Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Trip

vkocke.sk

19.10.2016

Je spoločenským štandardom, že na vyzváňanie mobilu reagujeme promptne. Problémom však je, keď šoférujeme, alebo vykonávame inú, komplikovanú činnosť a potrebujeme sa na ňu maximálne sústrediť, aby sme neohrozili seba a iných.
Vtedy sa o slovo hlásia šikovný elektronický asistenti, ako napríklad najmodernejší produkt od JBL. JBL Trip uľahčí komunikáciu v automobile, pretože vďaka technológii potláčania šumu bude hlas volajúceho skutočne dobre počuť aj v džungli veľkomesta, nech sa za vašimi oknami odohráva čokoľvek. A rovnako dobre vás bude počuť aj druhá strana.

Zásadnou prednosťou tohto headsetu je jednoduchá inštalácia a manipulácia. Pripevniť ho sponou s magnetom za slnečnú clonu netrvá dlhšie ako pár sekúnd, prvý krát ho zosynchronizujte s mobilom a ste pripravený vyraziť. Na ceste do cieľovej destinácie môžete využiť priebežné navigačné a ADAS hlásenia zo smartfónu, zatiaľ čo počúvate obľúbený album z hlavného zvukového systému auta. Cesta uplynie rýchlo. Pri vystupovaní JBL Trip môžete uvolniť jediným pohybom a zobrať si ho so sebou, aby vám spríjemnil chvíle strávené v cieľovej destinácií, či už je to kancelária, alebo lúka s krásnou scenériou, pretože okrem headsetu dokáže prehrávať až 8 hodín vašej obľúbenej hudby do hlasitosti 80 dB. Na cestu späť ho rýchlo pripevníte a zo zabávača sa v okamžiku stane dobrý pomocník.

JBL Trip

Pošlite článok známemu