Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon BDS635

5.1-kanálový, 350W, 4K BLU-RAY DISC™ systém s technológiou Wi-Fi® a Bluetooth®
Popisarrow-icon

Výrobca

HARMAN/KARDON

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

BDS 635/230

EAN kód

6925281909436

Popis produktu

Špecifikácia

Súvisiace produkty

4K výkon domáceho kina, ktorý prekoná vaše očakávania, nie váš rozpočet.
Tento nový BDS 635 od spoločnosti Harman/Kardon je kompletný 5.1-kanálový, 350 W, 4K 3D Blu-ray Disc™ systém s technológiou Wi-Fi® a Bluetooth®. Prináša vám ocenený Harman/Kardon dizajn a výkon v elegantnom integrovanom 5.1-kanálovom audio systéme, čo vás taktiež udržiava v synchronizácii so súčasnými technológiami bezdrôtového streamovania. Prevzorkujte vaše Blu-Ray disky na rozlíšenie 4K pre váš UHD TV a ponúka streamovanie hudby prostredníctvom Bluetooth a Wi-Fi, alebo zo vstavaných aplikácií. Prepojenie s vašim Harman/Kardon bezdrôtovým HD audio systémom je jednoduché – vyberte si Harman/ Kardon Adapt a naplňte tak každú miestnosť vašou hudbou.

Funkcie
- Päť kanálov s výkonom 50W na kanál
- Priestorovo úsporný, 100 W subwoofer
- Plne integrovaný 4K 3D Blu-Ray systém domáceho kina
- Technológia Bluetooth® , Wi-Fi® a DLNA 1.5
- Dva HDMI vstupy s 3D, HDMI výstup s Audio Return Channel (ARC)
- USB port na prednom paneli
- Dolby TrueHD a DTS-HD Master Digital Surround dekódovanie
- Vstavaný FM tuner s 30 predvoľbami a vTuner internetové rádio
- Diaľkový ovládač programovateľný na ovládanie viacerých zariadení  Používateľské rozhranie vo vysokom rozlíšení
- Aplikácie diaľkového ovládania pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
- Voliteľný bezdrôtový multi-room pomocou Harman/Kardon Adapt

Päť kanálov s výkonom 50 W na kanál
BDS 635 má päť zosilňovačov, s menovitým výkonom 50 W na kanál, poháňajúce reproduktory, ktoré sú vybavené duálnym, zladenými stredovými meničmi a kupolovitými tweetermi, pre konzistentný zvuk. Táto kombinácia zosilňovač-reproduktor výrazne zlepšuje prehľadnosť a reálnosť smerových zvukov a to aj pri vysokých úrovniach počúvania.

Priestorovo úsporný, 100 W subwoofer
Na rozdiel od bežných, dopredu nasmerovaných subwooferov, BDS 635 má 100W, 200mm subwoofer nasmerovaný smerom dole, vďaka čomu interaguje s podlahou pre lepšiu basovú odozvu. Ovládače hlasitosti, fázy a zvýraznenia basov uľahčujú synchronizáciu basového výstupu so satelitmi a potom jemne doladia výkon systému.

Plne integrovaný 4K 3D Blu-Ray systém domáceho kina
BDS 635 je riešenie zábavy všetko v jednom, ktoré má päť zladených reproduktorov a dole smerujúci 100 W subwoofer. Obsahuje všetko potrebné pre jedinečné video a priestorový zvuk z prakticky akéhokoľvek filmového alebo hudobného zdroja, spojením výkonu jednotlivých komponentov s jednoduchosťou použitia jediného, plne integrovaného audio systému domáceho kina. Okrem toho, ak máte UHD televízor, BDS 635 dokáže prevzorkovať vaše Blu-Ray disky na 4K rozlíšenie a optimalizovať vaše zážitky sledovania.

