Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Recenzia: JBL T110BT – bezdrôtové a s kvalitným zvukom

TouchIT

29.01.2018

Model JBL T110 sme už testovali, avšak v klasickej káblovej verzii. Teraz prichádza bezdrôtový model. Teda k smartfónu alebo inému zdroju zvuku sa pripájate cez Bluetooth. Výrobca zvolil plochý kábel. Jeho výhodou je, že sa nezamotáva. Zložené slúchadlá z uší netreba nechať len tak visieť a môžete ich mušľami spojiť magneticky.
Prichytenie nie je také silné ako u iných modelov, len málokedy sme ho využívali. Batéria a ovládací prvok sú oddelené. Na kábli sú teda dva prvky, a tak je to z praktického hľadiska výhodnejšie. Vpravo je prvok na ovládanie hudby a telefonátov, tu je zároveň aj mikrofón.

Tlačidlá sú dobre dostupné a po hmate ich okamžite rozpoznáte. Batéria má kapacitu 120 mAh a umožní 6-hodinové prehrávanie. Slúchadlá trvá nabiť do dvoch hodín a nabíjajú sa cez microUSB konektor.

Po zvukovej stránke sa nám veľmi páčili. Pure Bass od JBL si vychutnáte v plnom rozsahu. V prípade tejto značky to tiež znamená, že vynikajú stredy aj výšky. Basy majú silnejšiu intenzitu, ale táto reprodukcia sa nám veľmi páčila. Na športovanie, ale aj bežné nosenie sme si ich veľmi obľúbili. Nástavce do ucha sú v troch veľkostiach a sú príjemné na nosenie. Prakticky ich nepocítite v ušiach a vybrať si môžete zo štyroch farieb.

JBL T110BT

Hodnotenie

+ plochý kábel,
+ ovládacie prvky,
+ výdrž,
+ vynikajúci zvuk
– žiadne

Verdikt
JBL T110BT sú odpoveďou pre tých, ktorí chcú bezdrôtové slúchadlá s kvalitným zvukom a dobrou cenou. Páčili sa nám a majú všetko potrebné, aby ste ich využívali aj počas chôdze ako aj v kancelárii.

Pošlite článok známemu