Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL aplikácie pre tvoj mobilný telefón

Všetky bezdrôtové slúchadlá a reproduktory sú určené najmä pre spojenie s mobilným telefónom. Nepotrebuješ k tomu vôbec nič, iba aktívne Bluetooth rozhranie. Primárnym cieľom týchto zariadení je počúvanie hudby či podcastov. Aby si využil svoje slúchadlá či reproduktory na 100%, je potrebné stiahnúť si dodatočnú aplikáciu. Aplikácie sú určené najmä pre tie vyššie modely, ktoré majú v sebe integrovaných viac technológii. Pozrime sa teda spoločne, čo JBL ponúka v AppStore či Google Play.
My JBL Headphones

My JBL Headphones
Najpoužívanejšou aplikáciou, ktorá podporuje najviac zariadení je určite aplikácia "My JBL Headphones". Ako názov už napovedá, slúži pre ovládanie bezdrôtových slúchadiel.

V aplikácii si môžeš napri. nastaviť ekvalizér, prepínať režimi ANC či Smart Audio, konfigurovať vlastnosti jednotlivých tlačidiel či dotykových gest. Ponuka nastavení sa líši od pripojených slúchadiel.

Nezabudni, že pomocou aplikácie sú dostupné aj aktualizácie firmware pre tvoje slúchadla.

Určené pre: JBL CLUB 700BT, 950NC, ONE and CLUB PRO+ TWS; JBL LIVE 220BT, 300 TWS, 400BT, 500BT, 650BTNC, FREE NC+ TWS, PRO+ TWS, 60NC, 660NC; JBL EVEREST ELITE 100, 150NC, 300, 750NC; JBL REFLECT AWARE, MINI NC
Stiahnutie: Apple, Android

JBL PartyBox
JBL PartyBox
Pomocou aplikácie si môžeš zostaviť vlastný playlist a nakonfigurovať si svetelnú synchronizovanú svetelnú show. Nastaviš si aj DJ tlačídla, či presnejšie "naladíš" karaoke mód.

Určené pre: JBL PartyBox 310
Stiahnutie: Apple, Android

JBL Portable

JBL Portable
Táto aplikácia si prešla niekoľkými názvami. Môžeš ju poznať aj pod názvom JBL Connect. Ak ju ešte máš na svojom telefóne, tak ju zaktualizuj. Aplikácia je určená takmer pre všetky prenosné reproduktory s funkciami JBL Connect, JBL Connect+ či PartyBoost.

Dostupné nastavenia sa líšia od pripojeného modelu, ktoré vidieť najmä v prípade pripojeného JBL Pulse. V aplikácii toho mnoho nenájdeš. Slúži najmä na prepínanie režimov medzi "Party mode" alebo "Stereo mode". Pri niektorých modeloch je dostupná možnosť vypnutia či zapnutia úvodnej/záverečnej znelky pri zapínaní/vypínaní reproduktoru. A samozrejme, ak vyjde nový firmware pre tvoj reproduktor, budeš ho mať k dispozícii práve v tejto aplikácii.

Určené pre: Flip 5, Flip 4, Flip 3, Charge 5, Charge 4, Charge 3, Pulse 4, Pulse 3, Pulse 2, Xtreme 3, Xtreme 2, Xtreme, Boombox 2, Boombox
Stiahnutie: Apple, Android

JBL Firmware Update

JBL Firmware Update
Jednoúčelová aplikácia momentálne podporuje len dva modely slúchadiel a slúži len na aktualizáciu firmware.

Určené pre: JBL Tune215BT a Tune125BT
Stiahnutie: Apple, Android

JBL Bar Setup

JBL Bar Setup
Veríme, že táto nedávane vypustená aplikácia prinesie do budúcna toho viac. Aplikácia prináša jednoduché nastavenie WiFi pre Alexa Multiroom pre ľahšie stremovanie hudby a podpory viacerých miestností.

Určené pre: JBL Bar 5.1 Surround
Stiahnutie: Apple, Android

Tip na záver:
Ak vám chýba ekvalizér na modeloch, ktoré nepodporujú horeuvedené aplikácie, môžete si stiahnúť ľubovoľnú aplikáciu na prehrávanie hudby, ktorá to podporuje. Prípadne v telefónoch zn. Apple je priamo v systéme aj zaintegrovaný ekvalizér, kde si môžeš zvoliť preferovaný štýl.

Ekvalizér v iPhone

Pošlite článok známemu