Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL predstavuje nový rad LIVE trojicou slúchadiel

TechBox

12.06.2019

Bezdrôtová séria slúchadiel Live ponúka lepšiu výdrž batérie, hlasových asistentov alebo Ambient Aware a TalkThru. Nechýba charakteristický JBL zvuk.
JBL prichádza s novým produktovým radom JBL Live, ktorý nahrádza známu sériu JBL E. Zmeny? Svieži a moderný dizajn, množstvo inteligentných funkcií alebo lepšia výdrž batérie. Chrakteristický JBL zvuk tradične ponúka silnejšie basy a celkovo je v porovnaní s JBL E na vyššej úrovni.

JBL LIVE 650BTNC
Vlajkovou loďou série je model JBL LIVE 650BTNC. Bezdrôtové slúchadlá majú 40 mm meniče, cez ktoré ponúkajú charakteristický JBL zvuk so zvýraznenými basami. Náušníky sú spojené tkaninovým pásom, ktorý sľubuje pohodlie, aj keď budete mať slúchadlá nasadené na hlave celý deň. Výrobca uvádza 30 hodinovú vydrž batérie pri vypnutej funkcii aktívneho potlačenia zvuku, ak sa nechcete nechať rušiť slúchadlá vydržia hrať 20 hodín spárované pomocou Bluetooth so zdrojom hudby. Za 15 minút nabijete batériu na 2 hodiny hrania. Na 100 % za 2 hodiny.

Výrobca myslí aj na situácie, kedy sa slúchadlá jednoducho nabiť nedajú. JBL LIVE 650BTNC majú pribalený kábel s 3,5 mm jack koncovkou. Stačí zasunúť a môžete používať. O možnosť telefonovať pomocou slúchadiel neprídete ani so zapojeným káblom. Ten má ovládač na prijatie hovoru, mikrofón a ovládanie hlasitosti a skladieb.

JBL LIVE 650BTNC ponúkajú možnosť viacbodového pripojenia cez Bluetooth 4.2, vďaka ktorému jednoducho prepnete z jedného zdroja zvuku na druhý. Výrobca sľubuje veľmi nízku latenciu pri prepínaní.

JBL Live sluchadla

260 gramové slúchadlá sú vybavené aktívnym potlačením okolitého ruchu, rozumejú si s hlasovým asistentom od Google alebo Amazon Alexou, ktorých aktivujete jednoduchým ťuknutím na ušnicu, a k ešte kvalitnejšiemu zážitku vám má pomocť bezplatná aplikácia My JBL Headpohones, ako pre Android, tak pre iOS, ktorou dokážete ovládať nie len ekvalizér. Dostupné sú v troch farebných vyhotoveniach a to biele, modré a čierne.

JBL LIVE 500BT
Model JBL LIVE 500BT sa pýši 50 milimetrovými meničmi a funkciou Ambient Aware s technológiou TalkThru, vďaka ktorým budete môcť komunikovať so svojim okolím bez toho, aby ste slúchadlá skladali z hlavy. JBL sľubuje 30 hodinovú výdrž batérie, ktorá je k dispozícii po 2 hodinách nabíjania. Ak sa ponáhľate, za 15 minút nabíjania sa batéria nakŕmi na 2 hodiny hrania. Rovnako vás môže zachrániť pribalený kábel s 3,5 mm jackom a ovládaním hudby, prichádzajúcich hovorov a mikrofónom.

Slúchadlá majú hmotnosť 231,6 gramov a tiež ponúkajú hlasových asistentov. Dostupné sú v štyroch farebných vyhotoveniach. Biele, modré, červené a čierne.

JBL Live sluchadla

JBL LIVE 400BT
Aj napriek tomu, že model JBL LIVE 400BT je vstupným modelom do novej série ponúka funkciu Ambient Aware a technológiu TalkThru. Slúchadlá s 40 mm meničmi majú 24 hodinovú výdrž batérie, viacbodové pripojenie a v prípade potreby môžete použiť kábel umožňujúci ovládanie slúchadiel.

Nabíjajte však poctivo, pretože pri spojení pomocou Bluetooth je k dispozícii, tak ako pri predošlých modeloch série aplikácia, ktorá rozširuje možnosti 185,8 gramových slúchadiel. Dostupné sú v čiernej, červenej, modrej a bielej farbe.

JBL Live sluchadla

Pošlite článok známemu