Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Tipy na darčeky pod stromček

PC Revue

17.12.2019

V koncoročnom technologickom časopise PC Revue sú uverejnené tipy na darčeky pod stromček. Redaktori si vybrali aj z portfólia značky JBL. Pozrite sa s nami, čo odporúčajú.
PRENOSNÝ REPRODUKTOR JBL FLIP 5
Zoberte si svoju obľúbenú hudbu na cesty prostredníctvom výkonného JBL Flip 5. Ľahký bluetooth reproduktor JBL FLIP 5 má vodotesné vyhotovenie IPX7. Prostredníctvom funkcie JBL PartyBoost viete spárovať dva kompatibilné reproduktory na stereofónny zvuk alebo prepojiť viacero reproduktorov kompatibilných s JBL PartyBoost, čím vytvoríte ešte väčšiu párty. Flip 5 poskytuje viac ako 12 hodín prehrávania a je dostupný v širokej škále farieb.

JBL Flip 5

BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ JBL TUNE 500BT

Pohodlné slúchadlá JBL TUNE500BT sú vybavené 32 mm meničmi JBL a zvukom JBL Pure Bass. Umožňujú streamovanie výkonného zvuku bez káblových pripojení až 16 hodín, takisto pripojenie k Siri alebo Google Now bez použitia vášho mobilného telefónu. Ak prichádza telefonický hovor v priebehu sledovania videa na inom zariadení, slúchadlá JBL TUNE500BT plynule prepnú na váš mobil. K dispozícii sú v štyroch jasných farbách s možnosťou sklopenia na ich jednoduchú prenosnosť.

JBL Flip 5

BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ JBL UNDER ARMOUR TRUE WIRELESS FLASH
Slúchadlá poskytujú skutočne bezkáblový zážitok a vďaka vodotesnosti IPX7 a nadstavcom do uší Sport Flex Fit ide o skutočné športové slúchadlá, vhodné na všetky kondičné tréningy. Prostredníctvom technológie BionicHearing, vybavenej technológiou TalkThru, môžete počuť svojho trénera a prostredníctvom technológie AmbientAware môžete počúvať svoje okolie na zaistenie zvýšenej bezpečnosti. Batéria vydrží 5 hodín na jedno nabitie. Ak ste na cestách, môžete svoje slúchadlá použiť na ďalších 20 hodín prehrávania pomocou dizajnového hliníkového nabíjacieho puzdra. Slúchadlá majú výrazný zvuk ladený pre šport s bohatými basmi, ktoré obohatia váš tréning.

JBL Under Armour® Sport Wireless Flash

Pošlite článok známemu