Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Humans of JBL – Súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadla

01.11.2018

Na našom oficiálnom Instagrame @jbl_cz_sk spúšťame kampaň Humans of JBL, v priebehu ktorej rozdáme až 15 kusov lifestylových bluetooth slúchadiel JBL a jeden štýlový reproduktor. Vyhrať jednu z cien môžete, ak do 28. februára pridáte originálnu fotku na svoj Instagram a do textu vložíte hashtag #humansofjbl. Pýtate sa akú fotku? Aké slúchadlá, či reproduktor môžete vyhrať? Čítajte ďalej.
Ako sa zapojiť?
Odfoťte sa spolu so svojim JBL, ak od nás nič nemáte nevadí, skúste si požičať reprák alebo slúchadla od niekoho zo svojho okolia.
-    Fotku zdieľajte na svojom Instagrame, ako klasický príspevok.
-    Nezabudnite pridať hashtag #humansofjbl.
-    Môžete tiež do príspevku napísať, prečo máte radi JBL, alebo akú hudbu najradšej počúvate, ale nie je to podmienkou.
-    Môžete sa inšpirovať víťazkou druhého kola a jej víťaznou fotografiou.

#HumansOfJBL

Upozornenie:
Ak máte súkromný účet, označte prosím na fotografii náš instagramový účet @jbl_cz_sk, inak vás nebudeme môcť zaradiť do súťaže.

Vyhrajte unikátny bluetooth reprák alebo slúchadla tej najvyššej rady
Každý týždeň sa jeden z vás stane majiteľom slúchadiel JBL TUNE600 BTNC, ktoré prenášajú legendárny zvuk značky JBL s hlbokým a silnými basmi. Pri počúvaní vás nebude rušiť okolitý hluk vďaka funkcii noise canceling. Batéria vydrží celých 12 hodín, ak máte zapnuté všetky funkcie a plné nabitie trvá iba 2 hodiny. Ako vianočný darček sme pre vás nachystali špecialitu, ktorou sú prémiové slúchadlá tej najvyššej rady JBL Everest Elite 750NC a unikátny bluetooth reproduktor JBL Pulse 3, ktorý dokáže okrem perfektného zvuku vytvoriť aj svetelnú show.

#HumansOfJBL

Ako a čo odfotiť?
Kampaň „Humans of JBL“ hovorí o tom, že každý z nás je iný, ale jednu vec máme spoločnú, a tou je láska k JBL. Vaša fotka by mala vystihnúť práve ten moment, kedy si hudbu najviac vychutnávate. Radi cestujete a nesmú pri vašich dobrodružstvách chýbať slúchadla? Povedzte nám svoj príbeh fotkou na Instagrame. Radi športujete a používate pri tom prenosný reproduktor? Alebo len trávite svoje voľné chvíle spolu s hudbou? Zapojte sa do našej kampane. Váš príbeh nás zaujíma.

#HumansOfJBL

Ako a kedy určíme víťazov?
Každú stredu zasadne projektový tým JBL a vyberie spomedzi vás jedného, ktorý získa lifestylové bluetooth slúchadlá JBL TUNE 600BTNC. Prvá súťažná streda nás čaká už 21.11 a posledného výhercu vyberieme 28.2. Víťazom sa vždy stane autor príspevku, ktorý spĺňa pravidlá a pridal najoriginálnejšiu fotku. Okrem týchto týždňových súťaží vyberieme 18.12 pred Vianocami dve fotky a umiestnime ich do ankety v stories. Víťaz ankety si bude môcť vybrať medzi prémiovými slúchadlami JBL EVEREST ELITE 750NC a bezdrôtovým reproduktorom JBL Pulse 3. Autor na druhom mieste získa zostávajúcu cenu.

Držíme všetkým palce a tešíme sa na krásne fotografie a nezabudnite sledovať náš Instagram.

Odkaz na ofiiciálne pravidlá.

Pošlite článok známemu