Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Recenzia JBL Quantum 800: Slúchadlá pre hráčov

TouchIT

15.03.2021

JBL Quantum 800 posúva funkcie modelu Quantum 400 ešte o krok ďalej a hlavne prináša možnosť bezdrôtového pripojenia k počítaču cez 2,4 GHz USB adaptér, prípadne cez Bluetooth 5.0. Pripojenie cez Bluetooth využijete aj v kombinácii s mobilnými zariadeniami. Súčasťou balenia je tiež USB kábel a kábel s 3,5 mm jackom, takže máte k dispozícii prakticky všetky spôsoby pripojenia.
Aj v tomto prípade je k dispozícii softvér JBL QuantumENGINE s funkciami ekvalizéra, priestorového zvuku a podsvietenia. Svetelné efekty sú pokročilejšie, okrem podsvietenia loga JBL sú slúchadlá vybavené aj vonkajším podsvieteným kruhom. S tým súvisí vylepšenie dizajnu, Quantum 800 vyzerajú na pohľad najviac prémiovo.

JBL Quantum 800

Výklopný mikrofón ponúka vyhradené tlačidlo na jeho zapnutie a vypnutie, pričom nechýbajú ani ovládacie prvky na reguláciu hlasitosti, resp. nastavenie pomeru medzi hlasitosťou hry a komunikácie s ostatnými hráčmi. V prípade pripojenia cez Bluetooth však regulácia hlasitosti na slúchadlách nefunguje, takže ju budete regulovať priamo na zariadení. Extra funkciou modelu Quantum 800 je aj funkcia aktívneho odhlučnenia zvuku.

Ak to teda zhrnieme, JBL Quantum 800 sú najlepšie vybavené slúchadla tohto radu. Prinášajú všetky funkcie, ktoré sme chválili v prípade modelu Quantum 400, pričom pridávajú aktívne odhlučnenie a možnosť bezdrôtového pripojenia. Výdrž batérie dosahuje v prípade bezdrôtového pripojenia až 14 hodín.

Pošlite článok známemu