Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

#POZDRAVZPRAZDNIN - Súťaž o JBL Xtreme 2

Počas letných prázdnin sa všetci rozutekáme do rôznych kútov sveta a budeme fotiť o 106. Bude to selfíčko, krajina či momentka? To je úplne jedno, stačí ak na tej fotke bude vaše JBL-ko a skončí to na Instagrame s hashtagom #pozdravzprazdnin a budete v hre o JBL Xtreme 2 a ďalšie ceny.
Pozdrav z prazdnin

Kedy, kde a ako sa zapojiť?

Na oficiálnom instagramovom účte značky JBL @jbl_cz_sk, bude celé leto prebiehať súťaž o prenosné reproduktory. Hlavnou cenou je JBL Xtreme 2, ďalej môžete vyhrať každé dva týždne JBL Clip 3 alebo 50 % zľavu.  Do súťaže sa dá zapojiť kedykoľvek od 1.7 až do 4.9, teda celé prázdniny. Preto si nezabudnite svoje JBL-ko pribaliť do cestovnej tašky a počas vášho letného dobrodružstva ho originálne odfotiť. Ak už máte pozdrav odfotený, pýtate sa čo s ním ďalej?

1.) Na fotografii sa musí nachádzať produkt od JBL
2.) Fotka musí byť vo vašom smartfóne, inak ju na Instagram nevložíte. Ak ste fotili fotoaparátom, presuňte si ju do telefónu.
3.) Prihláste sa do svojho instagramového účtu.
4.) Vložte svoju fotku do kanálu, nie ako príbeh.
5.) Pripojte hashtag #pozdravzprazdnin.
6.) A zdieľajte... To je všetko, nič viac, nič menej.

Poznámka: Váš instagramový účet by mal byť verejný. Fotografie pridané zo súkromných účtov neuvidíme a tým pádom ich ani nemôžeme zaradiť do súťaže.

Pozdrav z prazdnin

Ako a čo odfotiť?
Fantázii sa medze nekladú, takže vám ich tiež nebudeme klásť. Odfotografujte krásnu prírodu, akčné dobrodrúžstvo, selfíčko alebo originálnu fotku, ako sa balíte na svoju dovolenku. Reprák alebo slúchadla môžete cvaknúť pri vode, pod vodou, na pláži, na horách, vo vzduchu, na letisku alebo v aute, jednoducho kdekoľvek vás vaše túlavé topánky odnesú. Váš #pozdravzprazdnin môže byť taktiež z ďalekej exotiky ale aj z nášho krásneho Slovenska, súťaž nie je geograficky ohraničená.

Pozdrav z prazdnin

Ako a kedy určíme víťazov?
Každé dva týždne, teda celkovo 4x vyberieme dvojicu originálnych fotiek a vy svojimi hlasmi v našom instapríbehu rozhodnete o víťazoch, ktorí si budú môcť vybrať medzi novinkou, outdoorovým reproduktorom JBL Clip 3 alebo 50% zľavou na ľubovoľný JBL produkt. Autor víťaznej fotografie si teda bude môcť vybrať svoju výhru, nechceme totiž, aby sa vám doma povaľoval jeden zbytočný Clip, pre prípad, že ho už doma máte. Hlavnú cenu môže vyhrať ktokoľvek, dokonca aj tí, ktorí vyhrali v našich 2-tyždenných súťažiach. O víťazovi hlavnej ceny totiž opäť rozhodne anketa v príbehu na našom Instagrame, s tým rozdielom, že dve najoriginálnejšie fotografie vyberú 4.9 elitní atléti súťažiaci na street athletics mítingu JBL Jump Fest v centre Košíc.

Prajeme vám kreatívneho ducha a veľa šťastia v našej súťaži. (Oficiálne pravidlá)

Pošlite článok známemu