Technológia Bluetooth®, Wi-Fi® a DLNA 1.5
BDS 635 streamuje zvuk z takmer akéhokoľvek prenosného zariadenia prostredníctvom integrovanej technológie Bluetooth® a Wi-Fi® s MultiConnect, čo vám umožňuje prehrávať hudbu pomocou takmer každého tabletu, smartfónu alebo notebooku. S pomocou MultiConnect, nie je potrebné odpájať jedno zariadenie pred streamovaním druhého. BDS 635 je taktiež vyhovujúci s DLNA 1.5 pre hudbu, fotografie a video, čím poskytuje mnoho možností na prenášanie obsahu vo vašej domácej sieti.

Dva HDMI vstupy s 3D, Audio Return Channel (ARC)
Dva HDMI vstupy s 3D a 30/36-bit Deep Color, dodávajú úplné, HD digitálne video v rozlíšení až do 1080p s plne verným zvukom, prostredníctvom jediného kábla. Nedochádza k žiadnej strate kvality obrazu alebo zvuku z konverzie formátu – len úplný účinok hollywoodskeho vzrušenia tak, ako to tvorcovia pre vás pripravili. Môžete poslať zvuk z vášho televízora do BDS 635 bez dodatočných káblov, s pomocou funkcie HDMI Audio Return Channel (ARC).

USB port na prednom paneli
USB port na prednom paneli vás pozýva na prezeranie fotografií, hudby a filmov priamo, bez potreby externého adaptéra alebo bezdrôtového pripojenia. Stačí pripojiť USB kľúč na prehrávanie širokej škály video a obrazových formátov z kompatibilných USB zariadení, vrátane MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA a JPEG.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Digital Surround dekódovanie
Zvuk vo vysokom rozlíšení v súlade s digitálnou kvalitou videa Blu-ray Disc™ formátov, odomkne plný potenciál filmových zvukových stôp formátovaných pomocou Dolby TrueHD a DTS Digital Surround dekódovania. Bez ohľadu na zvolený režim, budete tlieskať výnimočnej kvalite zvuku realizovaného prostredníctvom BDS 635 – čím dostanete maximum s vášho celého systému.

Vstavaný FM tuner s 30 predvoľbami a vTuner internetové rádio
BDS 635 vysiela všetky vaše obľúbené FM rozhlasové stanice tak, ako je zobrazené, čo práve počúvate na elegantnom displeji predného panelu. Uložte si svoje obľúbené stanice pod 30 predvolieb, alebo použite funkciu automatického ukladania, na vyhľadanie a uloženie všetkých dostupných staníc. S ľahkosťou si vychutnajte internetové rádio na vašom domácom kine, s pomocou vstavanej aplikácie vTuner.

Diaľkový ovládač programovateľný na ovládanie viacerých zariadení
BDS 635 zjednodušuje váš život s pomocou programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom s prvotriednym, používateľsky prívetivým rozložením. Od jeho ergonomického dizajnu, ktorý plynule spolupracuje so systémovým viacjazyčným zobrazením na obrazovke, vás s jednoduchosťou prevedie systémovým nastavením a základnou obsluhou. Tento diaľkový ovládač taktiež ovláda váš televízor, prijímače káblovej televízie, satelitné tunery a iné zdroje prehrávania.

Používateľské rozhranie vo vysokom rozlíšení
BDS 635 je vybavený šikovným novým používateľským rozhraním, ktoré optimalizuje váš zážitok so súčasným zjednodušením procesu nastavenia a prístupu k obsahu. Hudobný systém zabudovaný do domovskej obrazovky, poskytuje okamžitú kontrolu vášho zvuku, z obrazenie obalu albumu a metadát v priebehu prehrávania. Displej s vysokým rozlíšením na prednom paneli BDS 635 poskytuje okamžitý prístup k obsahu bez zapínania vášho televízora alebo používania diaľkového ovládača.

