Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Boombox 2 – ideálny reproduktor na po-koronové časy

TechBox

14.05.2021

Leto sa pomaly ale isto blíži a s ním veríme, že sa vrátia aj záhradné oslavy a grilovačky. Práve na nich nemôže chýbať dobrá hudba, o ktorú sa vám postará bezdrôtový párty reproduktor JBL Boombox 2. Ten nadväzuje na svojho úspešného predchodcu a pridáva novú funkciu PartyBoost, ktorá nahrádza Connect+ a umožňuje prepojiť až 100 reproduktorov JBL s touto funkciou.
Po dizajnovej stránke ide o nádherný kus masívneho reproduktora, ktorý má hmotnosť takmer 6 kg. Na prenášanie slúži šikovné držadlo. V jeho spodnej časti nechýba ukazovateľ stavu batérie.

Reproduktor sa ovláda veľmi jednoducho – stačí zapnúť a po prvotnom spárovaní so smartfónom sa JBL Boombox 2 už automaticky pripojí. Hlasitosť viete ovládať priamo cez smartfón, alebo cez tlačidlá na reproduktore, kde viete navyše ovládať aj spustenie/zastavenie aktuálnej skladby.

JBL Boombox 2

Škoda len, že v JBL nepridali k reproduktoru diaľkový ovládač, s ktorým by sa dal reproduktor na diaľku zapnúť a vypnúť. Taktiež pri cene reproduktora by potešilo integrované FM rádio. Poteší aspoň 3,5 mm jack, ktorý je ukrytý spolu s ďalšími konektormi pod vodeodolným krytom.

JBL Boombox 2 ponúka výdrž batérie až 24 hodín na jedno nabitie a vďaka integrovanej 10 000 mAh batérii ho môžete využiť aj na dobíjanie svojho smartfónu. Samozrejmosťou je vodeodolnosť, o ktorú sa stará certifikácia IPX7.

Perfektný zvuk zabezpečuje dvojica 4“ wooferov a dvojica 20 mm tweeterov. Špeciálne oceníte kvalitné basy, ktoré rozvibrujú bočné membrány.

JBL Boombox 2

Reproduktor je ideálny pre záhradné oslavy, kde dokáže ozvučiť dostatočne veľký priestor. Pozor musíte dávať len na susedov, ktorým sa hlasitosť vášho reproduktora nemusí páčiť.

JBL Boombox 2 sa predáva v dvoch farebných spracovaniach – čiernom a maskáčovom. Cena 459 € môže záujemcov odradiť, no na druhej strane dostanete jeden z najlepších párty reproduktorov, aký súčasný trh ponúka. Oproti predchodcovi je navyše o niečo lacnejší.

Pošlite článok známemu