Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Club One

Profesionálmi inšpirované bezdrôtové slúchadlá na uši so skutočne adaptívnym potlačením hluku

Popisarrow-icon

Výrobca

JBL

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

JBL CLUBONENC

EAN kód

6925281967603

280,00 €

Pôvodná cena: 349,99 € (-20%)

MenejMenej
ViacViac
Skladom

280,00 €

Pôvodná cena: 349,99 € (-20%)

MenejMenej
ViacViac
Skladom

Popis produktu

Špecifikácia

Články a recenzie

Súvisiace produkty

Legendárny zvuk JBL Pro Sound, ktorý prináša špičkový výkon do každého dňa.
Nalaďte si a počúvajte to, čo počujú najlepší hudobníci na svete. Slúchadlá JBL CLUB ONE s legendárnym zvukom JBL Pro Sound vás priam ponoria do vášho zoznamu prehrávania a udržia vás v okamihu pomocou skutočne adaptívneho potlačenia hluku. Tieto profesionálmi inšpirované, Hi-Res certifikované slúchadlá poskytujú zvuk prispôsobený vašim ušiam vďaka prispôsobeniu EQ a aplikácii My JBL Headphones. Vysoko kvalitné materiály a prvotriedne dizajnové detaily, ako sú odolné kovové závesy, kožený hlavový pás a pohodlné, čalúnené náušníky, zaručujú to, že slúchadlá nikdy nebudete chcieť zložiť z uší. Počúvajte ako profesionál kdekoľvek.

 

 

JBL Club One


Funkcie
- Zvuk profesionálnej kvality
- Vylaďte si všetko
- Výkonný zvuk, vaša cesta
- Získajte pomoc zo služby Google Assistant a Amazon Alexa
- Perfektné telefonické hovory vďaka technológii duálneho mikrofónu
- Počúvajte tak, ako vaši obľúbení DJ-i
- S funkciou Ambient Aware a TalkThru počúvajte presne to, čo chcete
- Nechajte hudbu bežať 45 hodín
- Potešenie pre vaše uši
- Rovnako dobrodružné ako ste vy

 

 

 

 

JBL Club One


Zvuk profesionálnej kvality
Nikdy predtým ste nepočúvali svoje obľúbené skladby tak ako teraz. Pomocou zvuku Hi-Res audio, Legendary JBL Pro Sound a 40 mm zákazkového oranžového grafénového meniča získate širokú škálu detailov a čistoty, vďaka ktorým bude znieť každá nota.

Vylaďte si všetko
Vypnite svet okolo vás a ponorte sa do svojej hudby. Slúchadlá JBL CLUB ONE sú vybavené funkciou skutočného adaptívneho potlačenia hluku, ktorá reaguje na vaše okolie a jeho zmeny v reálnom čase a prispôsobuje sa vám kompenzáciou úniku zvuku spôsobeného faktormi ako sú vlasy, okuliare a pohyb hlavy. A funkcia SilentNow umožňuje ponechať skutočné adaptívne potlačenie hluku zapnuté bez aktivácie Bluetooth hudby, takže budete môcť zostať naladení.

Výkonný zvuk, vaša cesta
Choďte do toho, buďte nároční. Slúchadlá JBL CLUB ONE majú duálny prídavný vstup, takže ich môžete pripojiť z ktorejkoľvek strany. V oboch prípadoch získate 3,500 mW maximálny vstup a odolnosť voči prepätiu.

Získajte pomoc zo služby Google Assistant a Amazon Alexa
Pošlite textovú správu, prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb alebo si pozrite počasie a to všetko bez toho, aby ste sa dotýkali svojho telefónu. Prostredníctvom aplikácie My JBL Headphones si zvoľte The Google Assistant alebo Amazon Alexa a váš hlasový asistent zvládne všetky z vyššie uvedených úloh a ešte ďalšie. Je to rovnako jednoduché, ako poklepanie na ľavé slúchadlo.

Perfektné telefonické hovory vďaka technológii duálneho mikrofónu
Už viac nemusíte hľadať pokoj a ticho, aby ste si mohli zavolať. Technológia duálneho mikrofónu na slúchadlách JBL CLUB ONE odstraňuje okolitý hluk, keď práve telefonujete, takže môžete telefonovať kdekoľvek. Od bezdrôtovej hudby, bezproblémového pripojenia vďaka rozhraniu Bluetooth 5.0 až po hands-free telefonické hovory , budú slúchadlá s vami držať krok, kam sa len pohnete.

 

 

 

 

JBL Club One


Počúvajte tak, ako vaši obľúbení DJ-i
Niektorí z najlepších svetových DJ-ov pomohli definovať zvuk JBL CLUB. Jednoducho si vyberte svojho obľúbeného DJ pomocou funkcie STAGE+ v aplikácii My JBL Headphones. Slúchadlá JBL CLUB ONE automaticky kalibrujú EQ DJ, takže budete počuť každý tón presne ako hudobníci.

S funkciou Ambient Aware a TalkThru počúvajte presne to, čo chcete
Zostaňte vnímať pri naladení na hudbu. Rýchlym stlačením tlačidla Smart Ambient aktivujete funkciu Ambient Aware na zosilnenie okolitého zvuku pri súčasnom počúvaní zoznamu skladieb. Režim TalkThru medzitým znižuje úroveň hudby a zosilňuje hlas vôkol vás, takže budete môcť pokračovať v konverzácii bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá z uší.

Nechajte hudbu bežať 45 hodín
Zostaňte sústredení na svoju hudbu a nie na výdrž batérie. Vychutnajte si 45 hodín bezdrôtového pripojenia predtým, ako budete potrebovať nabitie, takže budete môcť zostať naladení zo dňa do noci a znova do nového dňa.

Potešenie pre vaše uši
Vaše uši nebudú potrebovať prestávku od slúchadiel JBL CLUB ONE. Čalúnené, oválne veľké náušníky vám zaistia pohodlie od skladby k skladbe, playlistu k playlistu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov sú vybavené prvotriednymi, štýlovými dizajnovými detailmi, ako sú odolné kovové závesy, zvýraznenia a kožený hlavový pás.

Rovnako dobrodružné ako ste vy
Už nikdy necestujte bez svojich obľúbených slúchadiel. Slúchadlá JBL CLUB ONE sú skladacie, odolné a vybavené adaptérom do lietadla. Hoďte si ich do ochranného puzdra a choďte — sú pripravené na všetko, na čo aj vy.

 

 

 

 

 

 

Veľkosť meniča: 40 mm dynamický menič
Frekvenčná odozva (pasívna): 10 Hz – 40 kHz
Frekvenčná odozva (aktívna): 20 Hz – 20 kHz
Citlivosť: 95 dB SPL@1 kHz/1 mW
Maximálna SPL: 95 dB
Ma