcia
Stereo výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Multikanálový výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené@ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separácia kanálu priľahlého priestorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±42 A
Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačenie dojmu: 80 dB
IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použiteľná citlivosť (skučka): 500 μV
Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekcia
Televízny formát: PAL
Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 510 Wmaximum
Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnosť: 5.1 kg

Obsah balenia:
- 1x Harman/Kardon® AVR 171S A/V receiver
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1x FM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia

Popis produktu

arrow-icon
Uvedenie Harman/Kardon® AVR 171S je našou odpoveďou na potreby výkonu a všestrannosti milovníkov domácej zábavy. Vybavený šiestimi vstupmi HDMI® 2.0, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technológiou a MHL vstupom pre pripojenie k mobilným zariadeniam je tento vysoko výkonný audio/video receiver výnimočný.

Ešte nebol nikdy Harman/Kardon AVR s touto kombináciou výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový sieťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattov výkonu a šesť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane kompatibilného s MHL pre pripojenie mobilného zariadenia. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softvérom, Bluetooth pripojením, vTuner™ Internetovým rádiom, Roku Streaming Stick™ kľúčom a Spotify Connect technológiou vám umožňuje zdieľať hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibračný systém EzSet/EQ™ III získa maximum z reproduktorov. AVR 171S je taktiež ľahký, vďaka HARMAN GreenEdge™ osvedčeniu – budete mať všetok jeho výkon v ekologickej forme.

Dôležité
- Sedem zosilňovačov s vysokým výkonom a digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technológia
- Šesť vstupov 3D-ready HDMI 2.0, vrátane jedného s MHL a dvoma vystupmi HDMI 2.0
- Duálne výstupy pre subwoofer
- Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
- USB port na prednom paneli pre Apple produkty a USB
- Kompaktný dizajn
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódovanie
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technológia
- vTuner (Internetové rádio)
- Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
- Programovateľný/diaľkový ovládač s možnosťou učeniapre multifunkčné zariadenia

Špecifikácia

arrow-icon
Sedem zosilňovačov s vysoko výkonným digitálnym napájaním, výkon 100-wattov na kanál
AVR 171S vysoko výkonný audio/video receiver vydáva 100 wattov na kanál pre napájanie sedem kanálového systému priestorového zvuku. Je možné pripojiť dva aktívne subwoofery pre poskytnutie lepšej nízkofrekvenčnej prevádzky pre celé prostredie. Zatiaľ čo si zosilňovače zachovávajú časom overený dizajn s vysoko prúdovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmom Harman/Kardon® pre zaistenie najvernejšieho dynamického zvuku s rozšírenou čistotou a realitou – aj pri vysokých hlasitostiach, digitálne napájanie poskytuje zosilňovaču všetok potrebný výkon bez hmotnosti tradičných napájacích zdrojov a ťažkých transformátorov. Čistým výsledkom je úžasne znejúci AVR v malej forme, ktorý je priateľskejší k životnému prostrediu.

Technológia Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
AVR 171S môže zdieľať audio z takmer každého prenosného zariadenia. Pre Apple zariadenia, ako sú PC a iPad, iPhone a iPod, ich môžete zdieľať pomocou zabudovanej AirPlay technológie receiveru. Pre ostatné tablety, smartfóny a laptopy môžete využiť výhodu integrovanej Bluetooth technológie HARMAN TrueStream. AVR taktiež obsahuje Spotify Connect, ktorá umožňuje zdieľanie hudby priamo z vášho Spotify premium účtu na Vašom telefóne, tablete alebo počítače. (AirPlay, vTuner a Spotify Connect pripojenia vyžadujú káblové pripojenie k širokopásmovej sieti.)

Technológia HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom zdieľaní zvuku cez Bluetooth technológiu. HARMAN TrueStream ponúka najaktuálnejšie, najdokonalejšie bezdrôtové možnosti pre zaistenie najkvalitnejšieho zvuku, bez ohľadu na použitú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie.

Šesť 3D-ready HDMI vstupov vrátane jedného s MHL
Šesť vstupov HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitov Deep Color poskytujú vysokokvalitné digitálne video s rozlíšením až 1080p s verným audiom cez jeden kábel. Nie sú žiadne straty video alebo audio kvality z dôvodu konverzie formátu, len maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli. A s MHL môžete doručovať high-definition audio/video obsah z kamery, telefónu, tabletu alebo Roku Streaming Stick zariadenia priamo do HDTV cez MHL pripojenie na AVR 171S.

Duálne výstupy pre subwoofer
Ak je vaša miestnosť počúvania tak veľká, že potrebujete dva suwoofery na požadované basy? To nie je žiadny problém pre AVR 171S, vďaka jeho duálnym výstupom pre subwoofer, ktoré poskytujú vášmu systému veľké zosilnenie čistých nízkych frekvencií.

