Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Nový firmware pre slúchadlá série JBL Club prináša Personi-Fi

JBL neprestáva prekvapovať z nových modelov uvedených na trh, ale aj pri existujúcich modeloch. Jednoduchou aktualizáciou získate ďalšiu funkciu. A to je aj prípad nového firmware pre slúchadla série JBL Club. Teraz si slúchadlá môžete prispôsobiť tak, akoby vám boli vyrobené priamo na mieru.
Čo je Personi-Fi?
Spoločnosť HARMAN vytvorila zvukovú platformu Personi-Fi, aby poslucháčom poskytla čo najosobnejší zvukový zážitok, ktorý si môžu vychutnať doma aj na cestách. Platforma Personi-Fi, založená na desaťročiach výskumu v oblasti psychoakustiky, umožňuje používateľom optimalizovať zvuk, ktorý počujú, na základe ich veku, pohlavia, preferencií pri počúvaní a podobne... a to všetko stlačením jediného tlačidla.

Ako Personi-Fi funguje?
Na základe krátkej série otázok si poslucháči vytvoria svoj vlastný sluchový profil Personi-Fi a zvukové preferencie, ktoré sa potom skombinujú a vypočítajú na vytvorenie ich osobného profilu počúvania. Potom sa špecializovaným spracovaním signálu vytvorí jedinečná a personalizovaná zvuková krivka, ktorá sa aplikuje priamo do slúchadiel používateľov. Od tohto momentu spracovanie pracuje s akýmkoľvek obsahom, ktorý používateľ prehráva, aby mu poskytlo čo najlepší personalizovaný zážitok z počúvania.

Personi-Fi v slúchadlách JBL CLUB
Séria JBL CLUB, odhalená na veľtrhu CES 2020, je prvou sériou slúchadiel inšpirovanou hudobníkmi na turné: CLUB ONE, CLUB 950NC a CLUB 700BT spájajú výkon pripravený pre DJ-ov s pokročilými funkciami pre každý deň počúvania. Táto séria, dostupná v prevedení cez uši aj na uši, skutočne zosilňuje osobný zvuk, či už počúvate doma alebo cestujete do zahraničia.

Po aktivácii prostredníctvom aplikácie "My JBL Headphones" si milovníci hudby môžu prispôsobiť vlastné preferencie počúvania, pretože aplikácia automaticky kalibruje zvuk podľa poslucháča, čo vedie k osobnej zvukovej krivke, ktorá je trvalo uložená v slúchadlách.

Čo musím pre to urobiť aby som získal Personi-Fi?
Stačí iba pomocou aplikácie My JBL Headphones si aktualizovať firmware slúchadiel a Personi-Fi môžete začať ihneď používať.

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

JBL Club One

Pošlite článok známemu