Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Parťáci na každú príležitosť: JBL Tune 125TWS a JBL Tune 225TWS

TechBox

23.11.2021

Bez slúchadiel ani na krok! Moderným slúchadlám odstrihli výrobcovia káble, vďaka čomu dostali krídla a ponúkli dovtedy nepoznaný pocit slobody. A presne toto slovo vás napadne pri používaní perfektných plne bezdrôtových slúchadiel od JBL. Čím si vás získajú?

Oba modely nesú nezameniteľný rukopis značky. Majú plný zvuk s čistými basovými tónmi. Nabíjajú sa cez USB-C port a ponúkajú dlhý zážitok na jedno nabitie. Ovládať si ich viete priamo z dotykovej plochy na slúchadlách.

Slúchadlá si viete vybrať z viacerých farieb a nájsť presne také, ktoré na 100 % vyhovujú vášmu štýlu.

Skvelou správou je, že počas akcie Black Friday sa ich cena výrazne znížila. Namiesto bežných 99,00 € teraz zaplatíte u vybraných autorizovaných predajcov JBL len 59,90 €!

JBL Tune 125TWS

Technológia Fast Pair sa postará o neuveriteľne rýchle spárovanie s Android zariadením. Funkcia Dual Connect umožní počúvať nielen obidve slúchadlá naraz, ale aj samostatne ktorékoľvek z nich. Pure Bass má na starosti jedinú vec, aby ste mali vždy k dispozícii mimoriadne kvalitný zvuk.

JBL Tune 125TWS sa ovládajú jednoducho, pohodlne, len dotykom na ich vonkajšej ploche. Bez toho, aby ste museli hľadať smartfón, viete si posunúť pieseň dopredu či dozadu (ľavé slúchadlo), aktivovať hlasového asistenta, prijať hovor a zapnúť, resp. zastaviť prehrávanie (pravé slúchadlo).

Slúchadlá majú 5,8 mm dynamické meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz a 16 ohmovou impedanciou. Bezdrôtové spojenie sa realizuje cez Bluetooth 5.0. Výdrž slúchadiel je 8 hodín, s dobitím v puzdre je to spolu až 32 hodín.

Hmotnosť slúchadiel je 73 gramov aj s puzdrom. JBL Tune 125TWS sú na výber v čiernom, modrom, ružovom a bielom prevedení.

JBL Tune 225TWS

JBL Tune 225TWS vás zaujmú elegantným a praktickým nabíjacím puzdrom. Vďaka Fast Pair sa so svojim Android zariadením bleskurýchlo spárujete. Funkcia Dual Connect umožní počúvať nielen obidve slúchadlá naraz, ale aj samostatne ktorékoľvek z nich a druhé napríklad nabíjať. Aj tu oceníte neuveriteľný zvuk Pure Bass.

Slúchadlá si viete vybrať z čiernej, modrej, zlatej, sivej, ružovej a bielej farby. Plus sú v ponuke aj v dizajnovo netradičným transparentným (priesvitným) prevedení, ktoré je v ponuke v čiernej a v pomarančovej farbe.

JBL Tune 225TWS sa ovládajú mikrotlačidlom na ich vonkajšej strane. Bez toho, aby ste museli hľadať smartfón, si viete posunúť pieseň dopredu/dozadu (ľavé slúchadlo), aktivovať hlasového asistenta, prijať hovor a zapnúť, resp. zastaviť prehrávanie (pravé slúchadlo).

Slúchadlá majú 12 mm dynamické meniče, 32 ohmovú impedanciu a frekvenčnú charakteristiku 20 Hz až 20 kHz. Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.0. Výdrž slúchadiel je 5 hodín, s dobitím v puzdre získate spolu 25 hodín prevádzky. Vďaka funkcii rýchlonabíjania si ich za 15 minút nabijete na 60 minút počúvania. Hmotnosť slúchadiel s puzdrom je len 57 gramov.

Pripomíname, že akciová cena 59,90 € platí len počas Black Friday u autorizovaných predajcov JBL. Už viete, ktoré si vyberiete?

Pošlite článok známemu