JBL Everest Elite 750NC: Skladacie slúchadlá s odhlučnením

Autor: TouchIT
JBL Everest Elite 750NC: Skladacie slúchadlá s odhlučnením
Autor: TouchIT
Model JBL Everest Elite 750nc je presne taký a prináša ďaleko viac, ako len tlmenie okolitých zvukov. Slúchadlá totiž obsahujú túto funkciu s dvomi intenzitami priepustnosti okolitých zvukov. To je presný opak väčšiny slúchadiel, ktoré sa snažia viac tlmiť. S týmito budete zároveň registrovať aj to, čo sa deje vo vašom okolí. Na výber je slabší a silnejší stupeň. Ten bude cez vstavané mikrofóny do slúchadiel púšťať zvuky okolo vás. Ideálne napríklad na počúvanie hudby v lietadle, pričom zároveň nezmeškáte žiadne dôležité hlásenie. Majú adaptívne NC, takže sa na základe vstupu z mikrofónov automaticky skalibrujú a optimalizujú zvuk podľa prostredia.
Nabíjajú cez microUSB konektor. Úplné nabitie trvá do 3 hodín a s aktívnym odhlučnením umožnia 15-hodinovú prevádzku a o 5 hodín viac s vypnutým NC. Slúchadlá sa dodávajú aj s káblom a tak sa dajú použiť ako klasické slúchadlá aj s vybitou batériou. Špičkový zvuk ale dosiahnete len pri ich zapnutí. Ovládanie je na hrane pravej mušle a jednotlivé prvky máte ľahko na dosah. Frekvenčný rozsah je 10 ÷ 22 000 Hz. Mušle v sebe ukrývajú 40 mm meniče. Slúchadlá sa dajú zložiť naplocho aj v kĺbe spojovacieho mosta. Vďaka tomu ich ešte zmestíte do plnej batožiny. Jemné koženkové polstrovanie sadne na uši bez zbytočne veľkého tlaku. Odporúčame každému, kto má problém s príliš tlačiacimi slúchadlami. Samozrejme, so slúchadlami sa dá telefonovať cez Bluetooth aj káblovom pripojení.

JBL Everest Elite 750NC

Frekvenčný rozsah je 10 ÷ 22 000 Hz. Mušle v sebe ukrývajú 40 mm meniče. Slúchadlá sa dajú zložiť naplocho aj v kĺbe spojovacieho mosta. Vďaka tomu ich ešte zmestíte do plnej batožiny. Jemné koženkové polstrovanie sadne na uši bez zbytočne veľkého tlaku. Odporúčame každému, kto má problém s príliš tlačiacimi slúchadlami. Samozrejme, so slúchadlami sa dá telefonovať cez Bluetooth aj káblovom pripojení.
TOUCHIT je moderný tech časopis, v ktorom nájdete všetko z oblasti počítačov, smartfónov, audio, spotrebnej elektroniky, aplikácií, internetu, mobilných operátorov. Technológie sú náš život, milujeme ich a testujeme, aby ste si vedeli správne vybrať. Hovoríme zrozumiteľnou rečou, aby technológiám rozumel každý. Viac na www.touchit.sk