Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman Group získava 4 ocenenia EISA

Európska asociácia pre obraz a zvuk oceňovala v auguste najlepšie produkty vo svojich kategóriach. Je to jedno z najprestížnejších ocenení, ktoré produkt môže získať. Značky AKG, JBL a Harman/Kardon každý rok získa niekoľko ocenení a ani tento rok tomu nebolo inak. Niektoré produkty sú už nejaký piatok na trhu a niektoré ešte len budú v ponuke. Tak sa pozrieme na ne.
V kategórii mobilné zariadenia získali ocenenia rovno dva produkty a nájdete ich u nás. Sú to bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Endurance DIVE a všetkým známy mobilný reproduktor JBL Xtreme 2 na ktorý ste všetci netrpezlivo čakali. Aspoň viete pri kúpe, že kupujete to najlepšie!

JBL Endurance DIVE

JBL Xtreme 2

Ešte jedného zástupcu v mobilných zariadeniach máme, ktorý ešte len bude a to slúchadlá s aktívnym potlačením šumu: AKG N700NC!

AKG N700NC

Posledným zastúpeným kúskom je Harman/Kardon Citation 500 v kategórii HiFi. Jedná sa o tzv. SMART reproduktor kompatibilný s Google Asistentkou. Tento model bude k dispozícii asi až na jar 2019, keď Google sprístupní podporu českého jazyka ako sľuboval na konferencii Google I/O. Hneď potom by mala byť slovenčina. My dúfame, že dodržia sľub a už aj my budeme môcť komunikovať so SMART zariadeniami v rodnom jazyku.

Harman/Kardon Citation 500

Pošlite článok známemu