Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku JBL Flip 6: Výborný zvuk a odolnost

JBL Flip 6: Výborný zvuk a odolnost

JBL Flip 6 patří do kategorie univerzálních bezdrátových reproduktorů, které lze poslouchat jak doma, tak je lze díky kompaktním rozměrům 68x72x178 mm a hmotnosti lehce přes půl kilogramu snadno odnést i do parku nebo na pláž. V tomto prostředí majitelé ocení voděodolné provedení kategorie IP67, které zajistí ochranu před pádem do vody nebo náhodným politím.

14.09.2022

Chip

Obrázok ku článku JBL GO Essential JBL GO Essential: Reproduktor do dlane

JBL GO Essential JBL GO Essential: Reproduktor do dlane

Reproduktor JBL GO Essential sa vždy hodí. Nezaberie veľa miesta a vložíte si ho aj do zadného vrecka na nohaviciach.

13.09.2022

TouchIT

Obrázok ku článku JBL JR460NC: Slúchadlá špeciálne pre deti

JBL JR460NC: Slúchadlá špeciálne pre deti

Tieto slúchadlá sú vhodné ako odmena za vysvedčenie. V čom ale sú extra a prečo ich odporúčame kúpiť deťom?

09.09.2022

TouchIT

Obrázok ku článku JBL Wave: Slúchadlá za najlepšie ceny

JBL Wave: Slúchadlá za najlepšie ceny

JBL prináša pokročilé modely slúchadiel, no cena bola vždy vyššia, a to mohlo mnohých odrádzať. Teraz je tu séria Wave, ktorá sa podľa JBL síce radí do tzv. „entry level“ a lacnejšieho segmentu, no my ich radíme vyššie. Vyskúšali sme ich a z našich skúseností ich smelo zaraďujeme medzi pokročilejšie slúchadlá na trhu. Rozhodne nekupujete úplný základ. Premyslených detailov je rozhodne viac, spoľahnúť sa môžete aj na kvalitu zvuku. Základ je možno chápaný tak, že nemajú podporu aplikácie. To nám ale nechýbalo.

08.09.2022

TouchIT

Obrázok ku článku Spoločnosť JBL predstavuje reproduktory JBL Go 3 Eco a Clip 4 Eco

Spoločnosť JBL predstavuje reproduktory JBL Go 3 Eco a Clip 4 Eco

JBL stále hľadá nové zelené riešenia a ako zmenšiť uhlíkovú stopu. Po úspešnej edícii JBL Flip 5 Eco prichádzajú inžinieri s ďalšou inováciou. Hneď dva obľúbené prenosné reproduktory budú ekologickejšie.

07.09.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Inteligentné inovácie sa s novými slúchadlami JBL® Tour PRO 2 True Wireless a Tour ONE MK2 stretávajú s maximálne verným zvukom

Inteligentné inovácie sa s novými slúchadlami JBL® Tour PRO 2 True Wireless a Tour ONE MK2 stretávajú s maximálne verným zvukom

Prvé inteligentné nabíjacie puzdro na svete a najlepší výkon JBL ANC v histórii.

05.09.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku JBL Charge 5: Bohatý zvuk do nepohody

JBL Charge 5: Bohatý zvuk do nepohody

Reproduktor JBL Charge 5 přináší oproti předchozímu modelu řadu vylepšení. Nabízí příjemně bohatý zvuk, robustní konstrukci, vynikající výdrž na baterii a možnost propojení s až stovkou kompatibilních reproduktorů, ovšem nově jen pomocí funkce PartyBoost, která není kompatibilní s předchozí technologií Connect.

30.08.2022

Chip

Obrázok ku článku Na JBL se můžete spolehnout

Na JBL se můžete spolehnout

Miniaturní bezdrátové Bluetooth pecky a špunty dnes používá snad každý majitel chytrého telefonu. Umožňují svobodný poslech hudby, jen tak mimochodem s nimi přijmete přicházející hovor a některé model vás izolují od okolního hlučného prostředí. Cenový i kvalitativní rozsah nabídky TWS sIuchátek je ohromný, existují levné modely, které hrají obstojně, ale i drahé modely, jejichž značku hodnotí uživatelé výše než kvalitu reprodukce. Sluchátka JBL jsou v tomto ohledu sázkou na jistotu. Představíme vám několik zajímavých modelu střední cenové kategorie.

