Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Charge 4: Poriadne basy s vodeodolným reproduktorom

TouchIT

05.12.2018

Jeho meno nie je zvolené náhodne a reproduktor má vstavanú powerbanku. Sám je totiž napájaný batériou s kapacitou 7500 mAh. Novinka sa nabíja cez USB-C port. Batéria umožní 20 hodín prehrávania.
JBL Charge 4

Pracuje na princípe jedného meniča a dvoch pasívnych žiaričov na boku. Vďaka nim reprodukuje silné basy a zároveň si ponecháva čistotu prejavu. Na takto malé zariadenie (220 × 95 × 93 mm) je dostatočne výkonné – až 30 W. To stačí na ozvučenie väčšej miestnosti.

Charge 4 má certifikáciu odolnosti IPX7. Bez problémov odolá postriekaniu vodou alebo náhodnému ponoreniu. Nie je stavaný na trvalé ponorenie. Jeho výhodou je, že vďaka takémuto krytiu a látkovému poťahu sa dá umývať. Výrobca ho predurčil nielen na použitie doma ale aj na vonkajšie party.

JBL Charge 4

Má stabilnú základňu z gumového materiálu. Dobre priľne na rôzne povrchy. Zároveň majú pogumovanie aj okraje valcovitého tvaru bočných žiaričov. Pri páde na zem je riziko poškodenia znížené na minimum. Samotné žiariče sú odolné dostatočne a sú z gumového materiálu. Tvoria jednu „obalovú“ líniu s hlavnou konštrukciou, takže cez ne neprenikne voda.

Máte už nejaký reproduktor tejto značky? Môžete ich zapojiť do stereo režimu alebo do reťaze, aby každý prehrával rovnaký obsah. Vďaka funkcii JBL Connect+ ich takto môžete reťaziť viac ako 100. Kompletnú recenziu tohto reproduktora prinesieme aj v tlačenom vydaní TOUCHIT č. 12/2018.

JBL Charge 4

Pošlite článok známemu