Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Recenzia JBL E35: Kompaktné slúchadlá s kvalitným zvukom

TouchIT

21.03.2017

Pri testovaní týchto slúchadiel nás príjemne prekvapil ich zvukový prejav. Najmä keď zoberieme do úvahy ostatné testované modely s cenou minimálne o 20 eur nižšou. Presne sme počuli ten rozdiel. V JBL použili 40 mm meniče, no stále v kompaktnom tele. Kábel je vedený z pravej mušle a dá sa odobrať. Má látkový poťah a aj keby sa vám ho nedopatrením podarilo poškodiť, ľahko ho vymeníte. Navyše je odolný voči zamotávaniu. Látkový poťah nájdete aj na spojovacom oblúku.
Polstrovanie mušlí je koženkové, mäkké a slúchadlá pevne držia na hlave bez nadmerne silného prítlaku. Prepojovací kábel je 4-pólový a je na ňom umiestnený mikrofón s tlačidlom. Takto sa dajú slúchadlá použiť na telefonovanie. Rovnako aj model E35 umožňuje skladanie a úsporné prenášanie. Sklopenie mušlí a ich zloženie ich zmenší na minimum aj v preplnenej batožine.

Zvukovo sa slúchadlá podobali na modely s 50 mm meničom. Je tu široký dynamický rozsah, ktorý umožní využitie nielen s mobilom na hudbu. Tiež aj na hranie hier alebo pozeranie filmov s rozšíreným stereo zvukom. Slúchadlá veľmi dobre reprodukujú basy. Zreteľné stredy a výšky budete počuť od prvého momentu reprodukcie.

Hodnotenie
+ skladateľná konštrukcia, mäkké polstrovanie, optimálny prítlak, kvalitný zvuk
– žiadne podstatné

Pošlite článok známemu