Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

#JBLDIZAJN – kreatívna súťaž, ktorá priniesla viac ako 200 grafík a fotografií

Peter Samuelis

04.06.2021

V priebehu apríla sme usporiadali kreatívnu súťaž pre všetkých milovníkov kvalitnej fotografie a grafického designu. Všetok tento povyk vznikol v našich JBL hlavách, keď sme premýšľali ako zapojiť fanúšikov do tvorby našich nových webových stránok.
Viac ako 200 grafík a fotografií
Úloha bola jednoduchá – vytvoriť grafiku alebo fotografiu, na ktorej sa musel nachádzať JBL produkt.  Víťazné dielo malo byť umiestnené na hlavnom banneri na našom novom webe. Na zapojenie sa do súťaže bolo potrebné vytvorenú grafiku či fotografiu pridať na svoj instagramový účet spolu s hashtagom #jbldizajn. Do súťaže nám prišlo viac ako 200 originálnych výtvorov. Nižšie si môžete vychutnať tie najlepšie.
JBL Dizajn
Autor: Mário Kravčák

Pre dizajnérov, dizajnový JBL Clip 4
Keď sme do súťaže vyberali produkty, tak jednoznačná voľba padla na JBL Clip 4. Jednak z dôvodu, že JBL prišlo len nedávno s redizajnom svojich produktov, ktorý spočíval najmä v masívnom vyobrazení loga. Clip 4 pritom prešiel asi najzásadnejšou zmenou oproti minulej generácii. Proste sa po dizajnovej stránke náramne podaril.

JBL Dizajn
Autor: Štefánia Majerníková

JBL Dizajn
Autor: Patrik Vais

Máme nový banner
Okrem toho, že sme teda odmenili 3 najlepšie diela dizajnovým reproduktorom JBL Clip 4. Po finálnom hlasovaní na našom Facebooku sme spoznali celkového víťaza resp. víťazku Štefániu Majerníkovú. Jej grafiku sme po skončení súťaže umiestnili na náš nový web.

Milí JBL fanúšikovia, už sa tešíme na vaše výtvory pri ďalšej súťaži.

Pošlite článok známemu