Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune Beam zabezpečia hudbu na dlhé hodiny

TechBox

05.10.2023

Známa spoločnosť JBL v ničom nezaostáva a pravidelne produkuje veľmi kvalitné modely bezdrôtových slúchadiel. Výnimkou nie je ani model JBL Tune Beam, ktorý boduje pomerom ceny a výkonu.

Najskôr sa vám naskytne pohľad na veľmi kompaktné nabíjacie puzdro s hmotnosťou 50,3 gramu, takže svojimi rozmermi ani váhou nebude vo vrecku rozhodne zavadzať. Vpredu obsahuje tri praktické LED diódy, ktoré indikujú stav nabitia buď slúchadiel alebo puzdra.

Po otvorení veka máte k dispozícii dvojicu slúchadiel, ktoré v puzdre držia pomocou silných magnetov, takže tu nehrozí žiadne náhodné vypadnutie. Samotné slúchadlá majú konštrukciu s gumenými nadstavcami, ktoré už pasívne izolujú zvuky. V balení sú rovno tri veľkosti.

JBL vhodne zvolilo tvar samotných slúchadiel, ktorých hmotnosť je dokopy len 10 gramov. Únavu uší tak nebudete cítiť ani po niekoľkohodinovom počúvaní vašich obľúbených skladieb. Nesmieme zabudnúť ani na certifikáciu IP54 proti vode a prachu.

O zvuk sa starajú 6-milimetrové dynamické meniče, ktoré spolu so zvukom JBL Pure Bass Sound vás vtiahnu priamo na koncert vašej obľúbenej hudobnej kapely. Basy budú poriadne dunivé a celková kvalita zvuku vás pohltí. Na koncerte budete však len vy, pretože skvelú izoláciu zabezpečí funkcia aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC) s funkciou Smart Ambient. Už žiadne rušivé zvuky okolia len vy a vaša hudba.

Na slúchadlách sa nachádzajú dokopy až štyri mikrofóny, čím vaše hovory budú krištáľovo čisté. Na bezdrôtové spojenie slúži technológia Bluetooth 5.3 s podporou zvuku LE. Navyše, všetky dodatočné nastavenia uskutočníte v kompatibilnej aplikácii JBL Headphones. Zaujímavou funkciou je aj prezvonenie slúchadiel, pokiaľ ich neviete nájsť.

Výborne je na tom aj samotná výdrž. Slúchadlá JBL Tune Beam dokážu hrať až 12 hodín, pokiaľ si zapnete aj ANC, výdrž sa skráti na aj tak skvelých 10 hodín! S nabíjacím puzdrom to môže byť dokopy až 48 hodín, čo je naozaj výborná hodnota.

Pošlite článok známemu