Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Bar 5.1: Pre impozantný filmový a hudobný zážitok

Trendy Bývanie

21.12.2017

Milujete pozeranie filmov v kine nielen vďaka širokouhlému vysoko kvalitnému obrazu, ale tiež kvôli skvelému priestorovému zvuku, ktorý vás maximálne vtiahne do deja? Čo tak si takýto pohlcujúci zvuk dopriať v pohodlí svojej domácnosti? Bez náročnej techniky a zbytočnej kabeláže! Siahnite po novinke od značky JBL a už nikdy nebudete sklamaný z filmu kvôli nekvalitnému zvuku!
VAŠE FILMY, HUDBA A VIDEOHRY EŠTE NIKDY NEZNELI ÚŽASNEJŠIE!
JBL Bar 5.1 sa mení zo soundbaru - zvukového panela na skutočný bezdrôtový 5.1 kanálový systém domáceho kina. Je vybavený dvoma odpojiteľnými batériou napájanými bezdrôtovými priestorovými reproduktormi vďaka čomu sa z nich šíri zvuk v celom spektre v kinematografických kanáloch s výkonom 510 W a 10 hodinami prehrávania. Čas nabíjania batérie je pritom cca 3 hodiny. Súčasťou zostavy je aj 10“ bezdrôtový subwoofer s 250mm meničom, ktorý vám dovolí naplno si vychutnať znamenitý kinematografický zvuk a bohaté vzrušujúce basy.

JEDNODUCHÝ, ELEGANTNÝ A VÝKONNÝ
Výkonný systém JBL Bar 5.1 má podlhovastý tvar, ktorý šikovne zapadne pod váš inteligentný televízor. Bezdrôtová komunikácia medzi zvukovým panelom a subwooferom navyše eliminuje nevzhľadnú kabeláž a umožňuje tak flexibilné umiestnenie v rámci interiéru, čo prinesie do vašej obývačky naozaj čistý nerušený dizajn. Odteraz môžete bezdrôtovo streamovať svoju hudbu z akéhokoľvek mobilného zariadenia.

JBL Bar 5.1

NABITÝ TECHNOLÓGIAMI

JBL Bar 5.1 je zdrojom skutočných technologických vychytávok. Vďaka technológii Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II a DTS zažijete tu najvyššiu kvalitu zvuku vašich filmov a videohier.

Jednou z popredných funkcií nového soundbaru je okrem bezdrôtovej komunikácie aj JBL SoundShift®, ktorá vám umožňuje okamžité prepínanie medzi zvukom z vášho televízora a Bluetooth zvukom z vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Soundbar je navrhnutý na spoluprácu s diaľkovými ovládačmi mnohých súčasných špičkových televízorov. Dokáže tak reagovať na povely diaľkového ovládača vášho televízora. Ovládač soundbaru je síce obsahom každého balenia, ale nebudete ho vôbec potrebovať.

JBL Bar 5.1 taktiež poskytuje skutočné 4K pripojenie prostredníctvom troch HDMI vstupov/HDMI výstupov (ARC). Jednoducho zapojíte všetky svoje 4K zariadenia a inovujte svoju domácu zábavu na Ultra HD.

Pošlite článok známemu