Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL PartyBox On-The-GO: Hudobný reproduktor na oslavu

TouchIT

10.03.2021

Hudobný reproduktor na tú správnu oslavu alebo posedenie. Nestratí sa v telocvični ani pri ohni alebo bazéne. Je stavaný tak, aby ste ho nosili všade so sebou a nemuseli sa obávať jeho poškodenia. Aj preto odolá postriekaniu vodou a má priamo certifikáciu IPX4. K reproduktoru sa dajú pripojiť káblový mikrofón a gitara. Jeden mikrofón, a to bezdrôtový, máte priamo v balení a dá sa hneď použiť.
Z pohľadu využitia sa podobá na ostatné reproduktory tohto typu od JBL. Okrem tradične silného a bohatého zvuku JBL Pro Sound pridáva režim Bass Boost. Ten zosilní basy tak, že ich rozhodne budete počuť a cítiť. Aj z toho dôvodu je navrhnutý tak, aby sa využíval naležato. Máte možnosť nastaviť hlasitosť gitarového vstupu aj mikrofónu tak, aby ste mohli vytvoriť dokonalý sprievod k vašej hudbe. Prepojenie s počítačom alebo smartfónom je klasicky cez Bluetooth, no máte možnosť použiť aj flash disk a púšťať hudbu aj bez pripojeného zariadenia.

JBL PartyBox OTG

Celkovo máte k dispozícii 100 W hudobného výkonu a komu by sa málilo, má možnosť spojiť dva reproduktory do jedného, a to pomocou TWS systému, ktorý využívajú skutočne bezdrôtové slúchadlá. Nechýbajú svetelné efekty, ktoré sa dajú prepínať priamo na reproduktore, ale tiež aj úplne vypnúť. To ale pravdepodobne neurobíte, nakoľko sú výborné a do večernej atmosféry ako uliate.

Zaujme vás:
- 100 W výkon a zosilnené basy
- Svetelné efekty
- Možnosť bezdrôtovo spojiť dva reproduktory
- Mikrofón v štandardnej výbave
- Odolnosť voči vode IPX4
- Výdrž až 6 hodín na batériu

Pošlite článok známemu