Aplikácie diaľkového ovládania pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
Harman Kardon Remote aplikácia, ktorá je k dispozícii na iTunes App Store pre iOS® zariadenia a v službe Google™ Play pre kompatibilné Android produkty, rozširuje funkčnosť vášho systému pripojením k vášmu kompatibilnému smartfónu alebo tabletu na ovládanie BDS 635 – bez toho, aby ste museli zdvihnúť diaľkový ovládač. Ide taktiež o ideálny nástroj na organizáciu a prehrávanie hudby z vášho mobilného zariadenia a domácej siete.

Voliteľný bezdrôtový multi-room pomocou Harman/Kardon Adapt
Ak máte Harman/Kardon bezdrôtové reproduktory, ako je Omni 10 alebo Omni 20, bude jednoduché prinútiť hudbu k tomu, aby vás nasledovala po vašej domácnosti. Harman/Kardon Adapt je práve ten doplnok, ktorý potrebujete – pripojte ho priamo k BDS audio výstupu a okamžite tak spojte vaše domáce kino s Harman/Kardon bezdrôtovým HD audio systémom.
Fyzické pripojenia
- HDMI vstupy: 2
- HDMI výstup: 1 (vybavený HDMI ARC) - Digitálne audio vstupy: 2
- Analógové audio vstupy: 2
- USB vstup: 2
- Digitálne audio výstupy: 1
- Analógové audio výstupy: 1

Audio časť
- Celkový výkon systému: 350 W
- Nepretržitý priemerný výkon, stereo režim: 50 W na kanál, 20 Hz – 20 kHz, @<1% THD, všetky kanály zaťažené na 8 ohmov
- Výkon subwoofera: 100 W
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): –90 dB
- Frekvenčná odozva @ 1 W(±0,5 dB): 20 Hz – 20 kHz

Časť FM tunera
- Frekvenčný rozsah: 87,5 MHz – 108,0 MHz (USA a EÚ)
- Použiteľná citlivosť IHF: >14 dBf
- Skreslenie (mono/stereo): 0,3%/0,5%

Časť prehrávača diskov
- Podporované formáty diskov: 5 palcové (12 cm) alebo 3 palcové (8 cm) BD-Video (jedno- alebo dvojvrstvové), DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CDDA (CD audio), CD-R/RW disky
- Video prevzorkovanie: 4K UHD
- Audio formáty: Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® TrueHD, DTS Digital® Surround, DTS-HD High Resolution, DTS-HD Master Audio, PCM, WMA, WAV, AAC, MP3, FLAC
- Formát statických snímok: JPEG
- Systém video signálu: PAL
- Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz, ±0,5 dB
- Odstup signálu od šumu: –90 dB (A-zaťažené)
- Dynamický rozsah: 90 dB (16-bit)
- THD @ 1 kHz (DVD/CD): 0,1%
- Kolísanie a chvenie: Pod merateľnou hranicou

Video časť
- Televízny formát: PAL
- HDMI™ verzia: 1.4b s 3-D a 30/36-bit Deep Color
- Video prevzorkovanie: Len zdroj disku

Všeobecné technické údaje
- Požiadavky na napájanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
- Spotreba elektrickej energie: <0,5 W pohotovostný režim, 90W maximum
- Rozmery zdrojového zariadenia (D x Š x V): 400mm (D) x 301mm(Š)x80mm(V)
- Hmotnosť zdrojového zariadenia: 3,5kg
- Rozmery satelitu: 92 mm (D) x 100mm (Š) x 167mm (V)
- Hmotnosť satelitu: 0,7kg
- Rozmery subwoofera: 267mm (D) x 267mm (Š) x 353mm (V)
- Hmotnosť subwoofera: 7kg

Obsah balenia
1x Harman/Kardon BDS 535
1x HKTS 635 reproduktorový systém
1x Programovateľný diaľkový ovládač s batériami
1x FM rozhlasová anténa
2x bezdrôtové sieťové antény
1x 1,8 m IEC sieťová šnúra špeci cká pre daný región
1x 0,9 m HDMI kábel
5x Reproduktorový kábel
1x Kábel pre subwoofer
5x Držiak pre montáž satelitných reproduktorov na stenu

