Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Nech vám neujdú tie najlepšie produkty pre rok 2019/2020

Viete čo je EISA? Nie? EISA je jedinečné združenie 55 špecializovaných časopisov z 29 štátov. Medzinárodne známe ako európske ceny EISA, zahájili svoju činnosť v roku 1982, kedy šéfredaktori piatich európskych foto magazínov celkom prvý krát zvoli "Fotoaparát roka". Vtedy nemali tušenia, že z ich stretnutia o pár rokov neskôr vznikne asociácia EISA - European Imaging and Sound Association.
A práve toto združenie rozdalo viacero ocenení z ktorých si to svoje odniesli aj produkty JBL PartyBox 100, JBL Reflect Flow, JBL Live 650BTNC a Kenwood DMX8019DABS. Všetky ocenené produkty sú u nás k dispozícii v ponuke a môžete si ich už teraz okamžite objednať. Poďme sa teraz spoločne pozrieť na hodnotenia porotcov jednotlivých produktov.

JBL PartyBox 100JBL PartyBox 100 ako najlepšia party reprosústava
Či už relaxujete doma alebo sa bavíte v noci s PartyBox 100 od JBL si užite pohlcujúci zvuk po celý deň. Ak chcete svoju hudbu posunúť na vyššiu úroveň, jednoducho spojte dva z týchto prenosných reproduktorov cez Bluetooth a vychutnajte si výbušný zvuk. V odolnom puzdre sa nachádza batéria s kapacitou 2500 mAh, ktorá poskytuje 12 hodín času prehrávania. Ďalej sú tu dva basové reproduktory a dva výškové reproduktory, pričom režim BassBoost rázne tvrdí muziku! A nezabudnite, že k touto party reproduktoru môžete pripojiť aj gitaru alebo mikrofón a na vašej párty si môžu zahrať aj prítomní umelci. To všetko spolu s voliteľne blikajúcimi svetelnými efektmi v prednej časti reproduktora zabezpečí, že vaše oslavy s JBL PartyBox 100 sa stanú nezabudnuteľné.

JBL PartyBox 100

JBL Reflect FlowJBL Reflect Flow ako najlepšie slúchadlá do uší

Slúchadlá patria medzi vyhľadávané zariadenia a v tejto kategórii produktov nie je nič lákavejšie ako skutočné bezdrôtové slúchadlá. Sú to miniatúrne zariadenia, ktoré po nasadení do uší takmer nevidno a fungujú úplne bez káblov. Slúchadlá JBL Reflect Flow sú navrhnuté pre nadšencov športu, ktorí chcú byť motivovaní dynamickým zvukom zo slúchadiel aj bez káblov, ktoré by im mohli zavadzať. Patentovaná ergonómia FreeBit, jednoduché pripojenie ku Google Now a Siri, krytie až IPX7 a viac ako 30 hodín celkového času prehrávania na batériu robia z JBL Reflect Flow ideálnu voľbu pre tých, ktorí radi cvičia a pritom chcú vyzerať športovo.

JBL Reflect Flow

JBL Live650BTNCJBL Live 650BTNC ako najlepšie spotrebiteľské slúchadlá s potlačením hluku
Hledáte-li sluchátka s funkcí Noise Cancelling, ve vašem seznamu by měl velmi vysoko figurovat over-ear model JBL LIVE 650BTNC se skvělým poměrem výkon/cena. Nejenže je zvuk harmonický a dobře vyvážené, ale díky Bluetooth 4.2 můžete dosáhnout audiofilského maxima, alespoň v této kategorii. A pokud jde o kvalitu poslechu při zapnuté funkci ANC, nemusíte mít žádné obavy – JBL si s tím na rozdíl od leckteré konkurence poradí s přehledem. Model LIVE 650BTNC je k dispozici ve třech barvách a konstruktéři vsadili na moderní materiály: most tvoří ocelový pásek v plastovém pouzdře, čalouněný hrubší syntetickou tkaninou, náušníky z paměťové pěny chrání jemná umělá kůže. Při zcela nabité baterii vydrží hrát až 30 hodin, se zapnutou funkcí ANC asi 20. Pouhým dotykem lze zapnout asistenty Google nebo Alexa a k dispozici je i hands-free.

JBL Live650BTNC

Kenwood DMX8019DABSKenwood DMX8019DABS ako najlepšia riadiaca jednotka do auta
The In-Car Entertainment landscape is changing, and the DMX8019DABS is totally up-to-date for the new connected world. By removing both optical disc drive and navigation features, but retaining a hi-res 7in touchscreen and DAB+, KENWOOD has ensured this Double-DIN head unit is affordable and ready to interface with your smartphone or portable media device. This flagship of the DMX series includes USB, HDMI, Bluetooth, Apple CarPlay wireless and, mirroring Android phones through Wi-Fi, Spotify ready. Hi-res audio capability is backed up with DSP for sound tuning, making this the complete music and information hub.

Kenwood DMX8019DABS

Pošlite článok známemu