Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Xtreme 2 detailne

Veľmi populárny reproduktor JBL Xtreme sa dočkal vylepšenia a prichádza vo verzii 2. Všetci ste určite už nedočkavo očakávali tento reproduktor. Poďme sa pozrieť teda, aké vylepšenia sú oproti prvej verzii.
Tak, ako bolo ohlásené, v reproduktore je už zaintegrovaná podpora JBL Connect+, pre bezdrôtové prepojenie reproduktorov, a umožnenie prehrávania naraz na viac reproduktorov z jedného zdroja hudby bez potreby akýchkoľvek káblov. Druhou očakávanou vlastnosťou, je už plná vodeodolnosť certifikáciou IPX7. To znamená, že reproduktor prežije bez ujmy 30 minút v 1m hlbokej vode. Ale vieme aké sú ďalšie vylepšené vlastnosti?

Bluetooth konektivita bola povýšená na verziu 4.2. Vo vnútri sú osadené o 7mm väčšie woofre a tak aj frekvenčná odzova nezačína na pôvodných 70Hz, ale ide až od 55Hz. Tweetre sa síce zmenšili, ale rozsah sa nezmenil. Nezmenená ostala batéria, ktorá je stále v kapacite 10.000mAh pri 15 hodinovej dobe prehrávania. Odstránil sa jeden USB výstup na nabíjanie a preto už nemôžete teraz nabíjať dve zariadenia naraz, čo zas až tak nevadí.

Daňou za plnú vodeodolnosť sú o niečo väčšie rozmery a takmer o 300g ťažší oproti svojmu predchodcovi. Ostatné veci sú dizajnového charakteru, ktoré si môžete prezrieť v našej fotogalérii.

JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2

Pošlite článok známemu