Popis produktu

arrow-icon
4K výkon domáceho kina, ktorý prekoná vaše očakávania, nie váš rozpočet.
Tento nový BDS 635 od spoločnosti Harman/Kardon je kompletný 5.1-kanálový, 350 W, 4K 3D Blu-ray Disc™ systém s technológiou Wi-Fi® a Bluetooth®. Prináša vám ocenený Harman/Kardon dizajn a výkon v elegantnom integrovanom 5.1-kanálovom audio systéme, čo vás taktiež udržiava v synchronizácii so súčasnými technológiami bezdrôtového streamovania. Prevzorkujte vaše Blu-Ray disky na rozlíšenie 4K pre váš UHD TV a ponúka streamovanie hudby prostredníctvom Bluetooth a Wi-Fi, alebo zo vstavaných aplikácií. Prepojenie s vašim Harman/Kardon bezdrôtovým HD audio systémom je jednoduché – vyberte si Harman/ Kardon Adapt a naplňte tak každú miestnosť vašou hudbou.

Funkcie
- Päť kanálov s výkonom 50W na kanál
- Priestorovo úsporný, 100 W subwoofer
- Plne integrovaný 4K 3D Blu-Ray systém domáceho kina
- Technológia Bluetooth® , Wi-Fi® a DLNA 1.5
- Dva HDMI vstupy s 3D, HDMI výstup s Audio Return Channel (ARC)
- USB port na prednom paneli
- Dolby TrueHD a DTS-HD Master Digital Surround dekódovanie
- Vstavaný FM tuner s 30 predvoľbami a vTuner internetové rádio
- Diaľkový ovládač programovateľný na ovládanie viacerých zariadení  Používateľské rozhranie vo vysokom rozlíšení
- Aplikácie diaľkového ovládania pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
- Voliteľný bezdrôtový multi-room pomocou Harman/Kardon Adapt

Päť kanálov s výkonom 50 W na kanál
BDS 635 má päť zosilňovačov, s menovitým výkonom 50 W na kanál, poháňajúce reproduktory, ktoré sú vybavené duálnym, zladenými stredovými meničmi a kupolovitými tweetermi, pre konzistentný zvuk. Táto kombinácia zosilňovač-reproduktor výrazne zlepšuje prehľadnosť a reálnosť smerových zvukov a to aj pri vysokých úrovniach počúvania.

Priestorovo úsporný, 100 W subwoofer
Na rozdiel od bežných, dopredu nasmerovaných subwooferov, BDS 635 má 100W, 200mm subwoofer nasmerovaný smerom dole, vďaka čomu interaguje s podlahou pre lepšiu basovú odozvu. Ovládače hlasitosti, fázy a zvýraznenia basov uľahčujú synchronizáciu basového výstupu so satelitmi a potom jemne doladia výkon systému.

Plne integrovaný 4K 3D Blu-Ray systém domáceho kina
BDS 635 je riešenie zábavy všetko v jednom, ktoré má päť zladených reproduktorov a dole smerujúci 100 W subwoofer. Obsahuje všetko potrebné pre jedinečné video a priestorový zvuk z prakticky akéhokoľvek filmového alebo hudobného zdroja, spojením výkonu jednotlivých komponentov s jednoduchosťou použitia jediného, plne integrovaného audio systému domáceho kina. Okrem toho, ak máte UHD televízor, BDS 635 dokáže prevzorkovať vaše Blu-Ray disky na 4K rozlíšenie a optimalizovať vaše zážitky sledovania.

Technológia Bluetooth®, Wi-Fi® a DLNA 1.5
BDS 635 streamuje zvuk z takmer akéhokoľvek prenosného zariadenia prostredníctvom integrovanej technológie Bluetooth® a Wi-Fi® s MultiConnect, čo vám umožňuje prehrávať hudbu pomocou takmer každého tabletu, smartfónu alebo notebooku. S pomocou MultiConnect, nie je potrebné odpájať jedno zariadenie pred streamovaním druhého. BDS 635 je taktiež vyhovujúci s DLNA 1.5 pre hudbu, fotografie a video, čím poskytuje mnoho možností na prenášanie obsahu vo vašej domácej sieti.

