Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon Citation Multibeam 700 Black

Najmodernejší, kompaktný soundbar s priestorovým zvukom Multibeam™

Popisarrow-icon

Výrobca

HARMAN/KARDON

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

HKCITAMB700BK

EAN kód

6925281968365

Farebné prevedenia

Obrázok produktu Harman/Kardon Citation Multibeam 700 Black

Harman/Kardon Citation Multibeam 700 Black

HKCITAMB700BK

499,00 €

MenejMenej
ViacViac
Nie je skladom

499,00 €

MenejMenej
ViacViac
Nie je skladom

Popis produktu

Špecifikácia

Články a recenzie

Súvisiace produkty

Prekrásny zvuk, ktorý sa k Vám prihovára

Elegantný, dynamický a výkonný. Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700 dodáva vášmu televízoru plný priestorový zvuk bez potreby ďalších reproduktorov a káblov. Ako samostatný soundbar, premieta bohatý zvuk do každého kúta miestnosti. Po spárovaní so zvyškom sortimentu Citation, môže Citation MultiBeam™ 700 fungovať aj ako stredový kanál a vytvoriť tak dokonalé nastavenie domáceho kina pre plný a detailný priestorový zvuk. Vychutnajte si viac ako 300 služieb streamovania hudby s pohodlím AirPlay a Chromecast built-in™. Navyše so službou Google Assistant, môžete bez použitia rúk prehrávať svoju obľúbenú hudbu, ovládať hlasitosť a získať informácie o skladbe, ktorú práve počúvate. Môžete si taktiež naplánovať deň, nastaviť budíky a ovládať inteligentné zariadenia v domácnosti - iba pomocou hlasu. Vychutnajte si prekrásny zvuk bez ohľadu na to, ako ho počúvate.

Harman Kardon Citation MultiBeam 700

Funkcie

 • Elegantný dizajn
 • Vynikajúci zvuk a sofistikovanosť
 • Vaša hudba všade
 • Priestorový zvuk MultiBeam™
 • Získajte hands-free pomoc prostredníctvom Google
 • Bezdrôtový kinematografický priestorový zvuk
 • Získajte prístup k viac ako 300 službám streamovania hudby
 • Vychutnajte si svoju Apple Music prostredníctvom AirPlay
 • Pripravený na viackanálový priestorový zvuk
 • Pripojte a prehrávajte
 • Súkromie prosím
 • Vždy aktuálne
 • Jednoduché nastavenie prostredníctvom Google Home
 • Prekrásne, intuitívne ovládanie
 • Bezdrôtové Bluetooth® streamovanie
 • Ľahký prístup ku všetkým vašim obľúbeným skladbám
Harman Kardon Citation MultiBeam 700

Elegantný dizajn

Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700 kombinuje inováciu domáceho zvuku so sofistikovaným dizajnom. Jeho prémiová zmesová vlnená tkanina vyrobená spoločnosťou Kvadrat odpudzuje nečistoty a je odolná voči vysokým teplotám.

Vynikajúci zvuk a sofistikovanosť

Prvý skutočne prémiový produkt svojho druhu, Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700, predstavuje vrchol špičkového zvuku od spoločnosti Harman Kardon, ktorá je popredným svetovým dodávateľom hi-fi zvukových produktov už viac ako 65 rokov.

Vaša hudba všade

Nechajte svoj domov rezonovať jedinou skladbou alebo si v každej miestnosti pustite inú hudbu. Jednoducho pridajte ďalšie reproduktory Citation k Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700 a vytvorte kompletný domáci zvukový zážitok, ktorý ovládate z tabletu alebo smartfónu.

Priestorový zvuk MultiBeam™

Získajte efekt priestorového zvuku vyplňujúci miestnosť bez potreby ďalších reproduktorov a káblov. Technológia MultiBeam™ vytvára širšiu zvukovú kulisu, takže budete počuť všetky zvukové detaily vo vašej obľúbenej hudbe, filmoch, televíznych seriáloch a hrách.

Získajte hands-free pomoc prostredníctvom Google

Google Assistant prináša pohodlné zvukové ovládanie vášho soundbaru Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700. Stačí povedať „Hey Google“ a požiadať asistenta Google Assistant o prehrávanie vašich obľúbených skladieb. Získate tak ľahký prístup k všetkej svojej hudbe.

Bezdrôtový kinematografický priestorový zvuk

Získajte bohatý efekt priestorového zvuku s pohodlím jediného soundbaru. Alebo vytvorte úplný 5.1 systém domáceho kina s technológiou WiSA pre dokonalý skutočný zážitok z priestorového zvuku pridaním dvojice reproduktorov Harman Kardon Citation Surround, Harman Kardon Citation Sub S alebo dvojice reproduktorov Harman Kardon Citation Tower.

Získajte prístup k viac ako 300 službám streamovania hudby

Relaxujte, načerpajte energiu, objavujte. Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700 vám poskytuje prístup k viac ako 300 službám streamovania hudby prostredníctvom Chromecast built-in. Vychutnajte si všetok svoj obľúbený zvukový obsah, internetové rádio a podcasty v ohromujúcom vysokom rozlíšení.

Vychutnajte si svoju Apple Music prostredníctvom AirPlay

Objavte nových interpretov a získajte prístup k svojim obľúbeným zoznamom skladieb z Apple Music pomocou AirPlay. Pomocou aplikácie pre iPhone si vyberte skladbu a nastavte náladu kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Pripravený na viackanálový priestorový zvuk

Pridajte Harman Kardon Citation Sub S, aby ste svoje domáce kino naplnili prízemnou vrstvou hlbokých a bohatých basov a kombinujte ho s reproduktormi Harman Kardon Citation Surround a Harman Kardon Citation Tower pre dokonalý viackanálový priestorový zvuk.

Pripojiť a hrať

Vďaka HDMI ARC a optickým portom sa Harman Kardon Citation MultiBeam™ 700 dá integrovať s takmer akýmkoľvek televízorom, vrátane najnovších a technologicky najvyspelejších televízorov s rozlíšením 4K.

Súkromie prosím

Majte kontrolu nad tým, ako sa pripájate a čo zdieľate. Mikrofóny Harman Kardon Citation sa ľahko zapínajú a vypínajú a poskytujú tak bezpečie a súkromie podľa vašich požiadaviek. Viacfarebné LED indikátory vám umožňujú rýchlo skontrolovať aktuálny stav mikrofónov.

Vždy aktuálne

<