Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

6 vianočných tipov od JBL

Peter Samuelis

10.12.2020

Vybrať vianočný darček nikdy nebolo jednoduché, preto sme pre vás pripravili zopár vianočných tipov. Herné slúchadlá pre milovníkov hier, športové slúchadlá pre športovcov a množstvo ďalších nápadov nájdete nižšie.
Vianočné karaoke
Pre všetkých milovníkov karaoke je tu JBL PartyBox On The Go. V balení spolu s reprákom nájdete bezdrôtový mikrofón, ktorý možno využiť nielen na karaoke, ale napríklad na komentovanie eventov, osláv či skupinových tréningov. Rozhodne využití nájdete mnoho. Netreba zabúdať, že aj bez mikrofónu sa jedná o výkonný prenosný reproduktor s výdržou až 6 hodín a výkonom 100 wattov.

Vianočné tipy JBL

Rádio, ako ho nepoznáte
DAB rádio, ktoré možno smelo používať aj ako bežný bluetooth reprák hľadajte v obchodoch pod názvom JBL Tuner 2. Určite poteší každého chatára, či starých rodičov (tlačidla sú dostatočne veľké). Nechýba mu vodeodolnosť a 12-hodinová výdrž. Ak hľadáte väčšie a výkonnejšie DAB rádio, hľadajte JBL Tuner XL.

Vianočné tipy JBL

Partner na novoročné predsavzatia
Športové True Wireless slúchadlá budú určite verným spoločníkom, každému kto si dá novoročné predsavzatie, že sa bude viac hýbať. Top športovým modelom je JBL Endurance Peak II, ktorý vydrží naozaj všetko. Z ucha len tak nevypadnú, dážď ani sneh mu robiť problém nebudú a hudbu si užijete s poriadnymi basami. Ak hľadáte športový model vhodný aj na bežné nosenie, mkrnite na JBL Reflect Mini NC.

Vianočné tipy JBL

Pre nežné pohlavie
Sestru, frajerku, partnerku či kamarátku určite poteší ružové JBL-ko. A ktoré ružové produkty sa naozaj podarili? Z kategórie True Wirless slúchadiel za nás bodujú JBL Live Free NC+. Z reprákov nová generácia JBL GO 3.

Vianočné tipy JBL

Na dlhé zimné gejmerské večery
Aby ste si užili hranie hier naplno, potrebujete k nemu poriadny zvuk. JBL prišlo koncom leta s úplne novou hernou radou JBL Quantum. Vybrať si možno od úplne základných slúchadiel až po profesionálne. Milovníci reproduktorov si taktiež prídu na svoje s modelom JBL Quantum Duo.

Vianočné tipy JBL

Pre JBL fanúšika
Toho by samozrejme potešilo čokoľvek od JBL. No myslíme si, že nový JBL Xtreme 3 a JBL GO 3, ktoré prišli s novým trendovým dizajnom, stoja naozaj za to. Po zvukovej stránke sa opäť posunuli o krok vpred a s novým stupňom odolnosti IP67, budú môcť prejsť rovno snehovým testom.

Vianočné tipy JBL

Všetky JBL produkty nájdete u našich autorizovaných predajcov.

Pošlite článok známemu