Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Dobrá cena a super basy: JBL Club 700BT a Tune 700BT (RECENZIA)

TouchIT

18.08.2020

Obe sú dobrá voľba, ktorou nespravíte krok vedľa. Dvojica slúchadiel, ktorá sa odlišuje nielen dvojnásobkom ceny ale aj spracovaním a spôsobom, akým sa používajú. V oboch prípadoch dostanete vynikajúci zvuk. Drahšie sú ešte o čosi lepšie a je to poznať.
JBL Tune 700BT
Cenový tip na dobre hrajúce slúchadlá. Budú sa vám páčiť nielen kvôli 27-hodinovej výdrži na jedno nabitie ale tiež možnosti používať ich s audio káblom. O nabíjanie si teda nemusíte robiť žiadne starosti. Škoda, že výrobca použil microUSB konektor. Pravdepodobne cieli na skupinu používateľov, kde sa predpokladá používanie zariadení s týmto typom konektora.

JBL Tune700BT

Dostupné sú v niekoľkých farebných variantoch, stále však nechýba čierna klasika. Ovládanie je kompletne sústredené na pravé slúchadlo. Trojica tlačidiel má združené funkcie a môžete s nimi upravovať hlasitosť, pozastaviť hudbu alebo prijímať telefónne hovory.

Polstrovanie je mäkké a veľmi priľnavé. Zároveň slúži na odhlučnenie od okolia a tiež odhlučnenie vlastnej reprodukcie. Aj pri vysokej hlasitosti ju dobre tlmí a zvuky sa zvuky sa neprenášajú do okolia.
Mušle sa dajú otočiť a prenášať slúchadlá naplocho alebo sa dajú ohnúť v spojovacom moste a zbaliť ich do kompaktnejšieho stavu. Na nosenie sú pohodlné a nebudú vás nikde tlačiť. Tým, že obopnú celé ucho, vytvárajú menší tlak na uši.

JBL Tune700BT

Naraz sa dajú pripojiť k dvom zariadeniam a prepínať medzi nimi. Takto dostanú vždy prednosť pri prichádzajúcom hovore, ak napríklad počúvate hudbu na PC alebo tablete a zároveň ich máte spojené aj s telefónom.

Hudobne získavate veľmi čistý zvuk. Výšky aj stredy sú dobre počuť, basy vďaka technológii Pure Bass tiež.

JBL Tune700BT

JBL Club 700BT
Dvojnásobne drahšie slúchadlá, ktoré si svoju cenu zaslúžia. Rozdiel v reprodukcii oproti verzii Tune 700BT je počuteľný. Nič to však nemení na tom, že aj Tune 700BT vám dajú veľmi dobrý zážitok z hudby.

Club 700BT sa však špecializujú na viac vecí. Tu ide o model s prítlakom na uši. Čo je prvý rozdiel. Prítlak je silnejší, takže buď si zväčšíte spojovací oblúk na jeho povolenie alebo si ho posuniete viac smerom dopredu na hornej strane hlavy.