Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Recenzia JBL Partybox 100: Ozvučte svoju párty

TouchIT

23.06.2020

Samostatná kategória medzi multimediálnymi reproduktormi. Toto je reproduktor na ozvučenie párty, kde budete mať aj 30 ľudí. Ideálny do vnútorných aj vonkajších priestorov. Nemá ale krytie, takže je potrebné dbať na to, aby nezmokol. Dá sa používať nastojato aj naležato.
Reproduktor má ochranné gumičky na obe polohy. Je tu možnosť pripojiť USB zariadenie na prenos hudby a mať z neho nezávislé zariadenie aj bez pripojeného smartfónu. K tomu sa dá pripojiť zariadenie aj cez AUX vstup a ešte je tu konektor na gitaru a mikrofón. Na prednej časti sú umiestnené po obvode oboch meničov svetelné prvky. Vizuálne vyzerajú veľmi dobre a na výber sú tri režimy – Meter, Pulse a Party. Jedným tlačidlom sa dajú vypnúť. My sa ale prihovárame za ich zapnutie. Ide o veľmi pekné efekty a výrobca sa s kruhovými prvkami pohral a svetelné animácie implementoval veľmi dobre.

JBL PartyBox 100

Na hornej strane reproduktora sú ovládacie prvky na hudbu a je tu aj režim Bass Boost. Je to skutočne silný a dynamický basový režim. Najradšej sme hudbu počúvali v tomto režime.

Keby ste mali dva kompatibilné reproduktory, funkciou TWS (True Wireless Stereo) ich spojíte k sebe do stereo režimu. Prepojiť sa dajú aj linkovým vstupom, nemusíte používať bezdrôtový režim.

Zvuk
Zážitok z reprodukcie je intenzívny. Nie je potrebné používať reproduktor pri vysokej hlasitosti. Práve pri nízkej až strednej hlasitosti tvorí silný a dominantný zvukový prvok. Vďaka tomu sa hodí aj na ozvučenie menšej miestnosti ako hudobný sprievod a vytvorenie atmosféry. Kupujete tak univerzálny reproduktor. Menšie nepresnosti tu sú, avšak ide len o detail, a to najmä v oblasti výšok. Na párty sa však nikto nebude pozerať po takýchto detailoch a na reproduktor sa dá spoľahnúť.

JBL PartyBox 100

Výhody
+ Dynamika zvuku a výkon
+ Možnosť prehrávať hudbu z flashdisku
+ Svetelné efekty

Nevýhody
- Menšie nepresnosti v oblasti výšok

Verdikt
JBL Partybox 100 je silný kaliber a to najlepšie, čo aktuálne môžete na párty použiť. Pozor, aby nezmokol a inak si stačí vychutnávať silný, ale značne vyvážený zvuk. Svetelné efekty sú pekné a chválime ich, hoci to robíme málokedy. Dynamika basov je ďalšia vec, ktorá nás príjemne potešila.

Pošlite článok známemu