Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Prvá horúca novinka JBL na CES 2020: Slúchadlá JBL Club

Na najväčšom svetovom veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas, uviedla americká značka JBL, novú sériu slúchadiel JBL Club, ktoré boli inšpirované skúsenosťami profesionálnych hudobníkov a prispôsobujú zvuk každému poslúchačovi vďaka technológii JBL Pro Sound, Personi-Fi™. Navyše slúchadlá prinášajú pokročilú technológiu Noise Cancelling, spolu už dnes všadeprítomnou podporou inteligentných asistentov.
Nová séria slúchadiel JBL Club využíva ešte ďalšie technológie: Konštrukcia vodiča využíva grafén. Ľahký, vysoko vodivý a pritom tuhý materiál na presnejšie ladenie, ktoré vedie k lepšie zvuku. O ešte lepší zvuk a dokonalé ticho sa postará pokročilá technológia ANC nazvaná True Adaptive Noise Cancellation. Táto technológia monitoruje zvuky z okolitého prostredia až 50.000-krát za sekundu a dokonalo odfiltruje okolitý hluk. Okrem okolitého hluku, sú odfiltrované aj také detaily, ako pohyb vlasov na hlave, či rám okuliarov. Slúchadlá majú kovovú konštrukciu, mostík slúchadiel je potiahnutý kožou, vypracovanie je hodné tejto legendárnej značky. Po zvukovej stránke predstavujú JBL CLUB to najlepšie od JBL za posledné roky.

JBL Club One
Nezabudni nás sledovať ďalej a dozvieš sa o ďalších novinkách predstavených na výstave CES v Las Vegas či viac podrobností o predstavených produktoch, keď budeme mať k dispozícii kompletnú špecifikáciu.

Pošlite článok známemu