Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Humans of JBL – Štartujeme súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadlá

09.11.2018

Na Instagrame spúšťame kampaň Humans of JBL, v priebehu ktorej rozdáme až 15 kusov lifestylových bluetooth slúchadiel JBL. Vyhrať jedny z nich môžete, ak do 28. februára pridáte originálnu fotku s krátkym textom na svoj Instagram, v ktorom nebude chýbať hashtag #humansofjbl.
#HumansOfJBL

Ako sa zapojiť?
Odfoťte seba a svoje JBL, ak ho nemáte, pridajte do fotky JBL v ľubovoľnej forme. Do textovej časti príspevku pridajte súťažný hashtag #humansofjbl a napíšte nám svoj krátky originálny JBL príbeh. Prečo máte radi značku JBL, vašu obľúbenú hudbu, pri akej príležitosti ju najradšej počúvate a odkiaľ ste. Tí, ktorí produkty JBL nevlastníte, napíšte nám o akom snívate. A zdieľajte na svojích Instagramoch ako klasický príspevok.

Upozornenie: Ak máte súkromný účet, označte prosím na fotografii náš instagramový účet @jbl_cz_sk, inak vás nebudeme môcť zaradiť do súťaže.

#HumansOfJBL

Čo môžete vyhrať?
Každý týždeň sa jeden z vás stane majiteľom slúchadiel JBL TUNE600 BTNC, ktoré prenášajú legendárny zvuk značky JBL s hlbokým a silnými basmi. Pri počúvaní vás nebude rušiť okolitý hluk vďaka funkcii noise canceling. Batéria vydrží celých 12 hodín, ak máte zapnuté všetky funkcie a plné nabitie trvá iba 2 hodiny. Ako vianočný darček sme pre vás nachystali špecialitu, ktorou sú prémiové slúchadlá JBL Everest Elite 750NC. Tieto slúchadla sa radia do tej najvyššej triedy, ktorej prináležia všetky dostupné funkcie a navyše má elegantné spracovanie a neuveriteľný zvuk tej najvyššej kvality.

#HumansOfJBL

Ako a kedy určíme víťazov?
Každú stredu zasadne projektový tým JBL a vyberie spomedzi vás jedného, ktorý získa lifestylové bluetooth slúchadlá JBL TUNE 600BTNC. Prvá súťažná streda nás čaká už 21.11 a posledného výhercu vyberieme 28.2. Víťazom sa vždy stane autor príspevku (fotka + text), ktorý spĺňa pravidlá a je najoriginálnejší. Keďže sa do obdobia našej kampane zamotali aj Vianoce, tak spomedzi všetkých, ktorí sa do 18.12 zapoja, vylosujeme jedného, ktorému pošleme pod stromček prémiové slúchadla  JBL EVEREST ELITE 750NC.

#HumansOfJBL

Ako a čo odfotiť?
Kampaň „Humans of JBL“ hovorí o tom, že každý z nás je iný, ale jednu vec máme spoločnú, a tou je láska k JBL. Vaša fotka by mala vystihnúť práve ten moment, kedy si hudbu najviac vychutnávate. Radi cestujete a nesmú pri vašich dobrodružstvách chýbať slúchadla? Povedzte nám svoj príbeh fotkou a krátkym textíkom na Instagrame. Radi športujete a používate pri tom prenosný reproduktor? Alebo len trávite svoje voľné chvíle spolu s hudbou? Zapojte sa do našej kampane. Váš príbeh nás zaujíma.

#HumansOfJBL

Ďalšie pravidlá
Do súťaže sa môžete zapojiť koľkokrát chcete. Ako sme písali už vyššie, na to aby ste zapojili do súťaže nemusíte vlastniť žiadnu vecičku od JBL. V prípade, že pridávate fotku, na ktorej nie je JBL reproduktor, slúchadla ani soundbar, musíte JBL do fotky ľubovoľne dotvoriť. Môžete tak spraviť v PC, smartfóne alebo byť kreatívny a vytvarovať ho z listov alebo zo snehu. Všetky zmeny pravidiel nadobudnú účinnosť, v momente, kedy ich uverejníme na oficiálnom Instagrame značky JBL. Preto vám odporúčame tento účet sledovať. Držím všetkým palce a tešíme sa na krásne fotografie.

#HumansOfJBL

Odkaz na oficiálne pravidlá.

Pošlite článok známemu