Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Poznáme víťazov EISA pre rok 2016/2017

Každoročné vyhlásenie výsledkov EISA je tu znova a nás teší, že z našej ponuky Vám vieme ponúknuť víťazov. Tradične máme víťazov od výrobcov JBL, AKG či Kenwood. Cenovo tieto produkty nie sú nijako prehnané a sú dostupné pre všetkých. Však sa pozrite, čo hovorí na víťazov porota EISA a aj za ceny čo sa to predáva.
EUROPEAN MOBILE HEADPHONES 2016-2017
JBL Reflect Mini BT
Bluetooth slúchadlá prinášajú so sebou nielen dobrú zábavu vďaka použitej farebnej schéme, ale aj ich funkčná výbava a praktické aplikácie z nich robia ideálne zariadenie pre šport. Páčiť sa vám bude aj ich materiál, ktorý odoláva potu, nájdete tu viacero možností návlekov do ucha i reflexný návlek na bezpečné behanie v noci. Čo je azda najzaujímavejšie, je to, ako dokážu tieto relatívne ľahké slúchadlá produkovať krištáľovo čistý zvuk a solídne, hlboké basy s výborným odizolovaním okolitého sveta. Reflect Mini BT od JBL majú vo výbave zabudovaný mikrofón, ktorý drží okolitý hluk na minime, pričom umožňuje pohodlné odpovedanie na telefónne hovory. Ďalšou veľmi dobrou vlastnosťou zariadenia je jeho batéria, ktorá vydrží až 8 hodín, takže udbu môžete mať neustále so sebou.

EUROPEAN MOBILE SPEAKER 2016-2017
JBL Charge 3
S dvoma pasívnymi žiaričmi toto dobre vyzerajúce zariadenie produkuje hlbokú a sýtu basovú zložku a prispieva k celkovej kvalite zvuku. Na to, aby ste na letnej party dosiahli lepší a hlasnejší zvukový zážitok, môžete prepojiť viaceré reproduktory na jeden a prehrávať tak zo všetkých synchronizovanú hudbu. Keďže sa JBL Charge 3 vyznačuje certifikáciou IPX7, pri jeho používaní sa nemusíte obávať ani dažďa ani poliatia reproduktoru. Bez obáv ho môžete ponoriť do vody. Jednou z najlepších funkcií je 6000 mAh batéria, ktorá garantuje až 20 hodín prehrávania hudby. Tento reproduktor sa taktiež dá použiť ako power banka na nabíjanie iných mobilných zariadení. Toto všetko robí z JBL Charge 3 perfektné zariadenie na prehrávanie hudby zatiaľ čo ste v pohybe.

EUROPEAN HIGH-END HEADPHONES 2016-2017
AKG N90Q
Nový model slúchadiel rakúskej  značky s mušľami okolo uší ukrýva v rukáve srdcové eso a to automatickú kalibráciu - technológia TruNote. Táto technológia využíva mikrofóny umiestnené vo vnútri slúchadlových mušli pre automatické korekciu frekvenčnej odozvy pre uši akéhokoľvek poslucháča. K úprave zvuku slúžia dve ryhované medzikružia na vonkajšej strane mušlí: pravé reguluje úroveň hlasitosti, ľavé mení pomer basov a výšok v troch stupňoch. Slúchadlá ponúkajú výber z troch zvukových režimov a k dispozícii sú tiež dva výkonné procesory: prvý slúži k aktívnemu potlačeniu hluku, druhý monitoruje skreslenie signálu. Zvuk je transparentný a neutrálny s obzvlášť pôsobivými basmi a  slúchadlám AKG N90Q sa darí lepšie vytvárať ilúziu posluchu z reproduktorov ako väčšine konkurencii. Ceny sa nezľaknite, je odpovedajúca kvalite slúchadiel.

EUROPEAN IN-CAR HEAD UNIT 2016-2017
Kenwood DDX5016DAB
No matter what your multimedia needs, Kenwood’s superb head unit has them covered. Supporting a wide range of music and video file formats – including FLAC and H.264 –
the DDX5016DAB’s Clear Resistive Touch screen, HDMI/MHL interface and powerful on-board DSP help deliver stunning video and audio. Bluetooth streaming enables safe,
hands-free telephone functionality en route as well as transforming your smartphone into a personal jukebox. This flexible head unit also offers a DAB+ tuner for high-quality
digital radio reception, plus an HDMI input to view compatible smartphone apps, including navigation, via optional wired or wireless connections.

Pošlite článok známemu