infoinfo
Nakúp a vyhraj 4-dňový zájazd na JBL Snow Party vo francúzskych Alpách. Viac info
Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

CES Inovation awards – Harman zbiera ceny a predstavuje novinky

V priebehu mesiaca január sa uskutočnila každoročná akcia CES Inovation awards v Las Vegas, na ktorej boli okrem iného po celý týždeň k videniu najnovšie technológie všetkých divízií a spoločnosti Harman. Nie len, že bol tento ročník s 13 oceneniami veľmi úspešný, ale firma tu taktiež predstavila pár svojich noviniek - od AKG tu boli k videniu systém All in one speaker Q200 a ultra malá sluchátka do uší Y20 a Y23, divízia JBL zas predstavila prvé bezdrôtové slúchadla do uší Everest Elite 100.
Poďme si najprv predstaviť jednotlivé novinky:
Divízia AKG prišla s prírastkom s najnovším prírastkom ku kolekcii Quincy Jones - All in one speaker Q200. K tomuto designove štýlovému systému so šiestimi reproduktormi poháňanými 300W zosilňovačmi patrí technológia spotify Connect, s ktorou môžete prehrávať obľúbenú muziku priamo zo Spotify bez dodatočných konfigurácii, technológia Clari-Fi ™, ktorá obnovuje detaily stratene v dnešných kompresorových hudobných súboroch a technológia bezstratového pripojenia Airplay, DLNA a Bluetooth, ktoré umožňujú streamovať audio z akéhokoľvek bezdrôtového zariadenia. Keďže je ľahko ovládateľný pomocou Wi-fi či Bluetooth, v smartphone, nenájdete na samotnom systéme veľa ovládajúcich prvkov.

AKG ďalej predstavuje ultra malé stereo slúchadla do uší AKG Y20 a Y23. Michael Mauser, prezident Lifestyle Divize, HARMAN, o nich povedal: "Ľudia si často spojujú štúdiový zvuk s veľkými, mohutnými slúchadlami My sme dokázali vložiť AKG zvuk do dvoch z najmenších (8mm a 5.8mm drivers), najľahších a najpohodlnejších (FlexSoft®), slúchadiel na trhu.”

JBL Everest Elite 100

Divízia JBL sa taktiež pýšila novými slúchadlami a to prvými bezdrôtovými slúchadlami do uši JBL Everest ELITE 100 s NXTGen technológiou potláčania hluku, s ktorou môže užívateľ regulovať množstvo vonkajších zvukov, ktoré bude počuť, a s možnosťou prepojenia smart zariadenia pomocou Bluetooth 4.0. Vydrží hráť 6 hodín, sú dostupné v bielej a čiernej farbe a patria k ním tiež aplikácie My JBL Headphones App, ktorá umožňuje prispôsobenie nastave