Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Nové inovavané modely JBL PartyBox sa vyvinuli k lepšiemu

Pred dvoma rokmi vtrhol na trh nový segment reproduktorov: tzv. PartyBoxy, a urobili poriadny vietor v ponuke reproduktorov, ktoré sa okamžite stali populárnymi. Po dvoch rokoch si pre nás firma JBL pripravila ďalšie inovované modely. Oplatilo sa počkať?
JBL PartyBox 310
Nový model je pokračovateľom najúspešnejšieho modelu 300, ktorý sa ako prvý objavil na trhu. Nový model je naozaj len evolúciou. Neponúka vyšší výkon, ani širšiu frekvenčnú odozvu či výdrž. Sú to skôr drobnosti, ktoré chýbali a ktoré požadovali zákaznici.

Pod kapotou sa vymenil čip Bluetooth, ktorý povýšil na verziu 5.1. Ostatné novinky sú viditeľné voľným okom. Pribudli kolieska a vysúvateľná rukoväť na jednoduché prenášanie tohto takmer 17.5kg reproduktora. Všimnúť si môžete, že na zadnej strane sú všetky konektory pod krytkou. Aj vďaka tomu PartyBox 310 disponuje certifikáciou vodeodolnosti IPX4.

Na vrchnej strane okrem klasických tlačidiel, ktoré zmenili dizajn, pribudli aj ďalšie. Tie slúžia pre prepínanie zdroja hudby či nastavenie zvuku podľa vlastných preferencií. Navyše tieto ovládacie tlačídla má vstavané podsvietenie, ktoré sa v tme aktivuje. Už nemusíte po tme tápať, kde je konkrétne tlačídlo. JBL PartyBox 310 je možné nastavovať a ovládať aj pomocou aplikácie z vášho telefónu (iOS, Android). Pomocou novej aplikácie, ktorá je kompatibilná len s modelom PartyBox 310, je možné si prispôsobovať aj svetelné efekty.JBL PartyBox On-The-Go
Tento "mini" model, ako názov vypovedá, je určený na cesty. Prednosťou by mu mala mať jednoduchá prenositeľnosť, aj keď má hmotnosť 7.5kg. Vypĺňa tak medzeru medzi JBL Boombox 2 a JBL PartyBox 100. Jeho výkon je neuveriteľných 100W RMS s frekvenčnou odozvou 50Hz - 20kHz. Funkcionalitu si ponecháva z vyššieho modelu JBL PartyBox 100. Má vstavanú batériu s výdržou až 6 hodín, bluetooth streamovanie či prehrávanie z USB kľúča a vstupy pre mikrofón/gitaru.

JBL PartyBox OTG rovnako ako model 310 získal certifikáciu vodeolnosti s úrovňou IPX4. Prenositeľnosť reproduktora je v štýle modelu Xtreme. Dva prvky na ktoré pricvaknete popruh, aby ste reproduktor jednoducho preniesli na ramene. Popruh má tiež integrovaný otvárač na fľaše. Nie je nič horšie, ako mať čo piť, ale nemať to ako otvoriť.

Príjemným prekvapením je to, že v balení sa nachádza aj bezdrôtový mikrofón pre tu správnu párty s dosahom až 10 metrov.


Zostaňte s nami a dozviete sa viac

Akonáhle budú tieto modely fyzicky na Slovensku určite ich poriadne prevetráme z každej strany. Cena za PartyBox 310 bude 499,- € a za PartyBox On-The Go 299,- €.

Ste už rozhodnutý pre konkrétneho favorita? Oba modely získali tento rok aj prestížne ocenenia RED DOT.

Red Dot Winner 2020

Pošlite článok známemu