Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu
Obrázok ku článku JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100

JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100

Priznám sa bez mučenia, nie som fanúšikom klasických štupľov do ucha, ale ak obľubujete pri športe počúvať muziku a nebyť obmedzovaný, vlastne ani na výber nemáte. Dorazila ku mne trojička športových in-ear slúchadiel od JBL s označením Reflect a Everest. Po dlhšom zvažovaní, komu ich pridelím na posluch, som sa rozhodol, že ich predsa len pekne jedny po druhých preverím osobne.

30.03.2016

Obrázok ku článku Predstavenie: JBL Reflect Mini

Predstavenie: JBL Reflect Mini

JBL opäť raz myslel na športovcov a pripravil pre nich atraktívnu novinku s názvom Reflect Mini. Slúchadlá sú odolné voči potu a prichádzajú s atraktívnym dizajnom vo viacerých farebných variantoch. Svoje slúchadlá si tak môžete zakúpiť vo vašej obľúbenej farbe a doplniť tak svoj športový outfit štýlovými slúchadlami.

15.03.2016

Obrázok ku článku Recenze JBL Reflect Mini BT: bezdrátová sportovní sluchátka pro budoucí majitele iPhonu 7

Recenze JBL Reflect Mini BT: bezdrátová sportovní sluchátka pro budoucí majitele iPhonu 7

Od začiatku roka sa hovorí, že iPhone 7 príde o 3.5mm jack a ľudia budú musieť začať používať nové slúchadlá s Lightning konektorom alebo Bluetooth. Vzhľadom k cenovým rozdielom sa dá čakať, že väčšina ľudí sa vyberie cestou bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa dajú už dnes zohnať za prijateľné ceny. Lenže, keď majú mať svoju vlastnú batériu a pritom sú tak drobné, čo od nich treba čakať? Koľko vydržia a aká je vlastne kvalita zvuku? Odpoveď na to by nám mohli dať športové slúchadlá JBL Reflect Mini BT, ktoré môžu zaujať športovcov a budúcich majiteľov iPhonu 7 už teraz.

22.02.2016

Obrázok ku článku Recenze JBL Trip: Se Siri na cestách

Recenze JBL Trip: Se Siri na cestách

Do redakcie sa nám pravidelne dostávajú reproduktory od koncernu Harman a každý z nich má svoje osobitné vlastnosti. Inak to nie je ani v prípade nového reproduktoru JBL Trip. Touto novinkou nám chce divízia JBL dokázať, že už nechce ostať len tuningovou záležitosťou a chce sa rozšíriť ďalej. Že chce rozšíriť svoje pole pôsobenia aj do bežných áut obyčajných ľudí, ktorí nechodia so svojimi autami na tuning zrazy, ale jazdia s nimi do práce, školy alebo napríklad na nákupy. Teda v prvom rade zaujme Trip tých, ktorí vlastnia iPhone, ale nemajú najmodernejšie vozidlo.

11.02.2016

Obrázok ku článku Miniatúrne bluetooth slúchadla JBL Reflect mini BT

Miniatúrne bluetooth slúchadla JBL Reflect mini BT

Osobne sám veľmi Bluetooth slúchadlam neholdujem z jednej príčiny (vlastne dve). Nabíjam si už takmer každodenne dosť zariadení a nechcem aby pribúdali k tomu ďaľšie veci. Preto vyhľadávam produkty tak, keď už je to nutné aby vydržali na jedno nabitie čo najdlhšie. Napr. k práci používam 13" MacBook Air, ktorý vydrží približne 12 hodín. Zabezpečil som si k tomu myš Logitech MX400 ktorá na dve tužkové batérie vydrží pracovať 3/4 roka. Na cesty používam bezdrôtové Harman/Kardon BT slúchadlá, ktoré sa dajú používať aj keď batéria je vybitá a na ruke mám pripnuté hodinky TomTom Runner 2 Cardio + Music ktoré stačí nabiť raz mesiac.

10.02.2016

Obrázok ku článku Recenzia: JBL Reflect Mini a Mini BT

Recenzia: JBL Reflect Mini a Mini BT

Na tohtoročnom veľtrhu IFA v Berlíne predstavila spoločnosť JBL, ktorá takmer 70 rokov vyrába audio produkty niekoľko slúchadiel, medzi ktorými sú aj dve zo série Synchros – Reflect Mini a Reflect Mini BT. Tieto ľahké slúchadlá do uší sú určené hlavne na šport, pričom sme ich porovnali v recenzii.

02.02.2016

Obrázok ku článku CES Inovation awards – Harman zbiera ceny a predstavuje novinky

CES Inovation awards – Harman zbiera ceny a predstavuje novinky

V priebehu mesiaca január sa uskutočnila každoročná akcia CES Inovation awards v Las Vegas, na ktorej boli okrem iného po celý týždeň k videniu najnovšie technológie všetkých divízií a spoločnosti Harman. Nie len, že bol tento ročník s 13 oceneniami veľmi úspešný, ale firma tu taktiež predstavila pár svojich noviniek - od AKG tu boli k videniu systém All in one speaker Q200 a ultra malá sluchátka do uší Y20 a Y23, divízia JBL zas predstavila prvé bezdrôtové slúchadla do uší Everest Elite 100.