Multiroom systém s prideliteľným zosilňovačom
Ovládajte zvuk v samostatnej miestnosti pomocou jedného receivera. Vďaka prideliteľnému zosilňovaču AVR 171S môžete doručovať zvuk do druhej miestnosti bez pridania dodatočných komponentov. To znamená, že môžete sledovať šport v jednej miestnosti pri súčasnom prehrávaní upokojujúcej klasickej hudby v druhej miestnosti.

USB port na prednom paneli
AVR 171S vám ponúka mnoho možností pre prehrávanie zvuku s USB portom na prednom paneli. Jednoducho pripojte iPhone, iPad, iPod alebo USB zariadenia a prehrajte uložené skladby cez systém Vašej domácej zábavy.

Kompaktný dizajn
AVR 171S preniesol ocenený vzhľad Harman/Kardon do novej úrovne so zapusteným ovládaním hlasitosti a kompaktnejším dizajnom ako u skorších AVR. Z dôvodu nižšej hmotnosti, vďaka zdokonalenému digitálnemu napájaniu váži zariadenie menej bez zníženia výkonu. Je výbornou voľbou pre tenké sklenené poličky dnešných otvorených nábytkov pre TV/domáce kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódovanie
AVR 171S poskytuje audio s vysokým rozlíšením, ktoré zodpovedá digitálnej video kvalite Blu-ray DiscTM formátov, otvárajúci plný potenciál filmových zvukov formátovaných s Dolby ® TrueHD a DTS-HD Master AudioTM kódovaním. Bez ohľadu v akom režime alebo nálade ste, budete počuť vždy to najčistejšie prehrávanie zvuku.

Automatická kalibrácia EzSet/EQ III
Nový proces automatickej kalibrácie HARMAN EzSet/EQ III presne nastaví úrovne hlasitostí AVR 171S, vzdialenosti reproduktorov/časy oneskorenia a ekvalizácie pre optimalizáciu audio prevádzky podľa konkrétného systému reproduktorov a podmienok miestnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibračný mikrofón.

Technológia HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zaisťuje, že dizaj AVR 171S je priateľský k životnému prostrediu ale bez kompromisov k výnimočnej prevádzke, ktorou sú známe HARMAN produkty. Vďaka zdokonalenému napájaniu môže AVR 171S poskytovať vysoko kvalitné audio v malom, ľahkom prevedení, ktoré používa menej kovu a plastu. Malý dizajn znamená menej odpadu.

Zabudovaný vTuner (Interneteové rádio) pre streamovanie
AVR 171S obsahuje pripojenie k vTuner Internetovému rádiu pre poskytnutie celého svetla online audia. Ihneď po vybalení z obalu môžete zdieľať svetové rozhlasové stanice, ako aj široký rozsah internetových rozhlasových staníc.

Farebne označené konektory a spojovacie terminály reproduktorov
Všetky pripojenia na AVR 171S sú farebne označené pre jednoduché pripojenie a zníženie rizika omylov. Farebne označené spojovacie terminály reproduktorov na všetkých výstupných kanáloch akceptujú pin konektory alebo odizolované vodiče pre poskytnutie bezpečného spojenia s káblami reproduktorov.

Programovateľný diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení
AVR 171S zjednodušuje váš život s programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom. Jeho ergonomický dizajn funguje bez problémov s multijazykovým menu na obrazovke, navedie vás cez celé nastavenie systému s používateľskou jednoduchosťou. Diaľkový ovládač pre niekoľko zariadení môže ovládať taktiež TV, set-top boxy, satelitné tunery a ostatné zdroje prehrávania. Pre ďalšiu flexibilitu inštalácie máte k dispozícii 12 Voltový spúšťací výstup a vstup pre diaľkový IR senzor.

Audio sekcia
Stereo výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené @ 6/8ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Multikanálový výkon: 100 wattov na kanál, dva kanály riadené@ 6/8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Vstupná citlivosť/impedancia: 250 mV/27k ohmov
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separácia kanálu priľahlého priestorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenčný rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité prúdové zaťaženie (HCC): ±42 A
Prechodné intermodulačné skreslenie (TIM): nemerateľné
Rýchlosť prechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenčný rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použiteľná citlivosť IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Skreslenie (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separácia: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačenie dojmu: 80 dB
IF potlačenie: 80 dB

AM Tuner
Frekvenčný rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použiteľná citlivosť (skučka): 500 μV
Skreslenie (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekcia
Televízny formát: PAL
Vstupná citlivosť/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Výstupná úroveň/impedancia: 1Vp-p/75 ohmov
Video frekvenčný rozsah (kompozitné video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základné údaje
Napájanie: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotreba energie: <0.5 W (pohotovostný režim); 510 Wmaximum
Rozmery (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnosť: 5.1 kg

Obsah balenia:
- 1x Harman/Kardon® AVR 171S A/V receiver
- 1x programovateľný diaľkový ovládač
- 1x EzSet/EQ III mikrofón s 6.7 m káblom
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m káblom
- 1x FM anténa s 1.8 m káblom
- 2x AAA batérie
- 1x 1.8 m AC napájací kábel
- Príručka rýchleho štartu
- Záručný list
- Bezpečnostné upozornenia