Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL PartyBox 110: Toto nie je hračkársky reproduktor

TouchIT

06.06.2022

Toto je absolútna špica. Reproduktor, ktorý využijete na záhrade, v zasadačke, ale aj v telocvični. Vlastne si ho môžete dať, kam potrebujete.

Poriadny kus reproduktora, ktorý sa dá používať nastojato alebo po dĺžke. Odolá striekajúcej vode, ponoreniu by ste mali zabrániť. Certifikácia IPX4 nie je na ponáranie, ale zabraňuje nadmernej vlhkosti.

Rozšírený zážitok dodáva svetelná šou, ktorá sa dá cez aplikáciu PartyBox nastaviť presne podľa vás. Konfigurovať sa dajú tri segmenty. Dva veľké a dva malé kruhy a k tomu dva stroboskopické prvky. Tie sa dajú vypnúť, rovnako aj svetelný efekt celkovo. Cez aplikáciu si nastavíte farebnosť efektov a spôsob osvetlenia. Tých je niekoľko a len tak rýchlo sa vám nezunujú.

Zvukový systém má maximálny výkon 160 W RMS a je zložený z dvoch 5,25″ basových meničov a dvoch 2,25″ výškových. K tomu si pridajte dva stupne efektu Bass Boost a garantujeme vám, že sa vám roztrasie zem, okná alebo šálky na polici. Na zvuk je tu použitá technológia JBL Original Pro Sound a je to poznať. Kvalita zvuku prekoná vaše očakávania, naše prekonala.

PartyBox 110 je vynikajúci z pohľadu možností pripojenia ďalších periférií ako gitary alebo mikrofónu, možnosti nastaviť si zvuk podľa seba, cez aplikáciu pridávať dídžejské efekty. Má USB port, do ktorého si môžete dať externý disk a prehrávať z neho MP3, WMA a WAV skladby alebo poslúži na nabíjanie iných zariadení. Výstupný výkon je 10,5 W.

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu