Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Podporujeme s TomTomom slovenských atlétov

Večer 17.12. patril v hoteli GateOne v Bratislave vyhlasovaniu atlétov roka Slovenska za účasti šéfa Európskej atletiky Svein Arne Hansena
Iveta Putalová, ktorú podporujeme s TomTom Runner Cardio zvíťazila v ankete Prekvapenie – objav roka a celkovo obsadila tretie miesto. Iveta prekonala v priebehu roka 9x slovenský rekord na 400m v hale a potom aj vonku. Aj keď sama považuje za svoje najvačšie úspechy víťazstvo na UH v Baku, účasť na MS v atletike a 5. Miesto na Svetovej univerziáde, nám sa najviac páčila jej bojovnosť vo finále Majstrovstiev Európy v Prahe a 4. Miesto.  Iveta je výborným objektom aj pre fotografov. Jej tréner, Marcel Lopuchovský, s ktorým spolupracujeme tiež sa stal druhým najlepším atletickým trenérom na Slovensku.

Atlét roka 2015 - TomTom

Už druhý rok sme si vzali patronát nad vyhlasovanou kategóriou “ ATLÉT ROKA – MLÁDEŽ “ A druhý krát, aj ked tesne ho získala Michaela Pešková, prekážkárka na 400m. Miška vo svojich 18 tich rokoch vyhrala už prvé seniorské majstrovstvá Slovenska, na juniorských majstrovstvách Európy bola ako najmladšia finalistka 6. Miška si ako trofej pre víťaza zaslúžila nový model TomTom Runner 2 Cardio Music a vzhľadom k veku veríme že si užije aj bluetooth sluchátka JBL Reflect Mini.

Ani ďalší nami podporovaní atléti sa nestratili.  Danka Velďáková skončila šiesta, maratónkyňa Katka Bereśová siedma a dialkárka Janka Velďáková desiata. Rado Dubovský získal ocenenie tretieho najlepšieho trenéra roka.