Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme slúchadlá a soundgear od JBL

TechBox

02.01.2019

Aj v aktuálnom ročníku súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 môžete hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Medzi najlepšími nechýbajú ani vynikajúce slúchadlá JBL Under Armour Sport Wireless Train a JBL Soundgear BTA, ktoré sú nominované v kategórii SLÚCHADLÁ a INOVÁCIA roka 2018.
JBL je americká spoločnosť, ktorú vlastní ďalšia známa spoločnosť – Harman International. Založená bola v roku 1946 a v súčasnosti je americkým lídrom v oblasti profesionálnych zvukových systémov, no vyrába aj obľúbené audio zariadenia do domácností a automobilov. Nominácie špičkových produktov JBL tak v našej ankete nemôžu chýbať.

JBL Under Armour Sport Wireless Train
Bezdrôtové slúchadlá JBL Under Armour Sport Wireless Train sú určené hlavne na športovanie. O bezdrôtový prenos zvuku sa stará Bluetooth vo verzii 4.1, ktorý spolu s funkciou JBL Charged Sound zabezpečí výrazné zvukové podanie s bohatými basovými tonmi.
Slúchadlá majú 32 ohmové, 40 mm dynamické meniče, ktoré ponúkajú frekvenčný rozsah od 16 Hz do 20 kHz. Batéria s kapacitou 610 mAh zabezpečí 16 hodín prehrávania, nabíja sa 2 hodiny, 5-minútové rýchlonabíjanie však zabezpečí jednu hodinu prehrávania.

JBL Under Armour Sport Wireless Train majú robustný dizajn, odolnosť triedy IPX4 otestovali priamo športovci a potvrdili, že skutočne odolávajú potu a náročným požiadavkám pri tréningu. Náušníky UA SuperVent kopírujú vonkajšie ucho a poskytujú potrebnú priedušnosť v špeciálnej, rýchloschnúcej textílii, ktorá je odnímateľná a môže sa prať v rukách. Náušníky uchovávajú uši v chlade a suchu, zatiaľ čo povrch hlavového mosta Under Armour poskytuje potrebnú stabilitu.

JBL Under Armour Sport Wireless Train

Technológia TalkThru stlmí hudbu a zapne mikrofón s potláčaním okolitého hluku. Športovec tak môže telefonovať aj počas tréningu bez toho, aby si musel dávať dole slúchadlá.

Slúchadlá sú k dispozícii v čiernom, alebo čierno-červenom prevedení. Predávajú sa za 199 eur. V balení sa okrem slúchadiel nachádza tvarované tvrdé púzdro, napájací kábel a audio kábel.

Ak chcete oceniť funkcie, ktoré slúchadlá JBL Under Armour Sport Wireless Train prinášajú, podporte ich v kategórii SLÚCHADLÁ súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018.

JBL Soundgear BTA
JBL nám prinieslo zaujímavú inováciu a novú možnosť počúvania. K posluchu hudby cez slúchadlá, alebo reproduktory nám ponúka ďalšiu možnosť, nositeľný Bluetooth reproduktor, vďaka ktorému budete môcť využívať prednosti oboch riešení. JBL Soundgear BTA hrá iba pre používateľa, neruší teda jeho okolie, ale akusticky ho neoddelí od zvyšku sveta. Pri varení v kuchyni môže teda napríklad mamička počúvať hudbu a zároveň zaregistrovať plač dieťaťa. Soundgear BTA vytvorí vlastnú osobnú zvukovú zónu.

JBL Soundgear BTA majú ergonomický tvar, ktorý jemne spočíva na pleciach. Vyrobený je z príjemných materiálov a spolu s jednoduchým ovládaním sprostredkuje jedinečný zvukový zážitok a pohodlné nosenie. Reproduktory umožňujú jednoduché prepínanie z jedného Bluetooth zariadenia na druhé, môže sa z neho aj telefonovať.

JBL Soundgear BTA

Štyri reproduktory s posilnením basov poskytujú výkon 2 x 3 W, čo je viac ako postačujúce. Batéria má vydržať 6 hodín, no nám v redakcii sa podarilo prekročiť túto hodnotu. Frekvenčný rozsah reproduktorov je 100 Hz až 20 kHz s citlivosťou 96 dB, nabijú sa za 2 hodiny, Bluetooth je vo verzii 4.0. Zariadenie má hmotnosť 350 g.

JBL Soundgear BTA sa predáva za 199 eur. Okrem zariadenia sa nachádza v balení optický, zvukový a nabíjací kábel, no aj bezdrôtový zvukový vysielač TV Bluetooth BTA20. Ten umožňuje pohodlné pripojenie k televízoru cez optický, alebo 3,5 mm konektor.

Ak chcete oceniť funkcie, ktoré prináša Bluetooth reproduktor JBL Soundgear BTA, podporte ho v kategórii INOVÁCIA súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018. Hlasovaním v ankete ste automaticky zapojení do súťaže o hodinky Apple Watch Series 4 (40 mm), smartfón Xiaomi Mi A2 Lite (32 GB) s ročnou licenciou ESET Mobile Security, prenosný reproduktor JBL Charge 4 a smartfón Samsung Galaxy A8.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Hlasovať môžete do 10. januára 2019.

Pošlite článok známemu