Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Ako vypnúť úvodnú/záverečnú znelku na JBL reproduktoroch?

Niekoľko krát sme písali výrobcovi aj na vaše podnety, aká je možnosť vypnutia úvodnej a záverečnej znelky na JBL reproduktoroch. Nieže by to bolo zlé, ale vypínať reproduktor o 03:00 nad ránom keď zbytok rodiny spí, bolo dosť "nebezpečné". Ani hlasitosť sa nedala zregulovať. Teraz tomu je už koniec!
Nič nehovoriaca aktualizácia
Firma JBL vydala na vybrané reproduktory aktualizácie s nič nehovoriacim a univerzálnym popisom: "Fixed bugs and improved stability." Tieto aktualizácie máte k dispozícii cez aplikáciu JBL Conect na App Store a Google Play. Aj keď nič táto aktualizácia nesľubuje, radšej treba aktualizovať. Samotná aktualizácia môže trvať aj 40 minút, tak radšej treba mať reproduktor zapojený na nabíjačke.

JBL Update firmware

Po tejto aktualizácii vám v aplikácii pribudne jedna možnosť navyše. Tou je "Audio feedback sounds". To už môže niečo naznačovať, ale celý popis dostanete, až keď túto funkciu vypnete. Áno, vypla sa akákoľvek zvuková odozva od reproduktora. Vypínanie, zapínanie, párovanie, úspešne spojenie teraz nie je sprevádzané žiadnym zvukom. Bez akéhokoľvek hudobnej indikácie teraz môžete zapnúť a aj vypnúť reproduktor!

JBL Update firmware

Pre aké reproduktory je aktualizácia určená?
Výrobca túto informáciu neuvádza. Z našej skúsenosti a interných testov sú to reproduktory, ktoré podporuje vyššie uvedená aplikácia a majú aspoň JBL Connect+ a JBL PartyBoost. V našej redakcii sme otestovali aktualizáciu na JBL Pulse 2, JBL Charge 3 a JBL Flip 4. Posledne dva menované majú túto možnosť vypnutia zvukov, len JBL Pulse 2 nie.

Upozornenie: Ak budete aktualizovať JBL Charge 3, zaktualizujete aj existujúcu funkciu JBL Connect na JBL Connect+ bez možnosti návratu.

Pošlite článok známemu