Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Chceš urobiť hlučnú párty? Je tu JBL PartyBox!

Určite uznáš, že JBL Boombox robí neskutočný hukot. Ale chceš urobiť ešte väčšiu párty? Tak JBL PartyBox reproduktory predstavené na výstave IFA v Berlíne sú určené priamo pre teba!

Najprv uvedieme na správnu mieru, že tieto reproduktory nemieria do segmentu prenosných reproduktorov, aj keď majú vstavanú batériu, ale nájdu sa určite "šialenci", ktorí si ho na tieto účely kúpia, pretože najväčší model je lacnejší ako JBL Boombox.

Zatiaľ nemáme všetky potrebné informácie a ani kompletnú špecifikáciu ale podelíme sa aspoň o tie, ktoré máme. JBL PartyBox je určený podľa názvu na párty a len tak ho nebudeš prenášať. Model JBL PartyBox sám o sebe váži 15.84kg pri rozmeroch 310 x 320 x 690mm! To už je docela slušná nálož. Však schováva v sebe 10.000mAh batériu i s transformátorom. Aspoň nebudeš musieť hľadať zbytočnú nabíjačku, pretože stačí univerzálny dvojkolíkový kábel. V útrobach sa ešte schovávajú zabudované dva 6.5" woofre a tri výškové reproduktory ktoré ti dajú trvalý výkon 120W a maximálne 240W. Keď si to porovnáš s Boomboxom tak si asi vieš predstaviť aký rachot to narobí.

JBL PartyBox 300

Takže najzaujímavejšiu časť by sme mali za sebou a teraz sa pozrieme ako dokážeš dostať do tohto reproduktoru hudbu. Štandardom dnes je už bluetooth rozhranie, ako majú už dnes všetky prenosné reproduktory od tejto firmy. Ale pri JBL PartyBox máš viac možností. Môžeš prehrávať aj z USB kľúča, ktorého konektor sa schováva v zadnej časti. Tam ešte nájdeš Aux vstup, RCA konektory pre vstup aj výstup, vstup pre mikrofón a gitaru s dvoma potenciometrami. Takže naozaj slušný reproduktor.

Ďalšie ovládacie tlačídla sa nachádzajú na vrchu reproduktora, bez ktorých by ovládanie reproduktora by sa nezaobišlo. Ovládanie hlasitosti s prehrávaním, vypínanie/zapínanie, párovacie bluetooth tlačídlo, na svetelné efekty a pre zvýraznenie basov. Svetelné efekty sú tiež pridanou hodnotou, bez ktorých sa správna párty nezaobíde. Svetelné efekty majú viac režimov a kopírujú obvod práve vyššie spomenutých dvoch woofrov.

JBL PartyBox 300

Jedinou škodou je, že reproduktor nemá technológiu JBL Connect +, ale má obdobnú nazvanú TWS (True Wireless Stereo using Bluetooh). Práve týmto môžete spojiť dva reproduktory JBL PartyBox do stereo režimu. Nevieme, prečo nepoužili práve už existujúcu technológiu JBL Connect+, ale určite majú na to svoj dôvod. Akonáhle ho budeme mať fyzicky v rukách, určite otestujeme vzájomnu kombatibilitu s JBL Connect+. Dokonca ani vodeodolný nie je, čo vlastne ani netreba, pretože naozaj na prenášanie je ťažký.

Určite sa pýtaš teraz na cenu a dostupnosť. JBL PartyBox 200 a 300 by sa mal objaviť koncom 10/2018 za ceny 379,- € za menší model a 449,- € za vyšší model.

Upozornenie: všetky uvedené informácie sú zatiaľ orientačné a presné informácie uvedieme, len čo ich budeme mať na 100% potvrdené od výrobcu.

JBL PartyBox 300

Pošlite článok známemu