Dva HDMI vstupy s 3D, Audio Return Channel (ARC)
Dva HDMI vstupy s 3D a 30/36-bit Deep Color, dodávajú úplné, HD digitálne video v rozlíšení až do 1080p s plne verným zvukom, prostredníctvom jediného kábla. Nedochádza k žiadnej strate kvality obrazu alebo zvuku z konverzie formátu – len úplný účinok hollywoodskeho vzrušenia tak, ako to tvorcovia pre vás pripravili. Môžete poslať zvuk z vášho televízora do BDS 635 bez dodatočných káblov, s pomocou funkcie HDMI Audio Return Channel (ARC).

USB port na prednom paneli
USB port na prednom paneli vás pozýva na prezeranie fotografií, hudby a filmov priamo, bez potreby externého adaptéra alebo bezdrôtového pripojenia. Stačí pripojiť USB kľúč na prehrávanie širokej škály video a obrazových formátov z kompatibilných USB zariadení, vrátane MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA a JPEG.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Digital Surround dekódovanie
Zvuk vo vysokom rozlíšení v súlade s digitálnou kvalitou videa Blu-ray Disc™ formátov, odomkne plný potenciál filmových zvukových stôp formátovaných pomocou Dolby TrueHD a DTS Digital Surround dekódovania. Bez ohľadu na zvolený režim, budete tlieskať výnimočnej kvalite zvuku realizovaného prostredníctvom BDS 635 – čím dostanete maximum s vášho celého systému.

Vstavaný FM tuner s 30 predvoľbami a vTuner internetové rádio
BDS 635 vysiela všetky vaše obľúbené FM rozhlasové stanice tak, ako je zobrazené, čo práve počúvate na elegantnom displeji predného panelu. Uložte si svoje obľúbené stanice pod 30 predvolieb, alebo použite funkciu automatického ukladania, na vyhľadanie a uloženie všetkých dostupných staníc. S ľahkosťou si vychutnajte internetové rádio na vašom domácom kine, s pomocou vstavanej aplikácie vTuner.

Diaľkový ovládač programovateľný na ovládanie viacerých zariadení
BDS 635 zjednodušuje váš život s pomocou programovateľným infračerveným (IR) diaľkovým ovládačom s prvotriednym, používateľsky prívetivým rozložením. Od jeho ergonomického dizajnu, ktorý plynule spolupracuje so systémovým viacjazyčným zobrazením na obrazovke, vás s jednoduchosťou prevedie systémovým nastavením a základnou obsluhou. Tento diaľkový ovládač taktiež ovláda váš televízor, prijímače káblovej televízie, satelitné tunery a iné zdroje prehrávania.

Používateľské rozhranie vo vysokom rozlíšení
BDS 635 je vybavený šikovným novým používateľským rozhraním, ktoré optimalizuje váš zážitok so súčasným zjednodušením procesu nastavenia a prístupu k obsahu. Hudobný systém zabudovaný do domovskej obrazovky, poskytuje okamžitú kontrolu vášho zvuku, z obrazenie obalu albumu a metadát v priebehu prehrávania. Displej s vysokým rozlíšením na prednom paneli BDS 635 poskytuje okamžitý prístup k obsahu bez zapínania vášho televízora alebo používania diaľkového ovládača.

Aplikácie diaľkového ovládania pre kompatibilné iOS a Android smartfóny a tablety
Harman Kardon Remote aplikácia, ktorá je k dispozícii na iTunes App Store pre iOS® zariadenia a v službe Google™ Play pre kompatibilné Android produkty, rozširuje funkčnosť vášho systému pripojením k vášmu kompatibilnému smartfónu alebo tabletu na ovládanie BDS 635 – bez toho, aby ste museli zdvihnúť diaľkový ovládač. Ide taktiež o ideálny nástroj na organizáciu a prehrávanie hudby z vášho mobilného zariadenia a domácej siete.

