Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu
Obrázok ku článku JBL Quantum séria: Sympatické herné dvojičky

JBL Quantum séria: Sympatické herné dvojičky

Súčasný trh s hernými náhlavnými súpravami má niekoľko kľúčových hráčov, ktorí ponúkajú zavedené produkty, a nebýva obvyklé, aby sa medzi nich dostal nový. Spoločnosť JBL sa však pokúša preraziť svojou sériou QUANTUM. Výrobcu JBL asi netreba predstavovať a myslím, že vzhľadom na jeho zameranie a skúsenosti je skôr logické, že sa snaží vstúpiť aj na trh herných náhlavných súprav. Ja som dostal na test rovno dva modely herných slúchadiel s podobným dizajnom, ale rozdielnou ponukou funkcií.

09.08.2022

NexTech

Obrázok ku článku Recenze herních sluchátek JBL Quantum 800. Skvělý zvuk s několika kompromisy

Recenze herních sluchátek JBL Quantum 800. Skvělý zvuk s několika kompromisy

Výrobce příslušenství JBL už je tu s námi nějakou dobu a rozhodně nejde o nováčka v herní branži. Zatímco letos dorazil s několika zbrusu novými modely, my jsme se ještě předtím rozhodli posvítit na skvělá bezdrátová sluchátka řady Quantum 800.

02.08.2022

Doupě.cz

Obrázok ku článku #POZDRAVZPRAZDNIN –  súťaž o limitku reproduktor JBL Charge 5 TommorowlandObrázok ku článku JBL Charge 5: Bohatý zvuk do nepohody

JBL Charge 5: Bohatý zvuk do nepohody

PartyBoost, která není kompatibilní s předchozí technologií Connect*. JBL Charge 5 má výrazně rozšířenou ochranu vůči vodě a prachu na úrovni IP67, která umožňuje dočasné ponoření do vody. Reproduktor JBL Charge 5 přináší oproti předchozímu modelu řadu vylepšení.

06.07.2022

Chip

Obrázok ku článku JBL JR460NC: Bezpečný zvuk pre vaše deti

JBL JR460NC: Bezpečný zvuk pre vaše deti

Vo veľkej záplave produktov JBL možno nájsť aj slúchadlá určené špeciálne pre deti. Najvyšším modelom v tomto rade sú práve testované JBL JR460NC. Už názov evokuje slovo junior a rozhodne to nie je iba marketingové označenie. Keďže výrobca počíta s tým, že slúchadlá môžu nosiť aj menšie deti, je ich dizajn prispôsobený tomu, aby držali na detskej hlave. Konštrukcia je celá z odolných plastov, aby sa zabránilo prípadnému poraneniu, a slúchadlá sú, samozrejme, v pastelových farbách. K dispozícii sú tri farebné verzie – modrá, biela a ružová. Vždy však ide o kombináciu farieb. Ja som napríklad testoval bielu verziu, ktorá má sivé náušníky, čelá mušlí aj vnútrajšok hlavového mosta a oranžové koncovky hlavového mosta a označenie strán vnútri mušlí. Vyzerá to pekne, nie však gýčovo.

30.06.2022

NexTech

Obrázok ku článku JBL Quantum 350 Wireless: Pohodlné a bezdrôtové (RECENZIA)

JBL Quantum 350 Wireless: Pohodlné a bezdrôtové (RECENZIA)

Určené sú pre hráčov, a to s cenou pod 100 eur. Majú dobrý pomer cena/výkon a páči sa nám hneď niekoľko vecí. Po prvé, hoci sú to slúchadlá pre hráčov, sú nenápadné.

27.06.2022

TouchIT

Obrázok ku článku Kompatibilita JBL Connect, Connect+, Partyboost a TWS

Kompatibilita JBL Connect, Connect+, Partyboost a TWS

Už niekoľko rokov poskytuje firma JBL vo svojich produktoch možnosť bezdrôtového prehrávania cez Bluetooth na viacero reproduktorov naraz. Keďže túto funkciu štandard Bluetooth neponúka museli prísť so svojim riešením.

22.06.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku JBL GO Essential / Malý, ale šikovný

JBL GO Essential / Malý, ale šikovný

Značka JBL má vo svojom portfóliu okrem iného aj nepreberné množstvo prenosných reproduktorov všetkých možných veľkostí, tvarov aj výkonov. Testovaná novinka JBL GO Essential patrí k tým najmenším.

20.06.2022

NexTech

Obrázok ku článku JBL PartyBox 110: Toto nie je hračkársky reproduktor

JBL PartyBox 110: Toto nie je hračkársky reproduktor

Toto je absolútna špica. Reproduktor, ktorý využijete na záhrade, v zasadačke, ale aj v telocvični. Vlastne si ho môžete dať, kam potrebujete.

06.06.2022

TouchIT

Obrázok ku článku Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Šport a poriadna hudba je ideálna kombinácia. Ako si môžete dopriať počúvanie vašej obľúbenej hudby pri športe ktorý vykonávate? V dnešnom Unboxingu značky JBL si ukážeme slúchadlá pre aktívnych ľudí, ktorí milujú kvalitnú hudbu. Porovnáme si dva modely a to: JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro.

17.05.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku Unboxing JBL Tune 230NC TWS

Unboxing JBL Tune 230NC TWS

Počúvanie hudby vám spríjemní každý deň. V dnešnom Unboxingu si predstavíme bezdrôtové slúchadlá JBL TUNE 230NC True Wireless.

11.05.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku JBL Tune 230NC TWS: Hybrid medzi slúchadlami (RECENZIA)

JBL Tune 230NC TWS: Hybrid medzi slúchadlami (RECENZIA)

Ide o hybrid medzi kôstkovými slúchadlami, ktoré si do ucha iba priložíte a slúchadlami in-ear, ktoré si do ucha vkladáte.

09.05.2022

TouchIT

Obrázok ku článku UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 - porovnanie produktov

UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 - porovnanie produktov

Hráči počítačových či iných hier alebo inak povedané gameri, potrebujú okrem svojej šikovnosti aj vhodné príslušenstvo, aby boli najlepší a dokázali vyhrávať. Slúchadlá patria medzi základnú výbavu všetkých gamerov. V dnešnom Unboxingu si porovnáme slúchadlá JBL Quantum 800 a Quantum 350.

19.04.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku JBL Endurance Race: Odolné slúchadlá pre vaše aktivity

JBL Endurance Race: Odolné slúchadlá pre vaše aktivity

Úplne bezdrôtové slúchadlá JBL Endurance Race sú ďalší model z radu Endurance určený na pohybové aktivity a športovanie. Výrobca ich dizajn označuje ako Enhancer a Twistlock a pri tom asi aj zostaneme, pretože opísať ich tvar je dosť zložité. Podstatné je, že súčasťou je akési krídelko, ktoré sa zakliesni do záhybu ucha a zabezpečuje tak kvalitnú fi xáciu slúchadla v uchu. Vďaka tomu je takmer vylúčené, že by ste ich mohli stratiť aj pri dynamickejších pohyboch.

21.03.2022

NexTech

Obrázok ku článku JBL Flip 6 / Výkonný drobec

JBL Flip 6 / Výkonný drobec

Rad reproduktorov JBL Flip je medzi používateľmi veľmi obľúbený, pretože v pomerne malom tele ponúka vysoký výkon a výbornú kvalitu zvuku. Tak to teda aspoň bolo doteraz. Otázkou je, či už v poradí 6. generácia bude pokračovať v tejto tradícii.

18.03.2022

NexTech