27.01.2016

Obrázok ku článku JBL Trip - netradičné zameranie testu

JBL Trip - netradičné zameranie testu

Dajte na otestovanie handsfree reproduktor človeku, ktorý väčšinu času trávi za počítačom, pracuje z domu a autom jazdí tak raz za týždeň a aj to iba v rámci mesta. Ako môže takýto test dopadnúť? Hocako, hlavne určite nebude o testovaní produktu v prostredí na ktorý je primárne určený!

07.01.2016

Obrázok ku článku Ostaňte „on“

Ostaňte „on“

Všetci vieme, že telefonovanie za volantom s mobilom v ruke je nebezpečné. A ak vás pri tom chytia policajti, tak vám to aj pekne zrátajú. Našťastie dnešné autá už ponúkajú rozhranie bluetooth, ktoré umožňuje pripojiť telefón k vozidlu a bezpečne telefonovať. Na cestách je však kvantum starších áut, ktoré túto vymoženosť novej doby nemajú.

20.12.2015

Obrázok ku článku Podporujeme s TomTomom slovenských atlétov

Podporujeme s TomTomom slovenských atlétov

Večer 17.12. patril v hoteli GateOne v Bratislave vyhlasovaniu atlétov roka Slovenska za účasti šéfa Európskej atletiky Svein Arne Hansena

18.12.2015

Obrázok ku článku Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Cez weekend sa konala každoročná výstava Audio, Video a Domáce kino aj keď z minulých rokov to môžete poznať pod HighEnd Slovakia. Aj tentoraz ste si mohli otestovať množstvo multimediálnych reproduktorov, ktoré mali najväčší úspech ale si aj vypočuť sériu reproduktorov Arena ocenené EISA. Pozornosť pútali vodeodolné reproduktory ale ešte aj množstvo vystavených slúchadiel. Tu sa tešili veľkej popularite najlepšie európske slúchadla AKG N60NC s aktívnym potlačením šumu. Ak ste to nestihli, pozrite si aspoň fotogalériu nižšie v článku.

27.10.2015

Obrázok ku článku Recenzia: JBL Horizon

Recenzia: JBL Horizon

JBL má v portfóliu zaujímavý produkt. Rádiobudík a reproduktor v jednom? Áno, to je Horizon, ktorý je zaujímavým doplnkom do domácností vďaka funkciám a dizajnu, ktorý sa veľmi dobre hodí na nočný stolík. Čo všetko prináša?

08.07.2015

Obrázok ku článku Vstávanie s radosťou: JBL Horizon

Vstávanie s radosťou: JBL Horizon

Určite mi dáte za pravdu, že existuje iba málo horších vecí, ako je prenikavý zvuk budíka na nočnom stolíku o šiestej hodine ráno. Dnes už si, našťastie, navolíme na chytrom telefóne svoju obľúbenú skladbu a budenie sa tak stáva o niečo málo príjemnejšie. Mať však takto prémiový budíček s množstvom vychytávok, slušným zvukom a navyše pekným dizajnom, to sa len tak nevidí. Teda až donedávna, kým sa na trhu neobjavil rádiobudík JBL Horizon, ktorý zvládne oveľa viac ako iba príjemné prebudenie a štart do nového dňa.

08.04.2015

Obrázok ku článku Zvuková výbava na rôzne využitie

Zvuková výbava na rôzne využitie

V tomto teste máme tri reproduktory. Každý z nich je niečím výnimočný. Či už chcete špecializovaný reproduktor s možnosťou zapojenia do páru, rádiobudík, alebo „priestorové stereo“, máme pre vás tie pravé modely.

02.04.2015

Obrázok ku článku Recenzia JBL Horizon: Už vás nebaví počúvať bzučanie budíka, že nie?

Recenzia JBL Horizon: Už vás nebaví počúvať bzučanie budíka, že nie?

S reproduktormi sa dnes stretávame naozaj všade. Máme ich v notebooku, v iPhone, v obývačke alebo aj pri posteli, kde sú súčasťou budíku. A nové JBL Horizon je presne to, čo by mohlo stáť na vašom nočnom stolíku v prípade, že vám záleží na tom, aký zvuk vás ráno zobudí. Predsa len, bzučanie budíku sa môže človeku páčiť maximálne tak v piatok keď už vie, že ho večer čaká telka a vychladené pivo. No a JBL Horizon je reproduktor, ktorý by mohol zmeniť názor na zobúdzanie sa aj počas ostatných štyroch pracovných dní, obzvlášť v pondelok. Podarí sa mu to však?

27.10.2014