26.08.2022

Chip

Obrázok ku článku JBL Wave 200 TWS: Překvapivý zvuk

JBL Wave 200 TWS: Překvapivý zvuk

Levná značková TWS sluchátka stojí vždy za povšimnutí. To je i případ TWS špuntů JBL Wave 200, které za necelé dva tisíce korun nabízí příjemný komfort a velmi slušnou hudební reprodukci i výdrž, ovšem aktivní potlačení okolních ruchů nepodporují. Mají certifikaci IPX2, díky které jim neublíží pot v tělocvičně ani lehký déšť. S hmotností okolo 4,4 gramu sedí sluchátka v uších pevně a téměř o nich nevíme.

25.08.2022

Chip

Obrázok ku článku JBL Tour Pro+ TWS: Povedená sluchátka

JBL Tour Pro+ TWS: Povedená sluchátka

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolních ruchů, poněkud netradičním vzhledem a skvělým zvukem vydržela v našem testu přehrávat na jedno nabití hudbu po dobu šesti a čtvrt hodiny s aktivovaným ANC a osmi hodin bez ANC. Spolu s dokovací stanicí pak zvládnou bez dobíjení přes 30 hodin provozu bez ANC, resp. 24 hodin s ANC. Dobíjet je lze pomocí USB-C kabelu nebo bezdrátově standardem Qi.

24.08.2022

Chip

Obrázok ku článku JBL Live 460NC: Výborný zvuk v lehkém těle

JBL Live 460NC: Výborný zvuk v lehkém těle

Zajímavá lehká Bluetooth sluchátka s funkcí potlačení okolních ruchů a dlouhou výdrží na baterii. Kompaktní sluchátka se skládací konstrukcí jsou vybavena středně pevným hlavovým mostem, překrytým látkou a jejich usazení na hlavě zpříjemňuje měkké polstrování náhlavního mostu i náušníků z umělé kůže.

23.08.2022

Chip

Obrázok ku článku Recenze herních sluchátek JBL Quantum TWS. Špičkový zvuk výrobce v herním balení

Recenze herních sluchátek JBL Quantum TWS. Špičkový zvuk výrobce v herním balení

JBL nás potěšil nejnovějšími herními peckami Quantum TWS, které přináší známou kvalitu výrobce také do více herně zaměřené komunity. Povedlo se?

22.08.2022

Doupě.cz

Obrázok ku článku Objednali sme od podvodníkov JBL Charge 5! Pozrite sa čo došlo.

Objednali sme od podvodníkov JBL Charge 5! Pozrite sa čo došlo.

Pred nedávnom sme uverejnili článok, ako sa vyhnúť podvodným stránkam s fake produktami, ktoré sa tvária ako keby predávali originálne verzie za neuveriteľnú cenu. Trochu sme vám ozrejmili, ako takýto podvod rýchlo rozpoznať. Máme aj pokračovanie. Z tejto stránky sme aj objednali ponúkaný JBL Charge 5.

19.08.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Nefungujúce JBL aplikácie v iOS 16 beta. Máme riešenie!

Nefungujúce JBL aplikácie v iOS 16 beta. Máme riešenie!

Na konferencii WWDC konanej 6. júla 2022 Apple predstavil nový operačný systém iOS 16. Už od daného dňa bola dostupná beta verzia. Áno, keď je niečo v beta verzii, nemusí všetko fungovať. Najmä aplikácie tretích strán. Preto aj Apple vydáva tieto beta verzia najmä pre vývojarov, aby stihli upraviť svoje aplikácie pred finálnym vypustením nového operačného systému. Tá finálna verzia by mala byť dostupná niekedy v 09/2022. Ak ste si napriek tomu túto verziu nainštalovali, možno ste zistili, že aj keď aplikácie JBL Hedaphones a Portable síce spustíte, ale nenájde žiadne vaše zariadenie. My máme pre vás riešenie.

15.08.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Ako nenaletieť podvodníkom

Ako nenaletieť podvodníkom

Akonáhle je nejaká značka na trhu úspešná, vyroja sa automaticky napodobneniny týchto produktov. Tieto napodobneniny sú často pochybnej kvality a nezodpovedajúcich technických parametrov. Platí to najmä v internetovom prostredí, keď sa stránka tvári ako predajca originálu, ale v skutočnosti príde niečo iné. Ako rozpoznať takéhoto predajcu sa pokúsime popísať nižšie. A úplne v závere si preberieme aj takéhoto jedného predajcu.

12.08.2022

Jaroslav Knirsch