Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Máskačová farba je trendy

Už v roku 1943 sa časopis Vogue venoval trendom maskáčového vzoru a začlenil ich do sveta módy. Skutočný boom prišiel v roku 1971 kedy časopis predstavil fotografie dievčat oblečených v aktickom výstroji. Dnes je kamuflážne oblečenie a doplnky dostupné v rôznych tvaroch, farbách a štýloch - od spodnej bielizne až po topánky. Firma JBL s týmito farbami začala experimentovať len pár rokov dozadu a dnes si môžete takmer z každého modelu prenosných reproduktorov, ten najvhodnejší a samozrejme v danej maskáčovej farbe.
JBL Clip 3 Squad
Maličký prenosný reproduktor s praktickou karabínou je vhodný ako doplnok na batoh, na opasok, alebo kamkoľvek, kde by ste ho chceli zavesiť.

JBL Clip 3 Squad

JBL Flip 5 Squad

V najpredávanejšej modelovej sérii Flip nesmie maskáčová farba chýbať. JBL Flip vôbec netreba predstavovať. Jedná sa o najlepší pomer cena / výkon

JBL Flip 5 Squad

JBL Charge 4 Squad
"Prerastený" model Flip s funkciou powerbanky. Ak chcete okrem reproduktoru mať so sebou aj powerbank, tak siahnite po tomto modeli

JBL Charge 4 Squad

JBL Xtreme 2 Squad
Názov Xtreme nie je samoúčelný. Jedná  sa o extrémny zvuk v kompaktnom tele s extrémnym výkonom.

JBL Xtreme 2 Squad

JBL Boombox 2 Squad
Boombox ponúka nekompromisný hlasitý a kvalitný zvuk ešte stále pri zachovaní kompaktnosti a prenositeľnosti

JBL Boombox 2 Squad

Vlastníte nejaký model vo farbe Squad? Pošlite nám svoje fotky, ako sa dokáže váš reproduktor v maskáčovej farbe dokonale maskovať v prírode.

Pošlite článok známemu