Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Reproduktor JBL Wind 3S tvorí s vaším bicyklom ideálnu dvojicu na dlhé výlety

TechBox

21.06.2023

Spoločnosť JBL sa stále snaží priniesť nový typ produktov na rôzne využitie, čím dokáže skvelo zaplniť aktuálnu dieru na trhu. Príkladom inovatívneho zmýšľania JBL je aj nový bezdrôtový reproduktor JBL Wind 3S určený pre cyklistov.

Na prvé omrknutie by ste ani nespoznali, že cieli primárne na túto skupinu používateľov. Ide o sympatický a kompaktný bezdrôtový reproduktor s typickým JBL dizajnovým jazykom. Konkrétne rozmery sú 90 x 73,2 x 35,8 mm a hmotnosť 230 gramov.

Ak by ste sa báli, že by sa na vašich cyklistických potulkách mohlo reproduktoru JBL Wind 3S niečo stať, tak výrobca sa poistil certifikáciou IP67 proti prachu a vode, tým pádom sa nemusíte vôbec obmedzovať. Navyše je celé telo potiahnuté gumeným materiálom, ktorý účinne tlmí prípadné nárazy.

Na jeho zadnej strane sa nachádza praktický klip, pomocou ktorého ho upevníte napríklad na batoh, to však nie je všetko a v balení je aj príslušenstvo na pripojenie k riadidlám bicykla. Vďaka tomu vám nebude zavadzať a budete mať priamo dosah na jeho ovládanie.

Celkový výkon je 5 W, a ak by sa vám to zdalo málo, tak to rozhodne nie. Zvuk je hutný a plný basov, teda presne to, čo od reproduktora značky JBL očakávate. Dokonca výrobca pripravil aj dva režimy ekvalizéra, menovite ide o režimy Sport pre exteriér a Bass do interiéru. Na pripojenie k zariadeniam slúži štandard Bluetooth 5.0, čiže pripojenie bude za všetkých okolností stabilné.

Ovládanie je taktiež vyriešené na jednotku. Na prednej strane máte, už pre JBL, známu trojicu pogumovaných tlačidiel na pauzu a ovládanie hlasitosti. Horná strana taktiež obsahuje dvojicu tlačidiel, konkrétne ide o zapínanie reproduktora a aktiváciu párovacieho režimu. To však nie je všetko. Po stranách sa ešte nachádzajú tlačidlá na posúvanie skladieb vpred a vzad! Skvelé riešenie.

A ako je na tom výdrž? Musíme povedať, že na takýto malý reproduktor parádne! Bez problémov sa môžete spoľahnúť až na 5 hodín prehrávania hudby, čo by malo stačiť aj na náročnejšiu cyklistickú túru. Na spodnej strane pod gumenou krytkou sa nachádza USB-C konektor, ktorým reproduktor nabijete. Celkové nabitie potrvá okolo 2,5 hodiny.

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu