Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Šport a poriadna hudba je ideálna kombinácia. Ako si môžete dopriať počúvanie vašej obľúbenej hudby pri športe ktorý vykonávate? V dnešnom Unboxingu značky JBL si ukážeme slúchadlá pre aktívnych ľudí, ktorí milujú kvalitnú hudbu. Porovnáme si dva modely a to: JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro.

17.05.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku Unboxing JBL Tune 230NC TWS

Unboxing JBL Tune 230NC TWS

Počúvanie hudby vám spríjemní každý deň. V dnešnom Unboxingu si predstavíme bezdrôtové slúchadlá JBL TUNE 230NC True Wireless.

11.05.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku JBL Tune 230NC TWS: Hybrid medzi slúchadlami (RECENZIA)

JBL Tune 230NC TWS: Hybrid medzi slúchadlami (RECENZIA)

Ide o hybrid medzi kôstkovými slúchadlami, ktoré si do ucha iba priložíte a slúchadlami in-ear, ktoré si do ucha vkladáte.

09.05.2022

TouchIT

Obrázok ku článku UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 - porovnanie produktov

UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 - porovnanie produktov

Hráči počítačových či iných hier alebo inak povedané gameri, potrebujú okrem svojej šikovnosti aj vhodné príslušenstvo, aby boli najlepší a dokázali vyhrávať. Slúchadlá patria medzi základnú výbavu všetkých gamerov. V dnešnom Unboxingu si porovnáme slúchadlá JBL Quantum 800 a Quantum 350.

19.04.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku JBL Endurance Race: Odolné slúchadlá pre vaše aktivity

JBL Endurance Race: Odolné slúchadlá pre vaše aktivity

Úplne bezdrôtové slúchadlá JBL Endurance Race sú ďalší model z radu Endurance určený na pohybové aktivity a športovanie. Výrobca ich dizajn označuje ako Enhancer a Twistlock a pri tom asi aj zostaneme, pretože opísať ich tvar je dosť zložité. Podstatné je, že súčasťou je akési krídelko, ktoré sa zakliesni do záhybu ucha a zabezpečuje tak kvalitnú fi xáciu slúchadla v uchu. Vďaka tomu je takmer vylúčené, že by ste ich mohli stratiť aj pri dynamickejších pohyboch.

21.03.2022

NexTech

Obrázok ku článku JBL Flip 6 / Výkonný drobec

JBL Flip 6 / Výkonný drobec

Rad reproduktorov JBL Flip je medzi používateľmi veľmi obľúbený, pretože v pomerne malom tele ponúka vysoký výkon a výbornú kvalitu zvuku. Tak to teda aspoň bolo doteraz. Otázkou je, či už v poradí 6. generácia bude pokračovať v tejto tradícii.

18.03.2022

NexTech

Obrázok ku článku UNBOXING - JBL Bar 5.0 MultiBeam

UNBOXING - JBL Bar 5.0 MultiBeam

Značka JBL vám prináša soundbar Bar 5.0 MultiBeam. Tento fantastický produkt vám nezaberie veľa miesta a poskytne divákovi kvalitný zvuk. JBL Bar 5.0 MultiBeam má veľkú výhodu v tom, že obsahuje technológiu multibeam, podľa ktorej je aj pomenovaný. Čo to teda je?

15.03.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku Uvažuješ nad bluetooth reproduktorom? Nenechaj sa napáliť a rozhoduj sa podľa týchto parametrov

Uvažuješ nad bluetooth reproduktorom? Nenechaj sa napáliť a rozhoduj sa podľa týchto parametrov

#Hudba spája nielen rodinu, ale aj priateľov. Aby si si ju vychutnal naplno, zaobstaraj si bezdrôtový reproduktor. Môžeš ním počúvať svoje obľúbené (nielen) albumy doma, na cestách či na dovolenke. Pre rôznorodé využitie však nekupuj prvý, ktorý ti príde pod ruku. Zameraj sa na výkon, konektivitu a funkcie. Dizajn a značku rieš až na záver.

14.03.2022

Hashtag

Obrázok ku článku JBL REFLECT FLOW PRO: Športovec s dobrou výdržou

JBL REFLECT FLOW PRO: Športovec s dobrou výdržou

JBL Reflect Flow Pro sú ďalšie bezdrôtové slúchadlá výrobcu s aktívnym adaptívnym potlačením hluku a funkciou Smart Ambient, určené pre potreby aktívnych používateľov, ktorí si radi zašportujú. Slúchadlá prichádzajú s veľmi slušnou výdržou, funkciou aktívneho potlačenia hluku a vodovzdornou konštrukciou. K dispozícii sú v čiernej, modrej, ružovej alebo bielej farbe.

09.03.2022

NexTech

Obrázok ku článku Recenze JBL Wave 200TWS: Více než solidní základ bez „zbytečností“

Recenze JBL Wave 200TWS: Více než solidní základ bez „zbytečností“

V dnešní recenzi se podíváme na plně bezdrátová sluchátka JBL Wave 200TWS, která chtějí zaujmout relativně dostupnou cenovkou, dobrou výdrží baterie a solidním zvukovým projevem. V cenové kategorii do dvou tisíc korun se v dnešní době prodává obrovské množství modelů, pojďme se podívat, jak si stojí tento od JBL a jestli si zaslouží případnou pozornost při rozhodování.

11.02.2022

LetemSvětemApplem

Obrázok ku článku Nakúp a Vyhraj 2 lístky na legendárnu JBL Snow Party

Nakúp a Vyhraj 2 lístky na legendárnu JBL Snow Party

Stredisko Val Thorens vo francúzskych Alpách bude hostiteľom legendárnej JBL Snow Party v druhej polovici apríla. Šancu vyhrať 2 lístky bude mať každý, kto si zakúpil v posledných 6 mesiacoch ľubovoľný JBl produkt.

26.01.2022

Peter Samuelis

Obrázok ku článku Keď hudba nie je na vedľajšej koľaji: JBL Flip 6

Keď hudba nie je na vedľajšej koľaji: JBL Flip 6

Najnovšia generácia odolného bezdrôtového reproduktora JBL Flip 6 prichádza s vylepšeným zvukom, o ktoré sa postaralo viac meničov a poteší väčšou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Čo sa nezmenilo je tradičný zvuk a kvalitné prevedenie reproduktora.

24.01.2022

TechBox

Obrázok ku článku Poznáme slúchadlá bez kompromisov – JBL TUNE 230NC TWS

Poznáme slúchadlá bez kompromisov – JBL TUNE 230NC TWS

JBL rozširuje svoju sériu plne bezdrôtových slúchadiel (TWS) o model TUNE 230NC TWS. Novinka disponuje aktívnym filtrom hluku a ponúka veľmi dobrý pomer medzi kvalitou, výbavou a cenou.

14.01.2022

TechBox

Obrázok ku článku Snadná cesta k lepšímu zvuku

Snadná cesta k lepšímu zvuku

I ten nejmenší a nejlevnější soundbar v testu přinese obrovské zlepšení zvukového doprovodu u většiny televizorů. Náš test ukázal, že výrobci nabízejí různá konstrukční řešení a záleží pouze na vás, jaké si vyberete.

13.01.2022

Computer

Obrázok ku článku Keď je reprák stredobodom každej párty – vyskúšali sme JBL PartyBox 710

Keď je reprák stredobodom každej párty – vyskúšali sme JBL PartyBox 710

Bezdrôtové reproduktory JBL sa v posledných rokoch stali synonymom pre ozvučenie každej párty, či už ide o letnú grilovačku, rodinnú oslavu alebo zimný večierok. Kvalitný zvuk a v prípade niektorých modelov aj pútavú svetelnú šou novinka JBL PartyBox 710 posúva na úplne nový level, aj s podporou karaoke.

12.01.2022

TechBox