infoinfo
Nakúp a vyhraj 4-dňový zájazd na JBL Snow Party vo francúzskych Alpách. Viac info
Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Recenzia JBL Under Armour Sport Wireless Train: Slúchadlá od športovcov pre športovcov

TouchIT

06.03.2019

Model s pravdepodobne najdlhším názvom. Slúchadlá Wireless Train sú primárne určené pre aktívnych ľudí, a to nielen do posilňovne, ale aj na behanie. Už samotná konštrukcia prezrádza, že to je tak trochu iný športový kúsok.
Mušle sú v štýle supra-aural a prikladáte si ich na uši. Je to najistejší spôsob ako zabezpečiť ich správne držanie. Treba ale počítať s napohľad silnejším prítlakom. Pri prvom nasadení ho budete cítiť. Tiež aj špeciálne návleky. Sú podstatne hrubšie ako býva zvykom a majú vetranie, ktoré výrobca nazval UA SuperVent. Mriežkovaný vzor a celkové spracovanie materiálu a textílie umožňuje vetranie s minimálnym potením hlavy. Návleky sa dajú oprať. Slúchadlá majú krytie IPX4, sú teda stavané na spotenie a odolajú vlhkému prostrediu aj počas ich prenášania.

Spojovací most má trochu iné polstrovanie ako mušle. Je však jemne pogumované, čo má takisto zmysel na zachovanie stability. Konektor na pripojenie audiokábla aj nabíjací microUSB sú zakryté. Najlepšie použitie je v bezdrôtovom režime. Batéria sa za päť minút nabije na hodinu používania. Pri plnom na