Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL má úplne novú sériu audio drobností pre deti

TechBox

06.06.2019

Pod značkou JBL sa na trh dostal nový rad audio produktov určený deťom. Jeho označenie je príznačné, JR, teda „junior“. Svojim ratolestiam môžete dopriať prenosný reproduktor alebo slúchadlá.
JBL JR300 a JR300BT
Aj deti rady počúvajú hudbu, tak prečo im to nedopriať. Predpokladám, že niečo podobné si povedali v JBL pri vymýšľaní nových produktov pre našich drobcov. Medzi prvými, ktoré sa dostali už aj na náš trh, sú slúchadlá JBL JR300.

Toto označenie dostali slúchadlá pripojiteľné k zdroju zvuku cez 3,5 mm audio jack. Dynamické meniče majú veľkosť 32 mm a frekvenčnú odozvu 20 Hz – 20 kHz. Čo je však dôležité pri nich vypichnúť, tak to je fakt, že výrobca obmedzil maximálnu hlasitosť, produkovanú slúchadlami, na 85 dB. Je to práve kvôli tomu, že sú určené pre deti.

JBL JR300

Ako aj pri ostatných JBL slúchadlách sú náušníky vytvorené z pohodlného mäkkého materálu a je možné ich pootočiť a zložiť dovnútra k hlavovému mostu, aby ste ich deťom ľahšie zbalili do kufra či batohu. Na výber sú aktuálne v červenom a modrom farebnom vyhotovení za 24,99 €.

K dispozícii sú taktiež v bezdrôtovej verzii ako JBL JR300BT, ktoré majú s plne nabitou batériou prehrávať hudbu 12 hodín. Ich cena je 49,90 € a deti si môžu vybrať modrú, ružovú alebo tyrkysovú farbu. V balení oboch vyhotovení je pre deti pripravené aj malé prekvapenie v podobe pestrých samolepiek, ktorými si slúchadlá môžu skrášliť.

Ak by vaši drobci radšej uprednostnili počúvanie hudby cez hlasitý odposluch, môžete im zadovážiť prenosný reproduktor JBL JR POP. Deti ho môžu pohodlne nosiť napríklad aj na batohu, pretože plátenné putko je možné jednoducho odopnúť.

JBL JR300

Vo vnútri reproduktora je 1,5-palcový prevodník, ktorého menovitý výkon je 3 W a frekvenčná odozva 190 Hz – 20 kHz. Reproduktor je napájaný 600 mAh Li-Ion batériou s výdržou prehrávania hudby 5 hodín a je odolný voči vode podľa IPX7. Takže si ho deti môžu kľudne vziať aj k vode.

Zaujímavosťou tohto šikovného repráčika sú viacfarebné svetelné efekty, ktoré spestria počúvanie hudby. Aj v ich balení sú pre daťúrence pripravené pestré samolepky. Za cenu 34,99 € majú vaše ratolesti na výber zo šiestich farieb: tyrkysová, modrá, červená, zelená, ružová a fialová.

Distribútor značky JBL na Slovensku, firma DSI Slovakia s.r.o., v spolupráci so svojim vybranými autorizovanými predajcami, pripravuje počas júna 2019 zaujímavé akciové ceny na slúchadla tejto série pre deti „JR“. Tak napríklad káblový model JR300 bude v júni v akciovej cene 19,99 € a bezdrôtová Bluetooth verzia JR300BT bude stáť 39,99 €.

Bude to darček ako pre deti k ich sviatku MDD, tak aj pre vás, rodičov, pretože za ušetrené financie budete môcť svojim ratolestiam dopriať nejaký ten darček navyše.

Pošlite článok známemu