Voliteľný bezdrôtový multi-room pomocou Harman/Kardon Adapt
Ak máte Harman/Kardon bezdrôtové reproduktory, ako je Omni 10 alebo Omni 20, bude jednoduché prinútiť hudbu k tomu, aby vás nasledovala po vašej domácnosti. Harman/Kardon Adapt je práve ten doplnok, ktorý potrebujete – pripojte ho priamo k BDS audio výstupu a okamžite tak spojte vaše domáce kino s Harman/Kardon bezdrôtovým HD audio systémom.

Špecifikácia

arrow-icon
Fyzické pripojenia
- HDMI vstupy: 2
- HDMI výstup: 1 (vybavený HDMI ARC) - Digitálne audio vstupy: 2
- Analógové audio vstupy: 2
- USB vstup: 2
- Digitálne audio výstupy: 1
- Analógové audio výstupy: 1

Audio časť
- Celkový výkon systému: 350 W
- Nepretržitý priemerný výkon, stereo režim: 50 W na kanál, 20 Hz – 20 kHz, @<1% THD, všetky kanály zaťažené na 8 ohmov
- Výkon subwoofera: 100 W
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): –90 dB
- Frekvenčná odozva @ 1 W(±0,5 dB): 20 Hz – 20 kHz

Časť FM tunera
- Frekvenčný rozsah: 87,5 MHz – 108,0 MHz (USA a EÚ)
- Použiteľná citlivosť IHF: >14 dBf
- Skreslenie (mono/stereo): 0,3%/0,5%

Časť prehrávača diskov
- Podporované formáty diskov: 5 palcové (12 cm) alebo 3 palcové (8 cm) BD-Video (jedno- alebo dvojvrstvové), DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CDDA (CD audio), CD-R/RW disky
- Video prevzorkovanie: 4K UHD
- Audio formáty: Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® TrueHD, DTS Digital® Surround, DTS-HD High Resolution, DTS-HD Master Audio, PCM, WMA, WAV, AAC, MP3, FLAC
- Formát statických snímok: JPEG
- Systém video signálu: PAL
- Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz, ±0,5 dB
- Odstup signálu od šumu: –90 dB (A-zaťažené)
- Dynamický rozsah: 90 dB (16-bit)
- THD @ 1 kHz (DVD/CD): 0,1%
- Kolísanie a chvenie: Pod merateľnou hranicou

Video časť
- Televízny formát: PAL
- HDMI™ verzia: 1.4b s 3-D a 30/36-bit Deep Color
- Video prevzorkovanie: Len zdroj disku

Všeobecné technické údaje
- Požiadavky na napájanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
- Spotreba elektrickej energie: <0,5 W pohotovostný režim, 90W maximum
- Rozmery zdrojového zariadenia (D x Š x V): 400mm (D) x 301mm(Š)x80mm(V)
- Hmotnosť zdrojového zariadenia: 3,5kg
- Rozmery satelitu: 92 mm (D) x 100mm (Š) x 167mm (V)
- Hmotnosť satelitu: 0,7kg
- Rozmery subwoofera: 267mm (D) x 267mm (Š) x 353mm (V)
- Hmotnosť subwoofera: 7kg

Obsah balenia
1x Harman/Kardon BDS 535
1x HKTS 635 reproduktorový systém
1x Programovateľný diaľkový ovládač s batériami
1x FM rozhlasová anténa
2x bezdrôtové sieťové antény
1x 1,8 m IEC sieťová šnúra špeci cká pre daný región
1x 0,9 m HDMI kábel
5x Reproduktorový kábel
1x Kábel pre subwoofer
5x Držiak pre montáž satelitných reproduktorov na stenu